Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co Vám na marihuaně vadí?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 161

keď som bol non-stop nafajčený polroka, tak mi vadila až moc prehnaná paranoia.. ale pokial sa to nepreháňa tak v pohode, lebo to čo výhúlim (grass), je v porovnaní s tým čo vyfajčím (cigarety) na moje plúce ako pohladenie

citace:
Původní příspěvek od fry
ja uz hulim pomaly 4 roky,a v poslednom case sa citim ze mam IQ 70 .

tak to ťa potom twoj nick dokonale vystihuje
btw. keď som sa registroval na grower, tak som chcel byť Fry a aké to bolo nemilé prekvapenie, keď som zistil, že tu už niaky je FUTURAMA is da best

Old Post 17-04-2007 v 23:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 162

citace:
Původní příspěvek od lachemo
Jak s tim člověk přestane jen experimentovat a začne to hulit furt a fšude,tak to přestane byt dobrý.život ti protíkeče meti prsty a když se pak ohlídneš do minulosti,nevidíš nic!
hahaha hulím 5 rokov v minulosti som hulil celý deň ale posledný rok som sa ustalil na 1 raz za deň(dík pildo) no nie vždy to ide však a svoju minulosť si pametám dosť dobre takže myslím že je to o tvojom presvedčení v danú vec....

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 18-04-2007 v 07:49 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 163

ja uz hulim 13 let z toho 10 everyday a pohoda po 10.roce huleni jsem se do roka naucil anglicky i spanelsky a to bez ucitelu bez lekci knizek ci kurzu...kdybych tech 10 let prochlastal zpusobem kerym hulim jsem na lecebne nebo mrtvej...takze
LEGALIZE IT!!

Old Post 18-04-2007 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroNy
Stálý Člen

Karma uživatele FroNy - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 164

Vadi mi, ze mi vzdy tak rychle zmizi.


Jedy strikes back!

Old Post 18-04-2007 v 08:41 AM
FroNy je offline   Profil uživatele FroNy   Find more posts by FroNy   Foto galerie člena FroNy   Click here to Send FroNy a Private Message   Add FroNy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oralius
Stálý Člen

Karma uživatele Oralius - 83% PěstitelskáKarma uživatele Oralius - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 165

ze som s nej vypatlanej

**-Oraliusove-holky-z-balkona-**

Old Post 18-04-2007 v 08:42 AM
Oralius je offline   Profil uživatele Oralius   Find more posts by Oralius   Foto galerie člena Oralius   Click here to Send Oralius a Private Message   Add Oralius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 166

ze nema nozicky a neprijde na lusknuti prstu

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 18-04-2007 v 09:04 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

že ten stav néní napořád

Old Post 18-04-2007 v 09:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 168

že lepí prsty

Old Post 18-04-2007 v 10:14 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FroNy
Stálý Člen

Karma uživatele FroNy - 36% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 169

joooo uz jsem si vzpomnel... desne mi vadi lehka paranoia v prostredcich MHD, kdyz jedu nacerno a jsem zkoureny. to je pak kazdej revizor a za cestu se spotim vic jak kdybych bezel 1500. uz jsem i parkrat vystoupil driv, protoze to byl ROZHODNE ON!


Jedy strikes back!

Old Post 18-04-2007 v 10:34 AM
FroNy je offline   Profil uživatele FroNy   Find more posts by FroNy   Foto galerie člena FroNy   Click here to Send FroNy a Private Message   Add FroNy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 170

seriozne mi vadi pasivita po vytriezveni, tazke suchoty az pery praskaju a dokonca aj cervene oci ( stretnut niekde clena rodiny alebo stareho znameho a vyvalite nanho oci hned je jasne ,,vo co go"...takze nato si davam velmo pozor )

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 18-04-2007 v 11:09 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 171

to je individuaalni. u me to treba taky probihalo tak, ze moje prioritou bylo se zhulit a jinak vsechno arec. Takze skola sla do aaru, konicky sli do aaru a ja nevim co vsechno. Ale tak uz sem pochopil kde je moje latka uzitecnosti sice se mi obcas jeste podari tohle hodne velkym krokem prekrocit, ale nikdy uz se na tom neseknu dyl jak par dni.

Old Post 18-04-2007 v 18:46 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 172

Na ganje me nejvic stve dojeb kdyz ucinek odezniva, respektive ranni otupelost. Tu fakt nemam rad, ze po vecernim zkuru jsem rano vymazanej jak po hustem draku z alkace. Jinak asi nic, trava je dobra

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 20-04-2007 v 06:23 AM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurasek
Stálý Člen

Karma uživatele Jurasek - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 173

DarkLight - tak to mam praveze ja rad ked idem rano ulicou ( napriklad do obchodu si kupit zradlo ) a spominam co som to vlastne minuly den zrabal ked som rano taky zniceny

,,So now you know" Mr.Green

Old Post 20-04-2007 v 07:37 AM
Jurasek je offline   Profil uživatele Jurasek   Find more posts by Jurasek   Foto galerie člena Jurasek   Click here to Send Jurasek a Private Message   Add Jurasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

že kvete zrovna na podzim

Old Post 20-04-2007 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ariel
Nový Člen

Karma uživatele Ariel - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 175

Vadi mi ze nici telo, a obcas mi vadi, ze je to tak silny ale tohle vse je vykoupeno stylem zivota, ktery prinasi mnoho, mnoho...

VYMĚNÍM VYJETOU NAFTU ZA STRUNY OD SAXOFONU.

Old Post 20-04-2007 v 16:26 PM
Ariel je offline   Profil uživatele Ariel   Find more posts by Ariel   Foto galerie člena Ariel   Click here to Send Ariel a Private Message   Add Ariel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 176

na ganji mi najviac vadi ze u nas na slovensku zacina byt dost dobry biznis a kazdy chce na nej len zarobit a to sa mi rozhodne nepaci

what a fuck?

Old Post 20-04-2007 v 16:32 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-04-2013 - Test: Co víte o marihuaně? - 37 odpovědí
22-05-2005 - Cena marihuany v holandsku - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2328910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív