Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 177

Tak poprví ve 13 ale rozjelo se to na prelomu 14-15 let.Ale o cem huleni je jsem pochopil teprve pred pul rokem.Bane dyl kecam

Old Post 08-03-2005 v 19:00 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 178

Já začal hulit v 17 letech na střední (tím chci říct že první špek asi 10 minut před vyučovací hodinou fakt psycho) fajn lidičky, dobrý modely co víc chtít, dneska je mi 22 a v poho. :-)))

Old Post 08-03-2005 v 21:26 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 179

Já hulim od 14(je mi 20), a myslim že mě to v čomsi poznamenalo,ale nedokážu přesně říct jak.Asi to bude těma lidma co se bavim, ale a 20 mam celkem rozum,když se porovnam s mejma vrstevníkama.Ale každopádně na ganje neni nic špatnýho.muj starej hulí 15 let(je mu 28),a už je to na něm znát, ale kdzž ho miluješ, tak neni co řešit !Hlavně on s ganjou vyrůstal, jeho babička s dědkem pěstujou,a hlavně ty rady a zkušenosti-sou k nezaplacení...Ale s tim mladym mozečkem to něco provede.Můj sloh je celkem zmatenej, tak jako teď já, a za to se omlouvám....

Old Post 10-03-2005 v 08:33 AM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
X_eXc_X
Stálý Člen

Karma uživatele X_eXc_X - 91% PěstitelskáKarma uživatele X_eXc_X - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 180

Hehe, to jsem OPRAVDU lehce starsi nez prumer Ja hulim cirka od 30

150W - Noname x Pwp a Orange Bud

Lednička s komínkem aneb ...

[-]

Old Post 10-03-2005 v 17:45 PM
X_eXc_X je offline   Profil uživatele X_eXc_X   Find more posts by X_eXc_X   Foto galerie člena X_eXc_X   Click here to Send X_eXc_X a Private Message   Add X_eXc_X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty
Nový Člen

Karma uživatele Shorty - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 181

Prvni spek prisel ve ctrnacti,byl konec zari, SK8 zavody,slunicko krane hralo ,poprvy nic moc,Dalsi prisel v 15,Carasek,kouril jsem ho dva mesice prazdnin pobliz Ostravy,tam fakt jely v ty dobe jen sklenenky, a sehnat neco zelenyho,byl zazrak.Vsichni jely furt Mr.Brown.Nedavno jsem oslavil 21 jahru. .

Old Post 11-03-2005 v 08:03 AM
Shorty je offline   Profil uživatele Shorty   Find more posts by Shorty   Foto galerie člena Shorty   Click here to Send Shorty a Private Message   Add Shorty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crusty-vyhul
Stálý Člen

Karma uživatele Crusty-vyhul - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 182

Ja poprvé v 15 ale pravidelně sem začal až od 17 .Celkem sem se držel né. No zatim hulim každej den a uplně v pohodě s kamošama je fuckt prdel

Old Post 11-03-2005 v 10:02 AM
Crusty-vyhul je offline   Profil uživatele Crusty-vyhul   Find more posts by Crusty-vyhul   Foto galerie člena Crusty-vyhul   Click here to Send Crusty-vyhul a Private Message   Add Crusty-vyhul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M0lot0w
Nový Člen

Karma uživatele M0lot0w - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 183

Ja sem zkusil ve 12 poprvy......pak dlouho nic a ve 14 znova zase nic a v 15už pohoda.......

Old Post 12-03-2005 v 22:11 PM
M0lot0w je offline   Profil uživatele M0lot0w   Find more posts by M0lot0w   Foto galerie člena M0lot0w   Click here to Send M0lot0w a Private Message   Add M0lot0w to your buddy list     Navštiv homepage uživatele M0lot0w! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 184

ja tez poprve v devitce....a pak az ke konci prvaku a pak druhak a tam se to rozjelo MOOOOOOC
tak 6x denne +++
no a ted tak 1x tydne maximalne jinak tak 2x do mesice

Old Post 14-03-2005 v 20:32 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 185

Ja sem zacal ve 14 pred primackama, ale az na strední sem se do toho fakt dostal, potkal sem lidi se skusenostma a zacalo me to paraadne bavit

Old Post 17-03-2005 v 12:51 PM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Katchaba
Nový Člen

Karma uživatele Katchaba - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 186

já sem začla přesně dav dny před mýma patnáctýma narozenina, asi by človek neměl trávu kouřit už na základce, třeba to ten vývoj fakt ovlivňuje

Old Post 18-03-2005 v 11:35 AM
Katchaba je offline   Profil uživatele Katchaba   Find more posts by Katchaba   Foto galerie člena Katchaba   Click here to Send Katchaba a Private Message   Add Katchaba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CrKK_23
Nový Člen

Karma uživatele CrKK_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 187

Ja sem zacal na zakladce kdyz mi bylo ctrnact, chodil sem spalenej do skoly a ucitelky vedeli velky hovno...

Old Post 21-03-2005 v 20:19 PM
CrKK_23 je offline   Profil uživatele CrKK_23   Find more posts by CrKK_23   Foto galerie člena CrKK_23   Click here to Send CrKK_23 a Private Message   Add CrKK_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nervi
Nový Člen

Karma uživatele nervi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 188

no tak to je jasný, že to ten vývoj ovlivňuje...a někdo z toho může taky dobře zmagořit když začíná mladej a hulí tuny every day......

Old Post 21-03-2005 v 20:29 PM
nervi je offline   Profil uživatele nervi   Find more posts by nervi   Foto galerie člena nervi   Click here to Send nervi a Private Message   Add nervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Palec nahoru Příspěvek č. 189

No já dal první brko v 15ti . Myslím, že na to nikdy nezapomenu - kámoši mě hledali tři hodiny po městě a nemohli mě najít :-), od tej doby se to začalo rozjíždět tak na jedno dvě hulení do měsíce a přešlo to až na dvě tři hulení do tejdna - vím, že žádnej extrém oproti jinejm, ale já už poznal, že to je dost - začal jsme po tom absolutně nestíhat, začínal jsem bejt vymaštěnej, školu jsem nedával, když jsme se bavil s lidma byl jsem brzdnej apod. Dal jsem teda skoro tři měsíce pauzu a od té doby si valím zase tak jednou do tejdna a jsem happy.

Chci ale říct, že oho vůbec nelituju, že jsem začal hulit, myslím si, že to ze mě udělalo většího pohodáře, víc tolerantního člověka a jsem za to rád.

Old Post 22-03-2005 v 06:07 AM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 190

ja som začal v osmej triede na zš ,lebo chlast mi nikdy nechutil okrem pivečka ,ale poznam gadza z dediny ktori začal ako 9 ročny fagan na bmx.

Old Post 23-03-2005 v 14:05 PM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nabster2
Nový Člen

Karma uživatele nabster2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 191

13 let je to brzo ale podotýkám že sem huli tak do 15 6 špeků do roka

"hulení není nikdy dost"

Old Post 23-03-2005 v 14:22 PM
nabster2 je offline   Profil uživatele nabster2   Find more posts by nabster2   Foto galerie člena nabster2   Click here to Send nabster2 a Private Message   Add nabster2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nabster2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DABZ
Nový Člen

Karma uživatele DABZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 15  

Pohodička Malá Smažka Příspěvek č. 192

Já osobně sem začal smažit asi v šestý třídě kdyz sem kámošovu sestru nachytal hulit v pokoji sice sem nevěděl co to je ale uz sem jakš takš začínal kouřit (mimochodem mne to naučila ta samá osoba).No tak mi to vysvětlila a já že si pohulim a takovej mazec sem ještě nezažil moc sem se smál ale tak po pul hodce přišla její matka já ani nevim proc tak sem ji rekl cau mami vzal kámoše a šli sme do lesa a kámošovi to bylo jasný protoze ho pred tejdnem taky poprvi zkouřila nakonec to dopadlo ze sem se ztratil ale po delsi dobe sme se nasli a sli domu.pak sem poznal lidi a smazi a smazim a smazim a smazim a to mi je na to malo let a poucenej sem uz dost

Old Post 23-03-2005 v 19:10 PM
DABZ je offline   Profil uživatele DABZ   Find more posts by DABZ   Foto galerie člena DABZ   Click here to Send DABZ a Private Message   Add DABZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2536420 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív