Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Madmaf
Stálý Člen

Karma uživatele Madmaf - 13% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Zdar Příspěvek č. 161

Je mi 21 bydlím v Ratíškovicích(Jižní Morava) ganju hulím od 2 ročníku co sem byl na průmyslovce,-Pěstuju Outdoor.

Old Post 10-01-2003 v 20:40 PM
Madmaf je offline   Profil uživatele Madmaf   Find more posts by Madmaf   Foto galerie člena Madmaf   Click here to Send Madmaf a Private Message   Add Madmaf to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Madmaf! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 162

Hele hlasim se k Vam ale nemuzu nic prozradit.
F L věk 23 a hulim tak jak uznam za vhodny jiz roky
jinak jedu 3 roky OUT a pestoval sem loni IN.
Usti n/L

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 12-01-2003 v 14:15 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marcon
Stálý Člen

Karma uživatele marcon - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 163

mne je 16 a hulim teprv asi pul roku (vod prazdnin) tak jednou do tejdne. K pestovani sem se jeste neodhodlal. Mam ale spoluzaky, co hulej vod 13 prakticky denne (divim se ze jeste zijou).

Old Post 12-01-2003 v 15:49 PM
marcon je offline   Profil uživatele marcon   Find more posts by marcon   Foto galerie člena marcon   Click here to Send marcon a Private Message   Add marcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NITRO
Nový Člen

Karma uživatele NITRO - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Pohodička Příspěvek č. 164

Je mi 20.Ac je to k nevire,travu jsem poprvy kouril loni.I kdyz to byl muj prvni a poslednijoint,pochopil jsem, ze zas tak nebezpecna droga to neni.Na jare jsem prisel jako slepej k houslim k pitliku seminek a jakozto absolutni laik a neznalec,sel jsem a posel s mimi celou
nasi zahradu.V puli srpna se mezi rajcatama,jahodama a ruznou okrasnou kvetenou tycilo 30 dvoumetrovych obru.Nasi zjistili o jak nebezpecnou kvetinu se jedna (diky tv Nova) a moje nebohe kyticky posekali a vyhodili.Zase na druhou stranu by me v zivote nenapadlo,
ze si pujdu sednout na x (x>10)let jen za to,ze jsem rozhodil rukou nad zahony.Ted uz doma rozjizdim muj prvni 've dverich'.Kvuli rodicum je ve slepe a je pripojen na detektor pohybu(senzor ze osvetleni).Zatim jeste travu nekourim,ale to se asi diky skrini a gorweru zmeni.Diky kluci.Myslim,ze to delam asi uplne opacne: Nejdriv vypestovat pak zacit kourit. Abych nezapomnel jsem z Teplicka.

Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.
Sebestian Roch Chamfort

Old Post 12-01-2003 v 17:34 PM
NITRO je offline   Profil uživatele NITRO   Find more posts by NITRO   Foto galerie člena NITRO   Click here to Send NITRO a Private Message   Add NITRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pakobilka
Stálý Člen

Karma uživatele Pakobilka - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pakobilka - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 165

Je mi 19,palim od konce 8 na ZS,pestim 2 roky indoor,porad outdoor ale corky sou vsude takze z toho nikdy nic nebylo(a to ty mista byly fakt docela nepristupny...),proto jedine indoor bez provaru

Old Post 12-01-2003 v 19:58 PM
Pakobilka je offline   Profil uživatele Pakobilka   Find more posts by Pakobilka   Foto galerie člena Pakobilka   Click here to Send Pakobilka a Private Message   Add Pakobilka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 166

zdravim nenjni tu nekdo z opavy?
mě je 15 a kouřím roček..

Old Post 25-01-2003 v 19:21 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teguška
Nový Člen

Karma uživatele Teguška - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 167

Jejzis vy uz jste tak stary me je 14 a hulim asi od 13.Zkusila jsem pestovat ale nějak sem na ne zapomela.Ale vim toho celkem dost co se tyce vseho moznyho v HUlenI

Old Post 25-01-2003 v 20:36 PM
Teguška je offline   Profil uživatele Teguška   Find more posts by Teguška   Foto galerie člena Teguška   Click here to Send Teguška a Private Message   Add Teguška to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

hustyyy... Příspěvek č. 168

Me je sice jen 18, ale 14 a holcina hmmm, to zacinas dost brzo... ...hlavne, ze toho vis o huleni hodne, ja hulim tak nak od 14 a jeste toho moc nevim, ale to je fu(c)k, asi neprocitam tu pravou literaturu, no nic, projed tady par threadu a uvidis kolik toho musis jeste dohanet...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 25-01-2003 v 20:40 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
no.655321
Nový Člen

Karma uživatele no.655321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 169

mno, tak já nebudu neslušnej a taky se představím...

Dobrý den, jmenuji se po tátovi,je mi 18 let, studuji 6.rokem Gymnázium, mezi mé záliby patří literatura, hudba (ZLOMENÝ BEAT), černobílé filmy a práce na zahrádce. (3 roky out, 1 rok in -takovej výkřik do tmy za oknem..nic moc).

.

"..and i´m siiinging in the rain..."

Old Post 02-02-2003 v 21:20 PM
no.655321 je offline   Profil uživatele no.655321   Find more posts by no.655321   Foto galerie člena no.655321   Click here to Send no.655321 a Private Message   Add no.655321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alennka
Stálý Člen

Karma uživatele Alennka - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 170

tak tedy,33 a co víc su z Brna.Kyti in fajn, out radj zapomenout.A hokna?Něco ve st.psychouše,ale jinak jse "normální".

Hmmm...........

Old Post 20-03-2003 v 22:43 PM
Alennka je offline   Profil uživatele Alennka   Find more posts by Alennka   Foto galerie člena Alennka   Click here to Send Alennka a Private Message   Add Alennka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 171

Brňák VUT 27/11/10out 1in ,letos glas, Brno asi dost zvedá věkový průměr.

Malopěstitelé bezplatně zásobující populaci kvalitní marihuanou bojují proti organizovanému zločinu reprezentovanému mezinárodními drogovými mafiemi

Old Post 21-03-2003 v 17:05 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 172

Jo to máš naprostou pravdu !!

Hlava

Old Post 22-03-2003 v 20:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička old Příspěvek č. 173

zdravíčko, tak já asi taky zvednu průměr , btw je to potřeba

37 20 15? grower

Jo a moje bábi je ideální kandidát do threadu na nejstaršího grovera u nás

Bábi 93/84/84

Old Post 22-03-2003 v 23:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 174

Zdarec 20 let, trvalé bydliště stř. Čechy, jinak Brno, hulim cca 3 roky, pestovat budu letos podruhy, studuju FF MU - groweri spoluzaci, ozvete se

Old Post 23-03-2003 v 14:22 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Theox
Stálý Člen

Karma uživatele Theox - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 175

Cuss..UL 21/1/prave zacinam>ale snazim se

FUCK OF(F) SYSTEM!!!

Old Post 23-03-2003 v 23:45 PM
Theox je offline   Profil uživatele Theox   Find more posts by Theox   Foto galerie člena Theox   Click here to Send Theox a Private Message   Add Theox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MC Mrokar
Nový Člen

Karma uživatele MC Mrokar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 176

Mně je 18 let, hulím to asi 4 roky a pěstuju 3 (outdoor). Chodím na obchodku v Opavě, ale pocházím z Krnova.

Zdarec

Old Post 24-03-2003 v 07:34 AM
MC Mrokar je offline   Profil uživatele MC Mrokar   Find more posts by MC Mrokar   Foto galerie člena MC Mrokar   Click here to Send MC Mrokar a Private Message   Add MC Mrokar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7444740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív