Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 125W Blue/red Mandala no.1 a Super Silver Haze (komplet BioBizz)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od Zlosin*
Lst propaguju i já...je to super věc ..ale HST bych urcite nedelal....nemyslim si ze by to melo nejake pozitivni ucinky v porovnání se stresujícími a tudíž nebezpečnými ucinky .......Jinak skoda no taky se chystam smer UK a mam docela respekt postavit si tam nekde box v bytě....no uvidíme

Kazdopádně mnoho zdaru


zdar

no ja si tu bohuzel nic nemuzu pestovat :-( ale doma nejake ty outdoory jsou tak dostavam pravidelny prisun fotografii :-D

jinak ten HST neco do sebe urcite bude mit .... treba udelat poradny pokus (jak se dostanu domu, ale to bude az po vanocich ...) ono je to totiz zas tak moc nestresuje - venku to mas to same :-)

tak at se ti UK libi :-)

at to roste...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 15-10-2010 v 13:51 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stevenshovnous
Nový Člen

Karma uživatele Stevenshovnous - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 162

hele budeš stále svítit stou 125 nebo přejdeš na silnější?já nejsem odborník ale taky mám tu samou jenom abych věděl

Old Post 06-06-2011 v 19:39 PM
Stevenshovnous je offline   Profil uživatele Stevenshovnous   Find more posts by Stevenshovnous   Foto galerie člena Stevenshovnous   Click here to Send Stevenshovnous a Private Message   Add Stevenshovnous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od Stevenshovnous
hele budeš stále svítit stou 125 nebo přejdeš na silnější?já nejsem odborník ale taky mám tu samou jenom abych věděl


zdarec

jj mam sodika viz http://grower.cz/forum/showthread.p...4804#post944804

to uz jsou jine pecky .... ale je treba hlidat teplotu.

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-06-2011 v 20:33 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmwe36
Nový Člen

Karma uživatele bmwe36 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 164

čau jak dělaš tak nádherný řízky? sou fakt uplně moc jak docílíš toho perfektního rozvětvení hodně větví sice lehčí ale luxus já mám tedka spíš mohutný těžký listy

Old Post 05-04-2013 v 00:33 AM
bmwe36 je offline   Profil uživatele bmwe36   Find more posts by bmwe36   Foto galerie člena bmwe36   Click here to Send bmwe36 a Private Message   Add bmwe36 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8054860 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív