Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W sodik + 125W Usporka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 161

moc pěkné to je doufám že se mi taky něco takového povede až rozjedu svojí 150w

jiank typuju 110g :-) ale určo tam máš víc

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-09-2011 v 16:06 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 162

pěkný
jen by mě zajímalo jak dlouho bude trvat výměna plagron hnojiv ještě je co dolaďovat . určitě už máš koupený další semínka nebo ne?

Old Post 14-09-2011 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 163

S plagronem mám ty nejlepší zkušenosti a měnit ani nebudu semínka ještě nemám, ale už jsou na cestě.Beru opět 10x sensi star, ale jiná hlína a + Guano

Old Post 15-09-2011 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 164

Já si ťipnu 119g

Old Post 15-09-2011 v 07:59 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 165

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
moc pěkné to je doufám že se mi taky něco takového povede až rozjedu svojí 150w

jiank typuju 110g :-) ale určo tam máš víc




Kámo, tak to si mě pobavil 9x ty nejkvalitnější semínka a pěstované pod 400W sodou již tyden to suším a už teď to nemusim dosušovat hoří celkem vpohodě a večer sem navážil 438g samozdřejmě to není konec ztrácení vlhkosti, ale počítam cca 350g čistýho.Večer přihodím okolik to spadlo.

Old Post 15-09-2011 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 166

citace:
Původní příspěvek od Pastor




Kámo, tak to si mě pobavil 9x ty nejkvalitnější semínka a pěstované pod 400W sodou již tyden to suším a už teď to nemusim dosušovat hoří celkem vpohodě a večer sem navážil 438g samozdřejmě to není konec ztrácení vlhkosti, ale počítam cca 350g čistýho.Večer přihodím okolik to spadlo.


To máš ještě dost mokré, to ti ještě spadne o dost čím déle budeš sušit tím lépe, hlavně to pořádně třeba

Old Post 15-09-2011 v 08:03 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

citace:
Původní příspěvek od MDe_


To máš ještě dost mokré, to ti ještě spadne o dost čím déle budeš sušit tím lépe, hlavně to pořádně třeba


no dost mokré bych ani neřekl když to hoří bez dosušování jinak pochybuju že to stihne doschnout

Old Post 15-09-2011 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 168

chceš mi řici že pod 400W sodou sklidim s 9 kytek 120 g

Old Post 15-09-2011 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 169



jen tak pro ukázku sem to byl teď nafotit a navažit 412g z 438g z noci to není už, tak velká ztráta za 14 hodin suším to ve tmě, v teplotě 22C a vlkost 45%výměna vzduchu 280m

Old Post 15-09-2011 v 08:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od Pastor
chceš mi řici že pod 400W sodou sklidim s 9 kytek 120 g


a ty chceš říct, že tam budeš mít 9 aspoň 30ti gramovejch palic +to okolo jo? to sem teda zvědavej

neříkám, že to neni pěkný, ale sem zvědavej, jak to seschne no

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 15-09-2011 v 08:32 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 171

To sry v nazvu je napsáno 150hps + 125 cfl

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-09-2011 v 09:21 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 172

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
To sry v nazvu je napsáno 150hps + 125 cfl




Vpohodě vím, že je to matoucí nechtělo se mi zadávat nové témá

Old Post 15-09-2011 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


a ty chceš říct, že tam budeš mít 9 aspoň 30ti gramovejch palic +to okolo jo? to sem teda zvědavej

neříkám, že to neni pěkný, ale sem zvědavej, jak to seschne no


Před tím to seschlo za noc skoro o 400g a teď po 5 dnech schnutí už to seschlo jen asi něco málo 20g za noc neříkám že je to suchý to ne ale když to rozdrdim a ubalim hoří to bez toho abych to musel 10x zapalovat na každej tah vklidku zhulím celí brčko až ke konci to klasicky pohasíná no myslim že na 300 se dostanu určitě spiš to nezjistím protože to bude už pryč

Old Post 15-09-2011 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174




Jsem tu po dlouhé době z5 chtěl jsme se pozeptat zada mi někdo poradi jestli můžu mít 3,5l květnik jestli už to není málo. Jinak přidávám fotky s posledního pěstu

10xSensi Star II , Terra Hlína, PK13-14, Enzym, Plagron Blom, PH 6,4 - 6,7

400W sodium Cooltube, odtah stále TT125 i po roce a 3/4 jede jak cip dobrá volba

Ofuk 2x 120 vent s pc 2500 ot/min 1x 60 3700 ot/min napojené na regulátor a 800ma trafo, to pak točí fest a není třeba kupovat drahé ofuky

Old Post 11-02-2012 v 07:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

Další dějství se odehrává zde
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2B400W+%2B200W

Old Post 19-04-2012 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8934990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív