Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Magda
Nový Člen

Karma uživatele Magda - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 145

To jo, ganja už dávno...
No, u mě to vypadá, že zatemění zabralo, zdá se, že už začínaj kvíst fšechny....
Ale připadá mi, že v říjnu už je dost zima, no uvidíme..
Při nejhorším nad to dam lampu

Old Post 31-08-2005 v 12:42 PM
Magda je offline   Profil uživatele Magda   Find more posts by Magda   Foto galerie člena Magda   Click here to Send Magda a Private Message   Add Magda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budiere
Nový Člen

Karma uživatele budiere - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 146

zdárek ,tak jsem měl stejnej strach,ale za posledních 6 dnů ,chytly květ..
nevím co dáváš růst,mám 5 řezanců od 120cm po 250cm..
chce to časek..
jen jsem nestihl zahnojit..máte nějakou recepturu?
díky

Old Post 02-09-2005 v 09:32 AM
budiere je offline   Profil uživatele budiere   Find more posts by budiere   Foto galerie člena budiere   Click here to Send budiere a Private Message   Add budiere to your buddy list     Navštiv homepage uživatele budiere! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 147

Tkz mám problém s 2kytkama, že se jim moc nechce kvést, snad si to rozmyslí a stihnou to než bude kotel zima, která jim nebude přát

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 02-09-2005 v 09:54 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 148

Me to teda kvete ale je to nejaky pomaly a ridky.
Loni toudle dobou uz jsem na pude delal misto pro sklizen a letos abych se modlil, aby se to stihlo do listopadu.

Letos je ten nejvymrdanejsi rok na outdoor skrz pocasi co pamatuju.
Modleme se spolu.

Old Post 02-09-2005 v 13:20 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 149

Souhlasím. kytky začaly pozdě kvést ikdyž je mám obrovské. Září ale to vynahradí, má být teplotně v normě ale hlavně bude vcelku sucé.

Old Post 02-09-2005 v 13:57 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 150

Po dnešní kontrole zbytku kytek, které nekvetli- hlavně má Blueberry jsem zjistil, že se rozjeli, ale snad to stihnou do úplného konce, protože počasí nebylo vůbec na outdoor kvalitní

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 02-09-2005 v 14:24 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Magda
Nový Člen

Karma uživatele Magda - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 151

2 budiere
Ještě si nepohnojil? To seš dobrej. To já už od začátku hnojim každý 3-4 dny pěkný dávky. mam kristalon a sem spokojená.

Old Post 05-09-2005 v 19:05 PM
Magda je offline   Profil uživatele Magda   Find more posts by Magda   Foto galerie člena Magda   Click here to Send Magda a Private Message   Add Magda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 152

me Ak-cka a PwP (vse prez 2 metry) taky ani naznak kvetu, ale do 14 dnu se musej sisticky zacit formovat....-to by bylo aby nee-

Old Post 05-09-2005 v 19:32 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 153

Magdi
kristalonem to nehnoj, je to chemka a pak je to z kytky docela cejtit, škrábe to v krku a tak, a když už jedeš krystalon tak to 2 tejdny pře sklizní prosímtě nehnoj. Ale věřím že ti to po tom pěkně roste. Zkus bio hnojiva, třeba OBM či PK13-14.
Mě už to taky začalo kvíst ale zatim nic moc, taky nějak nestíham chodit to hnojit.
Přeji ti dobrou sklizeň

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 05-09-2005 v 19:33 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Josip
Stálý Člen

Karma uživatele Josip - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 154

Jen bych se rad pro dobro Magdinyho pala pripojil k Vojtaxxxovym radam.
Jak pise - hnoj kristalonem, klidne - akorat bych vynechal radsi jeste driv, protoze z vlastni zkusenosti vim, ze kristalon se na chuti projevi opravdu nemile...

Have a nice harvest

Old Post 05-09-2005 v 21:22 PM
Josip je offline   Profil uživatele Josip   Find more posts by Josip   Foto galerie člena Josip   Click here to Send Josip a Private Message   Add Josip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 155

zdravim, tak konecne se neco zacina det ice queen vali skvostne palky by potrebovaly jeste trosku zhustit a nasleduje otazka co ci cim je mozne aby kvet nabyl na hustote??? dik zy info
willie nelson je furte o malicko zabrzdeny ale uz kvety jsou, kc33×mk zacina krasne kvist shiva shanti ll malinko brzdena a mazar vali a me radost delaji, jeste aby nedelaly a nekvetly dyt uz to hnojim no dobu a az ted... snad to nejak stihnou, ted sem je malinko prehnojil ale snad to bude oka, tak se mejte,
jumpp.

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 06-09-2005 v 11:18 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 156

ja som mal obavy z Early Misty od nirvany-kitka ma prekvapila snad vo všetkom. v popise pišu že to narastie asi do170cm ale narastlo mi hovado velke jak skrina a čo sa tyka nazvu EARLY určite early nieje lebo začala nakvetat ked už na noname som mal pekne paldy. startoval som ju kristalonom jahoda-3x som ju zahnojil a ked som zbadal že uz prepla na kvet kristalon som hned vysadil a nahradil som ho domacky vyrobenym bio hnojivom-zhnite ovocie+chicken shit+zalievane bilinky-ak bude take pekne počasie cely september tak dozrie vpohode ale ak zacne liať tak neviem neviem-vtom pripade sa obavam plesne.

Old Post 06-09-2005 v 11:46 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 157

na nirvanu bacha, měl jsem mít podle jejich instrukcí sklizeň koncem září a teprve teď (6.9.) se začínají ukazovat první blizny, takže nirvanu ber s rezervou!

Old Post 06-09-2005 v 21:35 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 158

Jo jo, Nirvana to má oproti všem seed bankám o dost levnější, mám od nich hawai, swazi a master kush a taky to začalo kvíst až teď. A co jsem četl tady na groweru tak s dozráváním je nirvana na štíru, ovše s jinýmy seedbankami zkušenosti zatím nemám páč na to nemam. No ale taky letos to léto nebylo nic moc.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 07-09-2005 v 19:24 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 159

tak PwP a AK-cko se uz dali konecne do kvetu...-PwP zacal kupodivu kvist o neco driv, ale to je asi tim, ze Ak ma trochu vic stinu...

Old Post 08-09-2005 v 14:05 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 160

to Kouřka: slovo harwest podle mě znamená skizeň a když píšou, že harwest je přelom září říjen, tak bych měl v té době sklízet a ne hledat první blizny...

Old Post 08-09-2005 v 18:07 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6791160 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív