Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pro přátele Durban Poisson
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
hasun
Stálý Člen

Karma uživatele hasun - 80% PěstitelskáKarma uživatele hasun - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 177

Ono : Tak já to vidim trochu jinak.
Du se projít a najdu náhodou někomu políčko. Šišku si vemu a neberu to jako čórku,ale spíš upozornění "dávej si pozor",nebo "máš to moc vidět".
Všímavej člověk by si toho měl všimnout a kdo pěštuje "na divoko" všímavej prostě bejt musí.

Old Post 09-10-2006 v 22:16 PM
hasun je offline   Profil uživatele hasun   Find more posts by hasun   Foto galerie člena hasun   Click here to Send hasun a Private Message   Add hasun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasun
Stálý Člen

Karma uživatele hasun - 80% PěstitelskáKarma uživatele hasun - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 178


Připojuju jednu fotečku k tématu Jedinej muj Durbánek z osmi kytek.
8:1 pro koule. Ale spokojenost

Old Post 09-10-2006 v 22:21 PM
hasun je offline   Profil uživatele hasun   Find more posts by hasun   Foto galerie člena hasun   Click here to Send hasun a Private Message   Add hasun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Obecné ??? Příspěvek č. 179

Kdy je vhodné sklízet DurbanPoisson v našem podnebí (ČR)?
Tak jsem si to tady pročítal,ale překvapilo mě, že někomu DP začal kvést docela pozdě ( od NIRVANY - Myslím), a tím se opozdí i doba sklizně,ne?

Durban se má údajně sklízet koncem září až začátkem října,
tak se chci zeptat, jestli už vám dozrály a jestli jste už sklidili?
A pokud jste někdo pěstili v kukuřici, kdy jste to tam sadili ?
Kukuřice se u nás sekala již 29. září (docela brzy), zajímalo by mně jestli by DP stačil dozrát.
Uvažuju o DP na příští rok od ale nevím jestli to stojí za to v kukuřici.
Předem dík za vaše rady a zkušenosti.

Old Post 13-10-2006 v 22:38 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 180

Já nemůžu soudit oběktivně, jelikož ho jedu prvním rokem, ale mě stále ještě neuzrl, no jen se podívej...

http://grower.cz/forum/showthread.p...5556#post465556

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 14-10-2006 v 11:16 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 181

to wokap
Tak ta má do zralosti daleko. No Zvláštní DurbanPoisson.
Odkud máš semínka? (od nirvany?)
Po tom co jsem viděl, mě začíná DurbanP. odrazovat.

Old Post 14-10-2006 v 18:44 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 182

Já už jsem svůj všechny 4 svý Durbany už sklidil v uplynulých asi dvou tydnech..měl jsem semínka od DutchPassion.Ale nemám bohužel žádný pořádný fotky ze sklizně..no kdyžtak se můžeš podívat tady http://grower.cz/forum/showthread.p...1341#post451341

Old Post 14-10-2006 v 19:27 PM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 183

2 Hanos: Jj, je to od Nirvany. Je to moje první pořádná a 100%ní genetika a asi se na to příští rok vyseru, strašně mě to zklamalo. Měl jsem jeden NoName východočeskej outdoorek, malinkej - 25G suchýho, ale už je snad měsíc v krabici a tahle mrcha z Holandu ne a ne... Chjo...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 15-10-2006 v 14:36 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulenej krtek
Nový Člen

Karma uživatele zhulenej krtek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 184

citace:
Původní příspěvek od Wokap
2 Hanos: Jj, je to od Nirvany. Je to moje první pořádná a 100%ní genetika a asi se na to příští rok vyseru, strašně mě to zklamalo. Měl jsem jeden NoName východočeskej outdoorek, malinkej - 25G suchýho, ale už je snad měsíc v krabici a tahle mrcha z Holandu ne a ne... Chjo...


uz mesic v krabici nerikej ze ji este mas

zahravej si s nejlepsima stejne umres s ostatnima

Old Post 15-10-2006 v 19:14 PM
zhulenej krtek je offline   Profil uživatele zhulenej krtek   Find more posts by zhulenej krtek   Foto galerie člena zhulenej krtek   Click here to Send zhulenej krtek a Private Message   Add zhulenej krtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 185



Tak ja taky připojim fota sveho Durbanka...

Old Post 15-10-2006 v 19:57 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 186




Zdravím Durbanology
Tak tady mám předčasně seknutý Durbánek, jelikož přízemní mrazíky nepřejí zhola nic.:p

Old Post 17-10-2006 v 18:47 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 187




Takže tady máme 3x Durbánek od Nirvany - počátek květu na konci srpna a zkoseno teď v pátek 13.(kvůli útoku plísně - jinak bych ještě tak tejden počkal). Mix - zemina, substrát, koňské hnůj a perlit. Hnojeno Wuxal a OBM.
Každá kytka je odlišná od zbývajících jak strukturou, tak listama a palicema - prostě každá je úplně jiná...nechápu...

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Old Post 17-10-2006 v 19:26 PM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 188




pokračování...

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Old Post 17-10-2006 v 19:28 PM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

??nirvana?? Příspěvek č. 189

to: AciDo
Každá kytka jiná
Můj názor na Nirvanu je takový, že tam nějak modely neřesí.
Prostě vám dají, to co zrovna mají. = že vám třeba dají outdoorovky sativy, ale hodně z nich nemá zachovanou genetiku. Prostě vám dají nějaké kžížence Durbanu a dalších outdoorovek.
Někdo má štěstí a dostane odpovídající model, někdo dostane shit, který začne kvést až v září..
Také tomu odpovídá cena, že?
Samozřejmě je to jen můj názor, nechci nikoho ovlivňovat.

Naposledy upravil Hanos 17-10-2006 v 20:23 PM

Old Post 17-10-2006 v 20:16 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AciDo
Stálý Člen

Karma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% PěstitelskáKarma uživatele AciDo - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 190

Samozřejmě u mě při výběru genetiky hrála roli cena- jinak by si obědnal Durbana z DP za dvojnásobek a měl bych jistotu, že to co píšou je pravda. Každopádně tentokrát to vyšlo...

Když chceš duhu, musíš se smířit s deštěm...
Nehaš, co Nepál...
Kyselinové pole 06

Old Post 17-10-2006 v 23:01 PM
AciDo je offline   Profil uživatele AciDo   Find more posts by AciDo   Foto galerie člena AciDo   Click here to Send AciDo a Private Message   Add AciDo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 191




No tak ještě přihodim nějake obrazky...toho meho Durbánka

Old Post 19-10-2006 v 17:07 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 192

no ještě k tý klíčivosti od Nirvany kak bych řek že ta klíčivost je tak 75-85%.měl jsem od nich ICE a ten teda nic moc ale potom sem měl SSK a ten je v poho.klíčivost 90% a vypadá to naozaj dobre.Kámoš měl Hawai x Maui Wauia taky god.

Old Post 01-11-2006 v 18:10 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2011 - Help s Durban Poison! - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3346890 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív