Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
richie
Nový Člen

Karma uživatele richie - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 177

hulil sem dlouho, tak 10x denne a asi pred mesicem sem toho nechal, skoro mesic sem nemel vubec, tedka inhaluju pres vaporizer 1x az 2x tydne a je to super, mozna to omezim jeste vic, protoze cim vetsi pauza, tim lepsi ucinek (vazim si ted zhulenosti vice), mel sem o vikendu a dneska vecer si dam, zitra nechci, bude to po dlouhy dobe Sterdry den bez THC

tem, co hulej denne: bacha, muze se to vymknout, jako mne, chce to aspon obcas pauzu, huleni zdar

Old Post 23-12-2004 v 15:29 PM
richie je offline   Profil uživatele richie   Find more posts by richie   Foto galerie člena richie   Click here to Send richie a Private Message   Add richie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 178

hulim every day. Cuzz

Old Post 23-12-2004 v 15:39 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 179

Skoro furt..ne ale uz sem to radsi omezil na 4x-5xtydne..hehe to neni moc omezeni..ale mam to pod kontrolou takze v poho...celkem me to vypatlavalo kazdy den min.3x..na to fakt bacha jak rika richie

Old Post 23-12-2004 v 19:51 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420kotliik
Stálý Člen

Karma uživatele 420kotliik - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 180

to jaa tak obden ale nekdy treba i 20 speku denne

http://THCradio.net - největší kolekce na netu - ganja hry, videa, skiny, pozadí, screensavery a spousta dalšího volně ke stažení!

Old Post 30-12-2004 v 17:12 PM
420kotliik je offline   Profil uživatele 420kotliik   Find more posts by 420kotliik   Foto galerie člena 420kotliik   Click here to Send 420kotliik a Private Message   Add 420kotliik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 420kotliik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 181

Hulím denně. Byly doby, kdy jsem občas vynechal, není to špatné, ale nic mi ty pauzy nedávaly. Když zahulím, tak mám najednou spoustu nápadů a energie a pouštím se i do věcí, do kterých by se mi s čistou hlavou nechtělo. Hulení používám k hudbě, k učení, k procházkám po lese, k hraní si s dcerou, psem, k sexu... Nemá smysl přestávat. Je mi jasné, že mi to na zdraví nepřidá, ale hodně mi to dává duševně a to je pro mě mnohem důležitější. Hulení zdar.

Old Post 01-01-2005 v 20:10 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 182

hej vostre dr.katz presme moje slova kurna chlape

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 02-01-2005 v 00:55 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 183

Já tak v průměru 2x - 4x týdně, ovšem nikdy ne sám. Měl sem i pár obdobi, kdy sem prohulil 14 dní v kuse, no a pak zase třeba týden nic.

Old Post 02-01-2005 v 13:02 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 184

Já hulil 7 let naprosto v kuse, min. 3 brka denně a můžu říct, že mi uteklo spoustu věcí jenom kvůli tomu, že jsem byl zhulený a tudíž líný něco podniknout.
Fakt sorry, ale myslím si hulit denně dlouho v kuse není moc rozumné a je to silně vymašťující!Teď čadím tak 1 za měsíc a můžu říct, že je to vždy jako poprvé...

Old Post 02-01-2005 v 16:55 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 185

Ja davam kdyz je, ale vetsinou je to tak jednou za tejden a malo kdy mam zasoby na to abych si dal víc.

Old Post 20-01-2005 v 12:03 PM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BrooD
Nový Člen

Karma uživatele BrooD - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 186

vas tu posloucham :c) ja si dam vzdy jednoho prdika ze skla a mam vystarano )

Old Post 20-01-2005 v 12:57 PM
BrooD je offline   Profil uživatele BrooD   Find more posts by BrooD   Foto galerie člena BrooD   Click here to Send BrooD a Private Message   Add BrooD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BrooD
Nový Člen

Karma uživatele BrooD - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 187

holt jeste neznam to prave orechove tajmestvi huleni ... ale zase kdyz se podivam na vas tak 1 prd ze skla vam asi nic neudela co ? to ja si aspon nezvyknu tak rychle na to )

Old Post 20-01-2005 v 13:05 PM
BrooD je offline   Profil uživatele BrooD   Find more posts by BrooD   Foto galerie člena BrooD   Click here to Send BrooD a Private Message   Add BrooD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 188

... dari se omezovat - je to velmi nadejne :

Takze se dostanu na pohodovy tri az pet do tydne. :jump:

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 20-01-2005 v 19:30 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ufo Tox
Nový Člen

Karma uživatele Ufo Tox - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 189

evryday kdo ma dneska hovno co dělat potte do rock cafe host soper crooo vstup 150 od8 fakt to bude hustí hlavně hodně modelů na košt

Old Post 21-01-2005 v 15:04 PM
Ufo Tox je offline   Profil uživatele Ufo Tox   Find more posts by Ufo Tox   Foto galerie člena Ufo Tox   Click here to Send Ufo Tox a Private Message   Add Ufo Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 190

Pravda je, že stavy, jaký sem měl při prvních hulících krůčcích, už jsou pro mě jen krásnou vzpomínkou Ne ale fuckt, pálení beyvalo takový jiný (lepčí?) když sem o tom (pěstování, atd.) neměl páru.
Ach ta nostalgie

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 21-01-2005 v 18:17 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 191

fakt ne ja na zacatku huleni mel strasny stihy a bylo to psycho...
ale hulil sem a ted mi to zustalo...
dyz sme u toho tady padla otazka jak casto hulime ????
nechcete me negdo na chvilililinku zkourit ??

Old Post 21-01-2005 v 18:35 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeman
Stálý Člen

Karma uživatele weeman - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 192

Drive jsem hulil jako fabrika ale protoze z toho byli docela dost velky problemy tak jsem na chvilku musel prestat.Dnes hulim tak jointa na tyden.Jsem vice zavisli na pestovani nez na huleni.

Old Post 21-01-2005 v 18:50 PM
weeman je offline   Profil uživatele weeman   Find more posts by weeman   Foto galerie člena weeman   Click here to Send weeman a Private Message   Add weeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7974710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív