Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak casto hulite?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
ako casto hulite?
viackrat za den
1x za den
viackrat za tyzden
1x z tyzden
2-3x za mesiac
raz za mesiac
menej
prilezitostne: kdyz je, tak treba i nekolikrat denne, kdyz neni tak treba jednou za mesic
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Palec nahoru Příspěvek č. 161

každej patek jeden prd z vapiku těsně před usnutím

Tak to mám aspoň naplánovaný

Old Post 07-11-2004 v 19:51 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
De la Vastierre
Stálý Člen

Karma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% PěstitelskáKarma uživatele De la Vastierre - 59% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 450  

Příspěvek č. 162

Ein volk, ein Skunk, ein Prd.

Old Post 10-11-2004 v 23:31 PM
De la Vastierre je offline   Profil uživatele De la Vastierre   Find more posts by De la Vastierre   Foto galerie člena De la Vastierre   Click here to Send De la Vastierre a Private Message   Add De la Vastierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 163

woogi: spíš se tvůj mozek naučí fungovat ve stavu pod vlivem THC, což předtím neuměl.

Old Post 11-11-2004 v 10:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rum
Nový Člen

Karma uživatele rum - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 164

Já myslím dokud ti kámoši nebudou říkat že ti to z hulení odjebává tak hul co sneseš. Ja omezil tak na 1-3x týdně a stačí mi to. Ale jednou za čas se pořádně sprasit. To poznám ráno když mám tokové hezké šimrání na plicích

Old Post 11-11-2004 v 11:13 AM
rum je offline   Profil uživatele rum   Find more posts by rum   Foto galerie člena rum   Click here to Send rum a Private Message   Add rum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 165

to Wooogi
To není imunita to je stav mysli kdy ovládáš svoje telo tak aby si toho druzí nevšimli maš asi pravdu že když jsem začínal před stejným časem jako ty kouřit, tak to pro mě bylo neovladatelný.
Ale spomeň jak to bylo husty mít nějaký ''seno '' a zakouřit si tyhle okamžiky si budu pamatovat do srti. Už to nikdy takový nebude. No já osobně považuju za hranici kdy jsem ve stavu kdy nevim jestli spím a jen se mě to zdá anebo jsem vzhuru a dějou se husty věci.





(jestli jsou v tom pravopisny chybi tak se omlouvám)

Old Post 12-11-2004 v 06:31 AM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Pohodička Příspěvek č. 166

mno ted je po sklizni tak si dopravam kazdej den toho jointika....
a je mi fajn

Old Post 12-11-2004 v 15:44 PM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 167

zajtra sa konecne spraskam jak svine. prvaci maju imatrikulacky a budeme mat riadnu bombu, lebo nam ju Pavuk donesie

Old Post 15-11-2004 v 11:09 AM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 168

Každej den. Poslední doubou extrem. Ale všecko zatim v pohodě stíhám, docela se mi i daří a falt si to užívám. Co s tim?

Old Post 15-11-2004 v 13:35 PM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 169

hulim tak 1-2x tejdne, prijde mi to akorat. No a kdyz nemam chut a naladu tak si speka nedam treba mesic, ale to uz se ted nejak nestava ...

Old Post 16-11-2004 v 13:44 PM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 170

do riti, tak z tej Janky nic nebolo


alkohol je svina

Old Post 18-11-2004 v 13:48 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 171

No, musim říct že moc často ne....na zdejší poměry fakt minimálně....ale už je to se mnou holt tak, že na to potřebuju mít všechno pokupě, jinak se vykolejim....musí mi zkrátka všechno sedět...lidi, hudba, prostředí...všechno...jinak chytnu rapla a chci ven...a čim víc chci ven, tim je to celý ňáký takový debilnější........ale když všechno sedne....TO JSEM PAK FAKT MEDIUM.............

Old Post 18-11-2004 v 16:30 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 172

johny bravo - jj to zní docela rozumně
crash - hele to sem míval, když sem začínal hulit - sem byl schízař jako svině, teďka když se mi něco nezdá, tak se prostě zeptam a je to

jináč zásada, kterou jsem si osvojil až poměrně pozdě a funguje mi docela supergut je, že hulim dycky až když vim, že už nebudu muset nic řešit s rodinou nedejbože v práci - dříf to bylo před školou, před rodinnym nákupem, neupejpal sem se...
teďka už si chci stavík vychutnat a ne se plácat v nějakym "nejnepohodlnějšim zážitku po hulení"

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 18-11-2004 v 18:54 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naymo
Nový Člen

Karma uživatele naymo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 173

Deno dene, stava se posledni dobou ze jsou penize a neni huleni, coz tu taky dlouho nikde nebylo ! Asi ji uz zacnu jist abych aby to za neco stalo

Old Post 18-11-2004 v 20:18 PM
naymo je offline   Profil uživatele naymo   Find more posts by naymo   Foto galerie člena naymo   Click here to Send naymo a Private Message   Add naymo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 174

modlite sa so mnou, aby som si v piatok na chate zahulil nechcem zase len chlastat

Old Post 22-11-2004 v 13:55 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

Mno, většinou hulím každej den, když je co. Po sklizni to bylo celkem OK, stačilo se zastavit u kámoše na bytě, a už jsem byl někde jinde. Teďko už mám schováno jenom trošku na zejtra (Štědrej den) a pak snad až o silvestru. Chci si teďko o prázdninách dát menší pauzu a pořádně si užít oslavy novýho roku

Old Post 23-12-2004 v 13:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubajs
Nový Člen

Karma uživatele Kubajs - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 176

Chlapi.... nemam cas tu neco napsat.... ...... musim zahulit

Old Post 23-12-2004 v 13:38 PM
Kubajs je offline   Profil uživatele Kubajs   Find more posts by Kubajs   Foto galerie člena Kubajs   Click here to Send Kubajs a Private Message   Add Kubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
04-10-2007 - Jak to vidite ? - 9 odpovědí
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3280120 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív