Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Beginner. Prva skrina, prvy mini-indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 161




Boksssíííkkk a kytíííízzzz....











Ňejak sa mi sekol rast šišiek, pozorujem.... Neviem čo za tým je...











Aktuálna foto vrcholov sa rovná stavu cca. stavu 5-6 dní dozadu.... : ( A furt to isté, hmmm....

Old Post 08-11-2011 v 18:47 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 162

28. DEŇ OD PREPNUTIA NA 12/12

Presne štyri týždne od prepnutia na kvet, takže by som to celé nejak zdokumentoval a urobil menšiu oslavu, že kytky stále žijú a majú sa vcelku fajn

Nejaké data:

Vonku sa už kurefsky ochladilo, Martin sice nenasnežil, ale zasa prituhlo. Takže sa to odrazilo aj na teplotách v boxe:

Deň: cca 22-23 C
Noc: 16,8 C, najspodnejšia teplota, ktorú som za celú dobu growu nameral. Odhadujem to tak, že v dobe, keď budem kosiť, teplota cez noc sa bude v boxe pohybovať okolo 10-12 C /čo by malo byť cca o 5 týždňov, keď už bude panovať tuhá zima a vianočné obdobie../

Vlhkosť:

Deň: cca 33-37 %
Noc: cca 30%
Tu sa mi to zdá bez problému...

Hnoje:

1 ml Alga Grow/1L
3 ml Alga Bloom/1L

Zvýšil som dávku Bloomu o 1 ml na liter oproti 2 ml, ktorými som hnojil doteraz. Zdá sa to byť v pohode, takže asi pritvrdím na odporúčané 4 ml/1L zálievky + ponechám v každej zálievke 1 ml Growu. Myslím, že tolko dusíku v tejto fáze im bude už postačovať postačovačne
No a ešte k periéde zalievania. Zalievam 3x3dni. Čiže v 9tich dňoch 2x hnojenie a medzi nimi len čistá voda. Samozrejme odstáta a s upraveným ph. Ph už sekám na hodnoty okolo 6, doteraz som sa pohyboval okolo 6,5. Aha, ešte čosi. Možno som to tu už spomínal, neviem teraz. 1L zálievky na trio kytíz, čiže každej cca 330 ml.

Lec gou na nejakú tú fotoreportáž:

Old Post 13-11-2011 v 16:52 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 163






Toto je prosím pekne slečna najpanovačnejšia. Od klíčku až do prepnutia celý rast nejak bojkotovala, bola darebná, neochotná splupráce. Proste mi ukazovala Navyše som jej pár krát ublížil pri vyvezovaní a hlavne pri presadení do velkých kvetináčov. Taká tejraná kytka Takže aj moja chyba, ale ako vidieť, valí jak gula a po prepnutí na kvet si chrotá spokojnosťou a blahom.

1. Vrch

2. Bočné foto

3. Neajaké to marko hlavného vrcholu

4. Tutok môj prvý zlom. Ale dala to v pohode...

5. A celý vrcholec. Tento nechám rásť tak, ako je. U ostatných to mám zohnuté...

Old Post 13-11-2011 v 17:03 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 164




Druhá z tej istej genetiky. Blue Mystic číslo 2.

Nabudúce si kvetináče nejak oštítkujem, jelikož sa mi to prehadzovaním pod lampou nejak pomiešalo a identifikovanú mám len tú prvú kytku podla zlomu, viď. vyššie.

Old Post 13-11-2011 v 17:11 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 165




Blue Mystic 3

No comment...

Old Post 13-11-2011 v 17:15 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 166



A ako vždy celý box + jeden kontrolór

Vec, ktorej sa budem chcieť vyvarovať pri ďalšom growe je vyvezovanie. Resp. nie samotného vyvezovania ale toho, ako ich budem znižovať ku kvetináčom. Totiž som to posťahoval ozaj moc a to hlavne kvôli obavám, že po prepnutí na kvet mi to ešte o dosť porastie. Ono sa tak aj stalo, ale stále som to viazal. Tým mi ale vznikol moooc hustý krík /keř/, v ktrom síce mám hlavné šiškoidné vrcholce presvetlené, ale spodok rastliny trpí : / a celkovo sa s tým zle manipuluje, či už pri polievaní, prestrihávaní, vyvezovaní a vlastne aj celkovej vizuálnej kontrole...
Foto napovie: mám tam stále priestor vo výške cca 20 cm, a to som lampu včera zdvihol o 5 cm vyššie, na dnešných 20 cm od stropu boxu... Takže priestoru habafuk fšelibárskolko...

No a ešte taký postreh... Neviem, či je to len taký môj subjektívny dojem, ale zdá sa mi, že tie paličky nejak moc nejdú. Ale to je len také moje pozorovanie. Možné je, že je to normálny stav k aktuálnemu dňu na kvete. Možno je to modelom, hnojením, svetlom, teplotou atd... Ale oproti borcom s celkovo podobnými podmienkami growu ako mám ja, sa mi to zdá kapánek zabrzdené... Mám za sebou 2 Out-y, ale tam je kontrola nie každodenná a keď príde človek na políčko po týždni-dvoch, otvára papulu, ako to ide : ).

Môj pomocník : ) Vždy to len očekuje, zatrasie hlavou, odkýchne a pak už len sleduje z dialky, čo to tam vlastne v tej skrini stváram : ) Asi mu to smrdí, takže huliť ho asi nenaučim : )

Old Post 13-11-2011 v 17:39 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 167

Podle mne ti to de skvele, jen bych se zamneril na tu teplotu v noci, 16 stupnu = vubec to neroste. Neskusi tam pridelat na noc nejaky topitko ? Nejaky malo watazni, do akvaria nebo tak.

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 21-11-2011 v 17:34 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 168

ja myslim, ze 16 je v pohode, ved ked sa pestuje outdoor tak v koncom septembra byva tak 10 vonku a menej, ja mam v boxe cez noc cca 12 a v pohode rastu...

Old Post 23-11-2011 v 15:56 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 169

Ahoooj chlapáci growerový!

V prvom rade ďakujem za Káčka! Je to pre mňa polichotenie a fakt si to vážim. Poteší

Teda. Lec gou tu riport. Po 10. dňoch dám taký rozsiahlejší report. Snáď vás to neunaví, keďže to bude kapánek dlhšie a rozsiahlejšie...

Než začnem, vyjadrím sa:

grady589: Servus chlape! Naviažem na alala. Tiež si myslím, že 16C je ešte v pohode. Jakože nechcem kecať, ale podla môjho sedláckeho rozumu mi to tiež vychádza tak, že kytíze znesú túto teplotu bez problému. Jak vraví alal, porovnaj si teploty pri out-e napr. koncom septembra... Určite to nie je idálne, ale kytky rastú aj tak... Čo narobíš, keď už máme takéto hardcore podmienky po pivnichiach/sklepeních...
A grady589... O nejakej vyhrievacej podložke som už uvažoval, mám to niekde vyššie aj spomenuté. Ale momentálne nebudem aplikovať. Možno až v ďalšom cool growe, tiež som sa o tom už rozpisoval. Ale skôr nie. Chcem si urobiť taký test, ako to pôjde pri extrémnych teplotách, ale len z nejakých obyčajných semien, ktoré sa mi dostanú pod ruku.... To je ešte ďaleko...

Oky, ideme na to, ready? : )

Naposledy upravil Syrokrem 26-11-2011 v 17:00 PM

Old Post 23-11-2011 v 17:23 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 170



Otázka je, načo sú starému somárovi farbičky?-) Resp. čo vznikne z farbičiek, kúsku dreva, nejakého hoblovacieho a frézovacieho vrecajku??? No napríklad takáto pičovina : D











GANDŽAMETR

Proste keď sa nudím a mám čas na nudu, tak vymýšlam chobotiny : )

Old Post 23-11-2011 v 17:28 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 171





Ale okrem pičovin, mám aj jeden krutý problém:

Toto je "tejraná kytka", kto mi to tu sleduje, tak vie o čo ide...

Wo co gou:
Kytka mi začína zhadzovať listy. Začína to celým zožltnutím a následným odhodením listu od rastliny. Pozorujem to cca 5 dní dozadu, kedy som aplikoval hnoj 1ml Alga Grow, 4 ml Alga Bloom/1L zálievky. Postupuje to od stredu rastliny vyššie, viď. foto. Zasahuje mi to už aj vyššie vrcholce...
Netuším, čím to môže byť, keďže ostatné milášky milované to dávajú s prehladom a s pohodou : /

Zaráža ma, že všetky 3 herečky majú tie isté podmienky a táto suka sa nejak zkurvila... Netuším, čo jej môže byť. Môj názor je taký, že to je možno len taký zmetek náchylný, keďže od začiatku rastu počnúc klíčkom s ňou boli problémy...

Foto 1: V priebehu pár dní od hnojek, mi to urobilo totok. Zažltnuté listy, úplne ich odhadzuje.

Foto 2: ide to stále vyššie a chytá to aj bočné vetvy : /

Foto 3: Ďalšia vec, kytka vôbec "nepaličkuje". Proste zásek, furt ten istý stav + tento problém....Navyše u nej pozorujem hnednutie chlpov zo dňa na deň... Čo si myslím že tiež nie je in ordnung, keď to porovnávam s ostatnými kytičkami...

Foto 4: Gandžametr v akci : )


No, asi prúser... Keby sa mi k tomu vedel niekto vyjadriť, budem vďačný...thx

Old Post 23-11-2011 v 17:50 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 172

já si myslím, že to hnědnutí některých chloupků zas takovej problém není..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 23-11-2011 v 18:02 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 173



Uuuups... Ešte dve fotky z prvej BM.

Tutok som oholil tie žlté listy.














A tu je, čo som sumdal...



Z fotiek je to na hovno vidieť, ale ta rastlina ozaj nejak stráda. Vyzerá jak metla/koště, mierne ovisnutá a uplný zásek.... Neviem, jak jej pomôcť : /

Old Post 23-11-2011 v 18:04 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 174




Blue Mystic 2

Foto 1: Bez problému. Dáva to v cajku. Ale tiež pozorujem žltnutie a odhazovanie listov. Len toto je prirodzený vývin, keďže mi zhadzuje úplne najspodnejšie až stredové listy nepresvetlené listy...

Foto 2: vrch...

Foto 3: nejaké to makro hlavnej šišky...

Old Post 23-11-2011 v 18:10 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 175






Blue Mystic 3

Najkrajšia, najzdravšia... pekné kompaktné pevné šišky... taktiež nemám čo dodať. Proste rastie a palice kvitnú...

Foto 1: Gandžametr

Foto 2: Vrch...

Foto 3: trochu rozmazaná, ale ukazuje hlavný šiškoidný vrcholec...

Foto 4: makro hlavného huliva...

Foto 5: stonka. Nechápačky, v priemere do 2 cm, a keď kecám, tak nech mi nedajú nažrať! : D Uplná brutka.

Old Post 23-11-2011 v 18:18 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrokrem
Stálý Člen

Karma uživatele Syrokrem - 19% PěstitelskáKarma uživatele Syrokrem - 19% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 176

No píšem to jak cocot na záver... : )

38. deň kvetu...

Hodnoty:

Teplota:

Den: 20-22 C
Noc: 16- 17 C najspodnejšia 16,2 C

Vlhkosť:
Deň: cca 35%
Noc: cca 27-30%

PH:
Ph hnojenej zálievky cca 6-6,5. Čistá voda medzi dvomi hnojenými zálievkami. Len odstáta voda zo studne, ph má okolo 7.

Sumasumárum:

Vcelku som spokojný. Teda až na tú jednu mršku problémovú, s ktorou teda fakt netušim, čo mám urobiť. Neviem čo jej chýba. Štve ma to, neviem ako jej pomôcť, keďže sama mi to asi nevykecá

Sám, s mojími chabými vedomosťami jej určite nepomôžem, takže rád by som sa obrátil s prosbou o pomoc na skúsenejšie osadenstvo tu na fóre!

/// ešte jedna poznámka. Kytíz krásne voňajú. Zatial taký klasický kvitnúci "smrad", ale už v tom identifikujem nejakú ovocnú vôňu, niečo ako jahodovú, malinovú vôňu, ale s ostrým voskovým nádychom...
Inak pacháč mám už dávno vyrobený. Ale ešte nebude treba nasadiť. Cez noc, keď nesvieti lampa je to fajn, čistý vzduch, ale jak sa zapne výbojka, pachové molekuly už dávajú vedieť, že zemáky mi pod tým nerastú . Ale stále pohoda a nohy v teple. Počítam, že pacháč namontujem asi až tak koncom kvetu....

Naposledy upravil Syrokrem 23-11-2011 v 19:20 PM

Old Post 23-11-2011 v 18:32 PM
Syrokrem je offline   Profil uživatele Syrokrem   Find more posts by Syrokrem   Foto galerie člena Syrokrem   Click here to Send Syrokrem a Private Message   Add Syrokrem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9901930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív