Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 101

Zdravím všechny. Ten Resin je i takzvaný žíví resin a ten se extrahuje ze zmražených čerstvých květů. A pouze ten obsahuje i terpeny. Při klasickém sušením o terpeny okamžitě přicházíš. Jinak super Téma Madi.
Ta barva toho Live resinu je mazec. To je to co hledáš Madi :-)
https://www.youtube.com/watch?v=7Jeez_KHrzc

Old Post 07-01-2019 v 23:09 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od cvrca
Při klasickém sušením o terpeny okamžitě přicházíš.


A na to si přišel kde? Souhlasím ,že špatné sušení a skladování ma na terpeny destruktivní vliv a nejlepší metodou uchování terpenů jsou určitě extrakty a koncentráty. Ale, že při klasickém sušení o terpeny okamžitě přicházíš slyším prvně. Určitě si rád doplním vědomosti, nějaký zdroj?

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 08-01-2019 v 05:45 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 103

Samozrejme ze se nejake to procento THC , CBD , terpeny a dalschich veci ztrati.
Terpeny se nici pri urcite teplote , takze pri suseni by tam podstatna vetsina ale
mela snad zustat.
Kdyby nebyly v susine terpeny tak by ani nemohla vonet, protoze prave ty terpeny tam jsou zodpovedne za tu vuni.

Old Post 08-01-2019 v 07:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 104


Tak jsem koupil rosin press za 1.500 kč a uplně na pikaču.Asi jsem něco zadupal,ale s palice mi nic nevyjelo.Chce to ten lis co má větší tlak.Palice ma ani né 1 mm na šířku

Old Post 09-01-2019 v 19:53 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 105



Nasral jsem se a koupil toto a velká paráda.Škoda ,že mi kluci neřekli,že při odpařování ve vodní lázni musí být plamen vypnutý.Po 5 min hoření to odnesla jen digestoř.To byl fajer jak v americkém filmu.Sklidil jsem se 30gramáču jednu kávovou lžičku.Jak jsem starý ,tak jsem hlupý

Old Post 09-01-2019 v 19:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

Chybama se stale clovek uci.

Muj soused si ten lis koupil presne ten co mas ty.
A taky za mnou prisel ze nic nevymackl tak sem mu to ukazal, proste tomu musis dat delsi cas, vetsi tlak , tim ze si na to opatrne stoupnes celou vahou ( psal jsem do vlakna ze jsem to delal ve sveraku) stara susina musi byt 62% vlhkosti ,coz znamena skladovat spolu s Bovedou, nebo cersvy matros. Popripade i trochu zvysit teplotu.

Ja z toho fakt vymack dost.

Jo z toho dexco je toho malo z 30 G.
Ale nadherny krystaly ale mely by byt jantarove ,ne cire.

Ale parada alespon neco se ti povedlo

A smoke-report ?

Old Post 09-01-2019 v 20:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 107

Madi,bylo by víc,ale jak jsem psal - mi to chytlo.A smok report už si nepamatuji

Old Post 09-01-2019 v 20:16 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 108

S tím Rosinem máš možná pravdu,ale já na to neměl nervy.Jsem na to čekal přes dva měsíce a pak zklamání.Asi to byla moje chyba.Jsem už starý pes a nikdy jsem to nedělal.Vždy jsem jen pěstoval a žádné experimenty jsem nedělal.Až teď na staré kolena jak mám hodně času,tak se pouštím do extrakcí .
Jinač kouř byl luxusní,nevím k čemu to přirovnat.Jeden bouch s bonga a 6 hodin ráuš

Old Post 09-01-2019 v 20:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od fikus37

Jinač kouř byl luxusní,nevím k čemu to přirovnat.Jeden bouch s bonga a 6 hodin ráuš


Ted mluvis o dexco extraktu ?

Z rosinu si nevymackl vubec nic ani fakt par kapicek?
Je to divny , stale mi to lezi v hlave jakse ti to mohlo nepovezt...

Old Post 10-01-2019 v 08:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 110

Jj o Dexcu. Ten Rosin jsem prodal kamošovi a řikal,že to pod tím zkusí.
Musí tam být velký tlak,jinač je to na pi.u.
Ty stroje co jsou na netu s tím hydraulickým pístem musí být dobré.

Old Post 10-01-2019 v 12:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4263690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív