Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 161

Mě lítá PH a řekl bych že je to keramzitem. Už z toho blednou listy. Četl jsem, žes to předtim nějak řešil (převařoval atd). Na příští kolo použiju hydroton přemáchnutej ve vodě se správnym PH. 10l pytel jsem koupil za 90,- To mam na pár let..

Old Post 27-02-2013 v 10:46 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 162

Čus

Ja tam keramzit nemám, kytky rostou volně v košičkách...

Old Post 27-02-2013 v 12:33 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 163

stále to lieta?

Skús dať bez toho peroxidu a ten polystyrén vymeniť možno fakt spolu oxidujú a znižujú to PH

diery tak to sa natrápiš lebo máš veľké košíky ja mám malé, čiže som si kúpil takú srandu na vrtačku čo mi vyreže presný rozmer

Old Post 27-02-2013 v 13:35 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 164

Ahoj

Vyndal jsem všecko, vyčistil jsem box. Myslím si, že když jsem nepoužíval peroxid, a měl jsem špatné PH, tak mi nežraly hnojiva, a někde se to tam ukládalo, na stěny, do beden, kořeny, košíčky, keramzit. A když jsem dal peroxid, tak se to všecko uvolnilo.
2 kytky jsem měl uloženy v keramzitu.

Tak jsem vyndal ten vodní filtr, keramzit jsem dal taky pryč z těch 2 košičku.

A ph mi už dnes drží celkem stabilně hodnotu 5,8.
Uvidím zítra ráno, nebo ještě večer před spaním to změřím. Ale měřil jsem to kolem 15x00 a bylo 5,8 a zatím to drží.

Jinak k tomu polystyrenu. Tu desku už mám doma, je to reklama od kolegy, co měl na obchodě. Docela hruba plastová deska, je odolná vůči teplu,vlhkosti, vodě atd. Takže super
Jinak vrhnu se na to asi zítra, nebo přes víkend. S dírama se trápit vůbec nebudu Protože mam násadku http://www.inaradi.com/bmz_cache/9/...age.250x250.jpg

A košičky maji průměr nahoře 8,2cm (měřil jsem to posuvným měřítkem) a mam ten vykružovák průměr 7,9cm. Takže mi tam košíčky ideálně vlezou a nemusím nic řešit.

Kytky už jsou celkem vitální, začly docela hodně růst. Každý den jim dělám "gymnastiku". Ohýbám je ručně, nepoužívám ty kolínka, moc se mi nelíbilo, jak je to ohýbá a ručně to jde taky, kytky si na to zvykly a hezky se mi rozrůstají po prostoru, kterého mam docela hodně, takže maji místa dost ,-).
Nechám je vyrůst tak na 40-50cm. Chci využít prostor maximálně, pak natáhnu síť

Jinak chci se zeptat na teplotu. Je to špatné, když mam teplotu v boxu přes den tak 23°C a přes noc tam mam 18°C ?

Old Post 27-02-2013 v 21:29 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 165

super
už sa teším na UP s novou doskou


Teplota je ideálna ak to urdžíš tak to bude super aj tých 18 je OK ale nesmie ísť nižšie
tých 18 je dobrých po prepnutí lebo sa budú viac cukornatieť

Old Post 28-02-2013 v 08:29 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 166


Zdravičko

zítra bude UP ohledně desky, zítra se na to vrhám, už ji mam doma . Tady foto kytiček, rostou každým dnem líp a líp.
PH mi pořád strašně klesá, ale už jsem si zvykl pořád ředit roztok. Rád se o ně starám, takže mi to vůbec nevadí a PH mam kolem 5,6 - 6,0
Teplota ve dne 24°C vlhkost 80-90%. Teplota v noci 18°C +- a vlhkost 80-90% držím ji stejně. Tak 5x denně větrám místnost, aby dostaly čerstvý vzduch. No začal jsem dělat vše tak jak jsem pěstoval venku. Bohužel to musím říct tak, že když jsem postupoval jak tady lidi na groweru a přestal jsem přemýšlet svým rozumem tak ty kytky nerostly. Už si jedu zase svoje a jde to vidět i na kytkách. Tady foto z dneška.

Old Post 28-02-2013 v 15:24 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 167

Co na to řikáte ? Pořád si myslíte, že bych to měl vyhodit, jak mi psalo tak 5 lidí ?

Old Post 28-02-2013 v 15:35 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 168

dobrá práce..jen tak dále..

Old Post 28-02-2013 v 15:42 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 169

Mam otazečku.
EC držím stále kolem 1,0...
U WW je známo, že má radši takovou hnojivovou dietku. Chci se teda zeptat, jestli mohu už EC zvednout ? A na kolik. Díky..

Old Post 01-03-2013 v 01:12 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od mirage
Tak 5x denně větrám místnost, aby dostaly čerstvý vzduch. No začal jsem dělat vše tak jak jsem pěstoval venku


Tomu nerozumim , 5x denně větráš ?? Nemaj mít min 20x vyměněnej objem přestirny za hodinu ?? To jsou jak velky po tech 23dnech růstu ?? Dietu jim nedávej pust jim trochu vzduchu .

Old Post 01-03-2013 v 02:06 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od mirage
Zdravičko


Teplota ve dne 24°C vlhkost 80-90%. Teplota v noci 18°C +- a vlhkost 80-90% držím ji stejně.

Čau.Jeď si to samo podle svýho,ale 80-90% vlhkost je zbytečně vysoká i na prcky bez kořenů..Ubral bych na zvlhčovačce,na listech musíš mít permanentně vodní film a kytky to dusí a brzdí.listy musí dejchat,odpařovat..Ganja neni tropická kapradina..
Vlhkost cca 60-65% by byla bohatě dostačující na takhle velký kytky..

Old Post 01-03-2013 v 06:45 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 172

presne tak kytky sú už dosť veľké na tak veľkú vlhkosť
hnojenie mal by si trochu pridávať ale keď ideš presne podľa tabuliek nieje čo riešiť. možno trochu viac 1 a 3

Ako sú na tom nové listy?

Old Post 01-03-2013 v 08:08 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 173

Ahoj

Nejedu podle tabulek, řídím se jen podle EC....
Vlhkost už jsem snížil. Taky jsem si říkal, že by neměly byt kytky pořád mokré, ale nejsou, tak podle toho se řídím.

Dnes zkusim nahodit EC 1,3 - 1,4

To Hlava:

Mam to ve velké místnosti a nechápu co má výměna vzduchu společného s větráním ???? Když mám místnost která má 30x více m3 než stan, navíc z té místnosti do další nemám dveře, celkově nemám nikde po domě zavřeno a chodim sem a tam.Čerstvého vzduchu tu mám dostatek a větráno je tu už tak hodně a ještě jim navíc větrám. Snad mi nechceš tvrdit, že mam dát v zimě -5°C přítah ven, aby měly kytky čerstvý vzduch ?!?

Old Post 01-03-2013 v 09:16 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 174

Hlavu si zle pochopil on hovoril o výmene vzduchu v boxe nie v miestnosti.

A v akom pomere potom dávaš 1,2,3

ale určite to môžeš dať na tých 1,4 nemalo by sa nič stať

Old Post 01-03-2013 v 09:26 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 175

No to spíše on mě špatně pochopil a kdyby četl celý dred, tak by zjistil, že mam kvalitní odtah a výměna vzduchu v boxu bude určitě vícekrát než 20, protože mam silnější odtah o trošku, než by měl být...

Jinak i takhle nechápu spojitost s výměnou vzduchu v boxu a větráním... když mam doma čerstvý vzduch a více méně tady někdo pořád chodí a je tu vyvětráno pořád tak nevím jak jinak, bych měl kytkám pustit více vzduchu, když už tak chodívám otvírat okna do té místnosti ? Já myslím, že vzduchu, kyslíku maji dostatečně

Jinak 1,2,3 nedávám v poměru, když jsem pěstoval OUT tak jsem si vytvořil svoje ředění a pár vychytávek na které jsem přišel a jak vidím, tak se mi to vyplatilo i teď

EC jsem dal teda na 1,35 a PH mam 5,7
Teplota přes noc 19°C (zapínám před spaním radiátor)
Teplota přes den 23°C
Vlhkost den i noc zmenšena na 60%
Lampa asi 45cm nad vršky rostlin
Výška rostlin od 23-26cm.

Old Post 01-03-2013 v 10:23 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 176

prezraď recept prosím

asi si už všetko vychytal

nene ešte polystyrén a potom to bude všetko OK

Old Post 01-03-2013 v 10:45 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5196580 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív