Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 145

Něco pro HH-TOPa.
Mně je letos 46, víc hulím tak 2 roky (poprvé před cca 25 lety) a jsem momentálně z Brna.
Doufám, že tě to potěšilo.

nemo

Old Post 27-04-2002 v 16:00 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Vítám tě v geriatrické sekci, Nemo. Příspěvek č. 146

Věk, to je jenom stav mysli!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 27-04-2002 v 19:55 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogolisko
Nový Člen

Karma uživatele gogolisko - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

dost dobree Příspěvek č. 147

Já su z Goedingu/Hodonína na JM. Je mi tak 20 a hulím tak 5 roků a už jsem to zařídil tak, že nehulím každý den několikrát, protože mi z toho bylo už blbě. A udělám si na podzim skříň a basta. Zdar lidi, ste dobří.

GOGOLISKO

Old Post 02-05-2002 v 14:27 PM
gogolisko je offline   Profil uživatele gogolisko   Find more posts by gogolisko   Foto galerie člena gogolisko   Click here to Send gogolisko a Private Message   Add gogolisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 148

Buďte pozdraveni, dobří lidičkové! Mně je 27, jsem z Kralup, pravidelně hulím asi 5 let, začínal jsem před sedmi až osmi lety. Pěstovat jsme s kámoši z kolejí začali před čtyřmi roky (outdoor).

Některé příspěvky mě překvapují - jak zjišťuji, groweři jsou jak jedenáctileté děti, tak padesátiletí kmeti (sorry, hh-tope, Viridisi, Nemo).

Milujte se a množte se!

Old Post 02-05-2002 v 16:55 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hany
Nový Člen

Karma uživatele hany - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 149

21 let/ hulim 4roky/ 1. rok indoor/ CVUT - fel (praha)
jinak bydlim kousek od Turnova.

hulení je metla lidstva, ale zametat se MUSÍ !!!!!!

Old Post 02-05-2002 v 17:45 PM
hany je offline   Profil uživatele hany   Find more posts by hany   Foto galerie člena hany   Click here to Send hany a Private Message   Add hany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Organika Příspěvek č. 150

je mi 16, aktivnne hulim asi 2 roky, pesteni zatim nejak nevychazi (zasazeno ale nikdy nedoslo na kvet z ruznych duvodu). jsem z Trince. Třinec. 3nec.cz

Vesely vanoce

Old Post 22-12-2002 v 19:02 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 151

jedenadvacet

Pro ni a proto, že je.

Old Post 22-12-2002 v 23:02 PM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 152

ahoj ľudia, dobrá správa pre gerontov
som ročník '54, prvý raz som zahulil asi v dvadsiatke, od tej doby nepravidelne s (aj) viacročnými prestávkami (za komančov sa dosť rizikovo zháňal matroš a ja mám zásadu nekúpiš/nepredáš), pravidelnejšie som začal až pred pár rokmi na istom nemenovanom ministerstve
Od školy (prírodné vedy) sa motám okolo kompov, naposledy ako sieťový správca. Zatiaľ som nepestoval, ale chcem rozbehnúť skriňu.

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 23-12-2002 v 07:41 AM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Nápad Příspěvek č. 153

je mi 18,hulim zhruba tak 2 roky a pestuju druhym rokem outdoor a prvnim rokem indoor...

Zajimalo by me kdo je tady nejstarsim clenem celeho groweru....?

[Edited by virus on 12-01-2003 at 07:43 PM]

roll,roll,roll a joint...

Old Post 23-12-2002 v 09:43 AM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Obecné Ja? Příspěvek č. 154

Nazdar ľudia som 17 ročný študent SPŠ Elektrotechnickej K. Adlera v Bratislave. Bývam v petržálke hulim 2 rokom, pestoval som aj indoor aj outdoor. V súčasnej dobe zhánam miesto, takže až bude idem do toho. Som toho názoru že INDOOR je záruka kvality a nič sa nehúli lepšie ako vlastnoručne vypestovane zely.

GANJA 4 EVER

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 23-12-2002 v 09:45 AM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Organika me Příspěvek č. 155

17let/14->H(prilezitostne)/pest->1y-OUT/Dvur Kralove nL/studuju...

Old Post 23-12-2002 v 10:57 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 156

Je mi 21let, bydlim v Podebradech a hulim nekdy od prvaku stredni skoly, tj. od 15let. Momentalne studuju druhym rokem VSE Praha a verim, ze jeste nejakou chvili se tam udrzim, protoze makat se mi vubec nechce, a uz vubec ne v tyhle zemi... Co jinak, hmm, ted jsem si pridal novou signaturu .

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 23-12-2002 v 13:36 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

. Příspěvek č. 157

17 let,hulim 2 roky,2roky pestuju-out, in jsem zkusil az ted.Pred par dnema jsem zklizel WW,studuju gympl,Kladno

Old Post 02-01-2003 v 19:41 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 158

18let,3 roky hulim aktivne,2 out,ted jedu poprvy indoor,delam sps elektrotechnicka v pardubicich

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 07-01-2003 v 20:58 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eMson
Stálý Člen

Karma uživatele eMson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 108  

Pohodička zivotohulicopis Příspěvek č. 159

roc73 ... hulim cca vod 87 ... vo prvniho "naspeka" jsem si rek v klubu Ujezd (nejdrive Ujezd - potom Borat - ted zase Ujezd) ... jeden cas jsme s bratrem na chalupe pestovali venek ale je vo to mocka velkej "zajem" a navic uz nemame chaloupku, tak ted cekame na skrinky ... narozen a stale ziju f Praze

mejte se kraasne

Dobra nalada sice nevyresi vsechny Vase problemy, ale nasere tolik lidi, ze opravdu stoji za to si ji udrzet

Old Post 10-01-2003 v 13:04 PM
eMson je offline   Profil uživatele eMson   Find more posts by eMson   Foto galerie člena eMson   Click here to Send eMson a Private Message   Add eMson to your buddy list     Navštiv homepage uživatele eMson! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Obecné Příspěvek č. 160

Je my 17,hulim cca rok(mozna vic),pestuju indoor,tenhle rok poprvni indoor.Studuju elektrotechniku obor-mechanik elektronik.

for:Maestro_007:nejses jedinej ,jsem taky ze Zlina.Stejne jako Placka(laky) a Mcbeth.


show must go on

Old Post 10-01-2003 v 19:23 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3147520 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív