Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 161

Jsem za spolu s Bazookou za bod 1.

Old Post 06-06-2003 v 15:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 162


Jasně, seš dospělej taxi můžeš dělat co chceš, ale jestli bydlíš u rodičů tak ti třeba můžou natvrdo říct že tady s feťákem bydlet nebudou a vykopnou tě. I to se stává....

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 07-06-2003 v 20:42 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 163

Tak ju zas hnedka nemusíte tak peskovat, chlapi, ne?
Ale děti by hulit neměly...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 07-06-2003 v 23:14 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 164

Jesli teda ve dvaceti nejsem náhodou taky děcko...

Old Post 07-06-2003 v 23:16 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 165

to vis ze se da bydlet bez rodicu, ale kdyz je nekomu treba 18 a dela skolu a ma proste zkurveny rodice tak co ma delat?
Nerikam ze je to muj pripad ale znam takovou rodinu...

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 08-06-2003 v 09:56 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 166

Ono se to moc nezdá, ale najít si byteček (nejlíp s dobrejma známejma) není takovej problém! Peníze na nájem si vyděláš vždycky (chceš-li) a pokud máš rodiče ve stejnym městě (vesnici, osadě ), máš navc jistotu, že hlady neumřeš. Bohužel, tohle není můj případ - občas hlady umírám...

Navíc, věř, že jakmile i sebezabedněnější rodiče viděj, že si to šéfuješ po svym, diametrálně změněj přístup - budou si vážit, když je navštívíš, atp. atp. atp.

Takže buď

se odstěhuj

nebo

jim to řekni (hlavu ti neutrhnou)!

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 08-06-2003 v 11:49 AM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 167

No říkám že to neni můj případ, já bydlim jenom s matkou páč rodiče sou rozvedený a ta to bere....no docela v pohodě. Jenom prej nemam hulit když budu řídit a nemam to prej přehánět abych nebyl vypatlanej jako JXD...
No ale ty rady co ste napsali určitě pomůžou těm pár lidem který maj takový rodiče (doufám že jich moc neni)

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 08-06-2003 v 15:26 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worwy
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Rodiče + hulčo Příspěvek č. 168

Je to škoda, ale matce bych o hulení nikdy neřek, páč by se zbláznila a to já nechci. Byla by z toho úplně v hajzlu brrr... má to chudák v životě dost těžký, protože si připouští spoustu zbytečnejch píčovin a hlavně fšecko řeší.
Je to smutný co???

Old Post 08-06-2003 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

Rodice.. Příspěvek č. 169

No... nasi se me asi pred trema lety (do ty doby jsem travu kouril jen parkrat) zeptali, jestli s "tim" mam nejaky zkusenosti... mame celkem dobrej vztah a navic vim, ze by jim to nijak zvlast nevadilo, taxem to priznal. Od ty doby nekolikrat zaznelo, ze by to chteli zkusit, ale kdyz se o rok pozdejc na nejaky oslave domluvili se znamym(o 2 roky starsi nez ja) co pestuje, ze jim pujci vodarnu a nejakej matros na rodinnou seanci, stejne me to prekvapilo . Ten znamej privez vodarnu a dve palice, jednu at dame nasim a druhou at zhulime sami, prej "opatrne s tim ". Jenze blboun brat to dal dohromady a nevedel co je co. Tak jsme to jednoho peknyho vecera namichali napul a obe palice narvali do vodarny. Mazec . S brachou jsme oba byli uplne zhuleny... ja treba zacal vetu a u tretiho slova nevedel, cim jsem zacal, koutky od ucha k uchu, slyseli sme ozvenu. Fakt prdel.. my byli uplne mimo a tatik tam tak sedel a rikal "se mnou to nic nedela".. a mati ze "se cejti omamene", ale jinak nic. Proste to na ne nejak nezabralo a nas to totalne zhulilo. Radsi sme se pak zdekovali, protoze jsme jim museli pripadat uplne z jiny planety

Takze dalsi seance uz jsme radsi neporadali.. ale informovanost zustala.. kdyz jsem nedavno zacal pestovat doma indoor, pres tejden (bydlim na koleji) se mi o to staraj a kdyz jsem se bavil s muti o tom, co by se stalo, kdyby prisli cajti, rekla ze tu skrin "s radosti" vezme na sebe, ne kvuli tomu ze by me chtela chranit, ale proto, aby "si lidi uvedomili, co je ten zakon za blbost". Uz se na to tesim.. je MUDr u nas na tom malym mestecku a zna ji hodne lidi, takze uz slysim ty babky jaxi vykladaj ze doktorka xxx fetuje

Old Post 02-09-2003 v 16:58 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 170

Když se obnovilo tohle téma tak přispeju taky.

Hulim pět let. Rodiče se to dozvěděli hned po půl roce co sem začal. Docela mě pak překvapoli, že mi dovolili pěstovat na zahradě a od té doby jsem zatim sklidil každý rok. Otec se mnou jednou zkoušel hulit, ale moc mu to nedalo, akorát byl unavenej. Matka ta nikdy nehulila tak si myslí jaké je to zlo, ale moc mě tím naštěstí neobtěžuje. Jen když si přečte nějaký článek v novinách jak má za to jít někdo sedět tak hned, že co kdyby mě našli policajti atd. To se jí pak něco těžko vysvětluje, ale jinak v poho. Má o mě prostě starost.

Musíme se smát dříve, než se staneme šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž bychom se zasmáli.

Old Post 03-09-2003 v 07:50 AM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 171

Tak ja taky napisu.
Maminka mi kdysi pomahala pestovat,ale to uz je davno a tehdy z toho seslo,jelikoz jsem nemela nervy.Zkouset to nechce,prej je na to stara(zkousela jsem se ji tak ob rok ptat...).Ted jsem ji psala,ze si zase pestuji,tak mi pozdeji volala,jestli to chci pak i kourit ,prej at to radeji rozdam(asi abych nemela problemy s police).Tak jsem ji upozornila,ze sireni je nezakonne...Pak prohlasila:"Spravne,sami mame malo.".Pak jsem ji jeste informovala,ze nez prijede,tak uz by uroda mela byt,tak ze ochutname,ale nedostalo se mi jiz odpovedi...
Tatinek ma asi dost pozitivni vztah.Jednou jsem ho videla,jak veze babicce plnou igelitku ganji.Bohuzel nevim,jak to pripravovali...Nedavno zase parkrat pronesl,ze kdyby si babicka dala radeji denne jointa,tak je to lepsi nez ty vsechny prasky(ktere bohuzel stejne nezabiraji).Je mi moc lito,ze jsem se nikdy nezeptala,jestli si da se mnou.Ale to napravim hned,jak budu doma.

Old Post 03-09-2003 v 08:30 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Bamboo - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bamboo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 172

Mno tak vostry jako Bambulion to domam nemam ale kdyz mi vylezla prvni sazenicka tak mam rekla to je trava vid (nechapal sem jak na to prisla) rek sem ze jo a ona jenom hmm tak jo no. Neveril sem vlastnim usim ani nicemu jinymu kdyz mi pak rekla ze na skole kdysi HUlila jak dabel este s jeji segrou (dvojcetem )tak nevim rekla mi ze az to vyroste tak mi to sklidi a zkouri aaa bojim bojim se o moje kyti

heRr jÜrgEn

Old Post 05-09-2003 v 16:53 PM
Bamboo je offline   Profil uživatele Bamboo   Find more posts by Bamboo   Foto galerie člena Bamboo   Click here to Send Bamboo a Private Message   Add Bamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 173

Bambulion: no LOL!

Old Post 07-09-2003 v 19:08 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 174

Naši mi to jakžtakž tolerujou. Sice občas prudí, ale už nechodim domů zkouřenej, takže je to O.K. Spíš jim vadí, že sou za to postihy, než to samotný kouření. To už sem jim vyvětlil. Teď už se jenom modlim, aby dekriminalizovali

Old Post 11-09-2003 v 19:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Stálý Člen

Karma uživatele BaBiBo - 45% PěstitelskáKarma uživatele BaBiBo - 45% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 175

Taky prispeju svoji troskou do mlyna: Na konci zakladky (po devitce) jsem doma zasadil kyticku. Kdyz nasi zjistili, co to je:


  • MATKA - rikala, ze ne
  • OTEC - "Vyzkouset se musi vsechno"
  • BABKA & deda - ti z toho byli solidne vysrani a porad se bojej policajtu a zakazujou mi pit ty omamny caje


Ted po par letech (5 roku) mati stoji ve vsem za mnou, kdyz valim na dovolenku tak mi zaliva, otec je takovej neutralni, ale rek bych spise i proti. Babka s dedkem se bojej porad - dedek mi nasel lampu, takze aferka jaxvina, ale kytky mam na balkone a zatim nikdo nenadava... (viz R.I.P. BaBiBo...)

BTW ted posloucham - nechal jsem si nahrat odpoledne v radiu (tusim ceskej rozhlas - Kava po ctvrte) diskuzi Marese, doktora Ilji Zukova a jakesi RodiceProtiDrogam a nestacim se divit - je to celkem vtipny. Pokud budou opakovat, vrele doporucuju, pripadne poreferuju nebo natahnu do MP3 a uploaduju (omlouvam se za reklamu a offtopic, ale nechci zakladat tema). Ta RPD obhajuje chlast a cigarety a do travy BIJE uplne nechutne...

-"Zdar! Nemas neco na prda?"
-"Ne, ale az budes mit, taxe stav!"
-----------------------------------------------------------

Naposledy upravil BaBiBo 11-09-2003 v 20:43 PM

Old Post 11-09-2003 v 20:27 PM
BaBiBo je offline   Profil uživatele BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Foto galerie člena BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Add BaBiBo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 176

No u me to bylo docela vpoho, kdyz mi otec poprve nasel fajfku (14), nic nerek jen asi tejden potom sem snim jel v aute a on na me, ze je to pekna fajfka, stara atak, docela sem se divil, ale kejval sem. Nebyla moje tak sem se mu jednou vkrad do stolu a sebral ji, vratil sem ji kamosoj. Otec zjistil, ze neni ve stole a zjebal me jak psa, ze sem zlodej a hajz, ale nemelo to nic co delat s hulenim, od ty doby snim o tom mluvim otevrene a vpohode, parkrat si se mnou taky zahulil, no a matka ta to taky toleruje vpohode, nekdy kdyz se hadame a ja jim nakladam do alkoholiku, vratej mi to hulicem, to jsou asi vsechny spory...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 11-09-2003 v 21:12 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0761540 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív