Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 145

na 90% ti už vzniká kořenová plíseň a možná je to nezabije, ale hodně po poznamená výnos a kvalitu..
to můžeš zrovna vyhodit... první se nauč vůbec udržet optimální podmínky v boxu a pak už je úplně jedno v jakém systému pěstuješ, ať aero nebo kokos... ikdyž s kokosem se to naučíš bez stresu o roztok bezpečněji.

Old Post 23-02-2013 v 09:09 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 146

A ide sa nato

systém
- vyčistiť trysky musia bežať
- roztok voda odstatá ale ako píšeš teraz to nejde tak urob teraz len min. množstvo. Hlavne AH 1,2,3 a preroxid a PH 5,5 až 5,8 po pár hodinách skontrolovať PH či nelieta.
- polystyren to budeš riešiť keď bude čas, teraz to nechajme
- všetko von len čerpadlo v pančuche môže ostať

box
- lampu daj kľudne aj 80 cm od rastlín máš 6kilo a to musí presvietiť všetko.
- odťah non-stop
- príťah do kríža
- a teraz POZOR zvlhčovačka von z boxu a dať ju ku príťahu z vonkajšej strany máš tam podtlak a všetko pôjde do vnútra
- jeden ventilátor na ofuk a to je všetko čo budeš mať v boxe

meteostanicu okamžite nech ti vrátia peniaze a už nič podobné nekupuj
teplomer von všetko von z boxu

Vodu nechať odstáť aspoň deň izbová teplota a namiešať do budúcna

HESLO je to burina "plevel" čo bude rasť aj u mňa v boxe.

Naposledy upravil tupec100 24-02-2013 v 14:30 PM

Old Post 23-02-2013 v 09:32 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 147

Zdravičko

Promiň tupče. Zkusím to udělat všechno podle sebe
Věřím, že se kytkám bude dařit dobře.
Bohužel teď budu chvíli bez internetu. Tak uvidím

Old Post 23-02-2013 v 12:08 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 148

dúfam, že skúšky dopadli dobre?

Old Post 26-02-2013 v 08:36 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 149


Zdravim

Tak k maturitě jsem se dostal .. o problém méně. Jinak ke kytkám. Udělal jsem pár změn. Zapnul ofuk, vyndal pacháč a odtah dal rovnou k lampě, nová zvlhčovačka, nový roztok, kytky jsem trošku poohyval do stran, ať využijou co nejvíce prostoru.Systém jsem vyčistil. Do nádrže jsem dal filtr se vzduchováním, na čerpadlo jsem dal filtr ať se nezaserou trysky. Všecko funguje jak má, trysky fičí, kytky rostou, sice by mohly rychleji, ale vzhledem k tomu, jak jsem je stresoval tak se nedivím.

Jinak nastal problém, dal jsem asi 2 dny odstátý roztok s PH 5,9 a na druhý den to mělo 4,8... dolil jsem odstatou vodu s hnojivama a bylo 6,0 a dnes zase 4,7... strašně mi to kolísá, netuším proč a nemůžu dolívat pořád vodu, za chvíli mi přeteče kalfas

Kromě toho PH je asi vše v normě, lampa 60cm nad vrcholky. Teplota ve dne kolem 24°C, přes noc kolem 19°C, teplota roztoku kolem 20°C. Vlhkost je cca od 70% po 90% pořád.

Old Post 26-02-2013 v 11:05 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 150


jinak výška rostlin.. některé maji 23-24cm, většina ma cca 16cm..

Old Post 26-02-2013 v 11:10 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 151

nazdárek

skús dať von ten filter možno v ňom je problém???

Old Post 26-02-2013 v 11:49 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 152

To jsem si taky myslel, zkoušel jsem ten filtr dát do nádoby.... v te nadobě jsem měl roztok ale nijak to neupravoval ani po 3 dnech... tak nevím proč by to měl upravovat v té mojí nádobě..

Old Post 26-02-2013 v 11:59 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 153

tak už fakt neviem

čo tak ten polystyrén???

asi blbosť

tak ten to nieje

má kontrolované pH, ktoré nespôsobuje koróziu a nevstupuje do žiadnych reakcií s okolitými materiálmi

čo všetko máš v nádobe???

Old Post 26-02-2013 v 12:27 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 154

zdarce, ted vidim na kytkach na 99% ze maji problem s Ph zkus ho nejak stabilizovat, aby na tom kytky byly lip.Jinak gratuluju k maturite.

Old Post 26-02-2013 v 12:38 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 155

Ahoj

To, že maji problém s PH vím už dlouho... Problém je v tom, že buď se to PH drželo stabilně a kytky nerostly a teď začly růst, ale PH mi ze dne na den skočí z 6,0 na 4,5 a já netuším čím to může být ???

Jinak ten polystyrén bych teda neřekl, že nevstupuje do žádných reakcí
Je celý zelený od řasy a ze spoda je hnědý a nějaký rozleptaný, jinak jsem už sehnal slušnou náhradu, jen teď vyřešit, jak udělat díry na košíčky...

Old Post 26-02-2013 v 13:14 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 156

Zdarec hoši,

To Tupec100: proč vše z boxu pryč? Hlavně nechápu ten teploměr a hydroměr, jak by to měřil?

Bude to to PHčko, přikláním se k LonGermaXovi ale proč to takhle lítá??? Taky řeším, ale rostou a výkyvy nejsou na kytkách moc znát, spíše vůbec, hlídám to každý den.

Jestli máš vše v normách, tak hlídej jen to EC a PH a oni se srovnají, těch spoustu pokusu jim nepomohlo, zpomalilo vývoj. Dej jim klid a dobré PH.

Ať to roste !!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 26-02-2013 v 13:26 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 157

Jinak maturitu jsem ještě neudělal
Jenom jsem dělal reparaty aby mě k ní vůbec pustili...

Old Post 26-02-2013 v 13:29 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 158

No a jak mam zvyšovat teda PH ?? Protože mi to pořád jde dolů... a nemůžu pořád měnit a dávat nový roztok, to je na hlavu ?!?
Mužu tam mrsknout hydroxid draselný ?

Old Post 26-02-2013 v 15:09 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 159

môžeš ale to nerieši prečo ti to lieta

Old Post 26-02-2013 v 15:26 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 160

To je jasné, že to nic neřeší
Já ke kytkám chodím celkem často, pokud nemají tmu.... Teda chodím k nim zhruba od těch 2 hodin do 23:00 tak 10x... jinak tam nechodím, protože jsme buď ve škole, nebo spim, nebo jsem venku... Takže mě vždycky naštve, že těsně než jdu spat,ven,do školy upravim PH a než přijdu, tak už je malé. Prvně mě sralo, že se PH zvyšovalo, teď se snižuje. Filtr jsem vyndal, i když jsem si 100x jistý, že to tím není. Protože už jsem ho testoval.

Když jsem používal normální hnojiva, tak to šlo nahoru, teď přidávám ten peroxid a jde to dolů...
Jinak když to šlo nahoru, tak kytky stagnovaly, teď aspoň rostou, z čeho mam velkou radost, takže je klidně budu chodit pořád upravovat.... Jenže to nejde pořád hlídat..

Přemyšlím čím jiným to může být. Mam všecko stejné jako minule, kdy to taky dělalo...
Napadá mě jen ten peroxid, jinak opravdu netuším Ale to je blbost ne ?

A postřik to dělat nemůže, že ano ?
Jinak docela rychle se to snižuje, na večer budu muset asi zase měnit roztok, protože jsem už dnes 2x dolíval vodu a za 2 hodiny to spadne z 6,0 na 5,4 a pokračuje to...
Důležité je pro mě to ustálit,ale nevím v čem může být problém.

Old Post 26-02-2013 v 15:47 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2305860 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív