Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rakovina - Fénixovy slzy - vyléčí nebo ne ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 145

Zdar
Nerad bych tu svym nazorem nahraval nadnarodnim spolecnostem, ktere maji v zajmu ututlat jakykoliv pokrok v leceni nezahrnujici enormni vydaje na strane pojistovny/pacienta - chci poukazat, ze existuje neco jako klinicka studie apod. a dokud neco takoveho nebude existovat, budeme se pohybovat pouze v rovinach sarlatanstvi a babskych rad. Opet - netvrdim ze to nefunguje, ale sva tvrzeni je treba necim podlozit, chceme-li postupovat vedecky, zvlast kdyz jde o zasahy do lidskeho zdravi. Nejsem fanda chemoterapie ani odpurce konopneho vytazku, pracovali jsme na vyzkumu potencialnich novych inhibitoru cholinesteraz - latek k terapii Alzheimera, mozna proto vim jak dulezite je postupovat metodicky, delat experimenty, nasledne testy, studie, atd..
Pampeliska se odedavna pouziva na onemocneni GITu a pri poruchach latkove vymeny - coz muze byt u nekterych forem rakoviny prospesne - treba prave u leukemie. Pokud se vedcum podari izolovat slouceniny odpovedne za protirakovinotvorny ucinek, cesta k prototypovemu lecivu a jeho derivatum uz bude daleko jednodussi. Moc tomu fandim, stejne jako vyzkumu konopi, ale nenechme prosim vedu degenerovat pod tlakem prilisneho ocekavani a vln dezinformaci

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 05-12-2012 v 10:31 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 146

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...-lecba-rakoviny

Old Post 02-01-2013 v 15:12 PM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turbin
Nový Člen

Karma uživatele Turbin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 147

Zdravím
potřebuju vyrobit nějaké ty slzy.Má toho být na tu terapii jedna libra, takže skoro půl kila.
Jsem nováček tak bych potřeboval poradit, jeslti to dám z 15 femů pod 6-ti kilem za 3 měsíce. Wdova+Mazar. 10l květináče. Raděj bych to dal pod tu jednu 600 lampu, než-li 2x400. Tak nevím jeslti to bude stačit, podmínky nebudou nic moc.
Nevím jeslti dobře chápu ten výnos, ale je asi jedno jestli třeba pěstuju na m2 9 nebo 15 rostlin? výnos bude stejný, protože energie z lampy je prostě stejná?

Old Post 30-05-2013 v 12:01 PM
Turbin je offline   Profil uživatele Turbin   Find more posts by Turbin   Foto galerie člena Turbin   Click here to Send Turbin a Private Message   Add Turbin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 148

http://www.magazin-legalizace.cz/cs...-lecba-rakoviny

Old Post 20-09-2013 v 12:11 PM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimix
Nový Člen

Karma uživatele jimix - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 21 

Re: názor Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od jimix
Zdravim šecky tady.
A proto, že se mi zdá, že se diskuze stáčí směrem jaksi pro obecný názor laika ne úplně příznivým, nedá mi to a pár věcí k tématu si prostě nemohu odpustit.
Tak tedy zaprvé. Jestliže někdo označí projev extrémního překyselení a toxicity tělesných tekutin a tkání (který je samozřejmě projevem nezdravého životního stylu, společně s čím dál lepším životním prostředím člověka) za onemocnění, pak ano, v tu chvíly máme co léčit. Avšak zdá se, že tělo vytvoří „tumor“ proto, aby potlačilo a uklidilo jedy, které nemůže jinak vyloučit a  prodloužilo si život na tak dlouho, jak jen je možné, poskytujíc svému majiteli dostatek času k eliminaci interní toxicity. Názor, který tvrdí, že máme být vděční za tuto „neblahost“. No a v tuto chvíly se perpektiva mění a přecházíme tím do fáze, kdy máme před sebou jistý čas k životu a ten nezbývá, než prožít, jak nejlépe to půjde. Očividně další fakt, kdy je všechno špatné k něčemu dobré. A teď dál – jde o to (a konečně zmínka o trávě), že některé produkty z konopí fakticky vedou ke zlepšení životního komfortu lidem s rakovinou. A to je tedy zaprvé: i kdyby konopí rakovinu neléčilo, lidé v posledním stadiu života jsou za něj neskonale vděční.
Za druhé. Jak velmi trefně zmínil krast (díky ti), na přednášce L. Hanuše na Cannafestu byl zmíněn účinek kanabinoidů na eliminaci rakovinných buňek. Může mi ale někdo vysvětlit, rozdíl mezi rakovinou a rakovinnými buňkami? Dosud jsem ho nerozpoznal. Nu což, tady odkaz na výňatek přednášky (moc se omlouvám za tu bídnou kvalitu, ale to podstatné zazní):
https://www.youtube.com/watch?v=WD7dHgVB4Hs
Popravdě jsem na tom stejně jako tuffgong1 (thx za příspěvky), který se řídí více intuicí, než dogmaty ať vědeckými či jinými. V zásadě je ale vždy na místě zdravý rozum. Takže něco tvrdit bez empirického ověření, je stejně marné jako dát na mistry vědce a laboranty (kteří pravděpodobně beztak za týden vymyslí přesný opak). Co na závěr? Přiklad ze života bude nejlepší. Možná namítnete, že není o rakovině, ale stáří, tedy opotřebení organismu, mi přijde stále více stejné. Takže mám babičku. Ta po neúspěšných pokusech konvenčí medicíny zdolat žaludeční křeče, svolila s užíváním konopného výtažku. Poté, co shledala léčbu naprosto efektivní, začala jej užívat pravidelně dle návodu p. Simpsona. Postupem času (až mě to trochu děsilo), začala vysazovat do té doby nepostradatelná léčiva (na tlak, na srdce, ….) V tuto chvíly neužívá na předpis vůbec NIC. Babičce je něco přes osmdesát a dnes si vůbec nedovede představit, co by dělala bez svého „léku“. Případů s vyléčením rakoviny je popravdě jako šafránu. S čím jsem se ale setkal vždy, bylo uklidnění nemocného, smíření a vyrovnání. Anandamid (potažmo kanabinoid) takto zkrátka funguje. S čím jsem se ale bohužel setkal také vždy, bylo to, že ve chvíly, kdy se organismu udělalo výrazně lépe (ať pocitově, nebo se zlepšením výsledků testů), na předepsané dávkování se přestal brát zřetel. A bez toho to prostě nejde!
Resumé tohoto elaborátu by tedy mohlo být: důkladně prověřujme, co se nám nabízí, protože spektrum účinnosti se zdá být až neuvěřitelné. Ne nadarmo bylo donedávna až 50% léčiv z konopí. Nicméně farmaceutická lobby je mocná. A nemaš patent nemaš penis …
Mějte se a držte se

Nu a do třetice všeho nejlepšího: http://www.ulozto.cz/2940139/food-m...a-rozhoduje-avi
Enjoy and be happy

jo a životně důležité info zde: http://www.blip.tv/file/3723873/

Old Post 20-03-2014 v 14:30 PM
jimix je offline   Profil uživatele jimix   Find more posts by jimix   Foto galerie člena jimix   Click here to Send jimix a Private Message   Add jimix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 150

citace:
Původní příspěvek od Krychle
Zdar
Nerad bych tu svym nazorem nahraval nadnarodnim spolecnostem, ktere maji v zajmu ututlat jakykoliv pokrok v leceni nezahrnujici enormni vydaje na strane pojistovny/pacienta - chci poukazat, ze existuje neco jako klinicka studie apod. a dokud neco takoveho nebude existovat, budeme se pohybovat pouze v rovinach sarlatanstvi a babskych rad. Opet - netvrdim ze to nefunguje, ale sva tvrzeni je treba necim podlozit, chceme-li postupovat vedecky, zvlast kdyz jde o zasahy do lidskeho zdravi. Nejsem fanda chemoterapie ani odpurce konopneho vytazku, pracovali jsme na vyzkumu potencialnich novych inhibitoru cholinesteraz - latek k terapii Alzheimera, mozna proto vim jak dulezite je postupovat metodicky, delat experimenty, nasledne testy, studie, atd..
Pampeliska se odedavna pouziva na onemocneni GITu a pri poruchach latkove vymeny - coz muze byt u nekterych forem rakoviny prospesne - treba prave u leukemie. Pokud se vedcum podari izolovat slouceniny odpovedne za protirakovinotvorny ucinek, cesta k prototypovemu lecivu a jeho derivatum uz bude daleko jednodussi. Moc tomu fandim, stejne jako vyzkumu konopi, ale nenechme prosim vedu degenerovat pod tlakem prilisneho ocekavani a vln dezinformaci


Pravdu díš. Jen ještě chci poukázat na rozdíl mezi vědou a způsobem sdělování vědeckých poznatků. Ono totiž je sakra velkej rozdíl, když přijde pacient s rakem za doktorem a uslyší: "Milý pane XY, dle aktuálních výsledků současného výzkumu vaší nemoci je 98 % pacientů nevyléčitelných, je mi líto." Málokterej doktor zvolí jinou formulaci, takovou která odkazuje k naději a víře vlastního pacienta k vyléčení. Málokdo se soustředí na ty dvě procenta naděje... Proč? Dvouprocentní šance na záchranu je již v počátku zmařena. Pacient se soustředí na "vědeckou neléčitelnost" , podepřenou mračnem studií a je prostě v řiti. Vůbec ho nenapadne věřit v tu např. dvouprocentní šanci na úzdravu... Proto opatrně s interpretací vědeckých poznatků, věda je vědou, ale člověk je podle mě víc než jen soubor vědeckých definic...

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 21-03-2014 v 06:25 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 151


Při brouzdání internetem jsem narazil na obrázek, kde PH moči ukazuje riziko rakoviny.

Potřeboval bych trochu poradit s překladem, protože slovník ty výrazy jaksi nebere.

Zajímá mě hlavně jak byste přeložili výraz "Von Ardenne Low pH Therapy Range

Old Post 06-06-2014 v 18:13 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fénix léčitel
Nový Člen

Karma uživatele fénix léčitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 152

ahoj, nedá mi to tu nereagovat na mnoho názorů. Já aplikuji a léčím lidi slzami již řadu let. Někomu stačí na vyléčení 10 ML slz, někdo potřebuje 10 x tolik. Je to individuální u každého člověka a rozsahu rakoviny. Vyléčil jsem i lidi co měli metastáze v těle. Kdyby tento lék nefungoval, nejezdili by si zamnou lidi s celé Evropy včetně ČR. Kdo mu nevěří a věří lékařům, budiž mu lehká zem.

léčitel

Old Post 22-06-2014 v 20:59 PM
fénix léčitel je offline   Profil uživatele fénix léčitel   Find more posts by fénix léčitel   Foto galerie člena fénix léčitel     Add fénix léčitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od fénix léčitel
ahoj, nedá mi to tu nereagovat na mnoho názorů. Já aplikuji a léčím lidi slzami již řadu let. Někomu stačí na vyléčení 10 ML slz, někdo potřebuje 10 x tolik. Je to individuální u každého člověka a rozsahu rakoviny. Vyléčil jsem i lidi co měli metastáze v těle. Kdyby tento lék nefungoval, nejezdili by si zamnou lidi s celé Evropy včetně ČR. Kdo mu nevěří a věří lékařům, budiž mu lehká zem.

A to si "fs"vyrábiš sám"?

Old Post 22-06-2014 v 21:14 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fénix léčitel
Nový Člen

Karma uživatele fénix léčitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 154

ano, vyrábím si je sám.

léčitel

Old Post 23-06-2014 v 17:43 PM
fénix léčitel je offline   Profil uživatele fénix léčitel   Find more posts by fénix léčitel   Foto galerie člena fénix léčitel     Add fénix léčitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NEJEDLOVI
Nový Člen

Karma uživatele NEJEDLOVI - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Zdraví RAKOVINA PLIC Příspěvek č. 155

Dobrý den Všem, mám otce který má rakovinu plic, a nyní zkoušíme Fénixovy slzy a prostřednictvím těchto stránek Vás žádám, kohokoliv kdo ví víc o FS a nebo někoho kdo se díky nim vyléčil, jestli by mi mohl napsat a říct jaký byl Váš postup, jak jste se cítili při užívání těchto kapek či jak dlouho léčba trvala .... Scháním prostě co nejvíc informací, a ráda bych si popovídala s někým kdo se díky tomu vyléčil.Budu moc vďěčná když se mi ozvete buď přes Facebook profil a nebo na e-mail ejnejedla@gmail.com !! Nebo někoho kdo by nám poradil, co ještě dál vyzkoušet.Nechceme se vzdát a přirodě věříme!
PROSÍM O SDÍLENÍ, AŤ SE K NÁM DOSTANE CO NEJVÍCE INFORMACÍ !!!!
Moc Děkuji !! Adéla

Nejedlá Adéla

Old Post 24-06-2014 v 09:19 AM
NEJEDLOVI je offline   Profil uživatele NEJEDLOVI   Find more posts by NEJEDLOVI   Foto galerie člena NEJEDLOVI   Click here to Send NEJEDLOVI a Private Message   Add NEJEDLOVI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NEJEDLOVI
Nový Člen

Karma uživatele NEJEDLOVI - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 156

Dobrý den, Fénix léčitel .. můžete mi prosím zaslat Váš e-mail? měla bych na Vás spoustu otázek zda-li by to bylo možné, mám otce, má rakovinu plic a nyní se už tři dny lčíme fénixovýma slzama ale potřebujeme více informací.

Nejedlá Adéla

Old Post 24-06-2014 v 09:25 AM
NEJEDLOVI je offline   Profil uživatele NEJEDLOVI   Find more posts by NEJEDLOVI   Foto galerie člena NEJEDLOVI   Click here to Send NEJEDLOVI a Private Message   Add NEJEDLOVI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fénix léčitel
Nový Člen

Karma uživatele fénix léčitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 157

napíši Vám email.

léčitel

Old Post 24-06-2014 v 18:30 PM
fénix léčitel je offline   Profil uživatele fénix léčitel   Find more posts by fénix léčitel   Foto galerie člena fénix léčitel     Add fénix léčitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fili
Nový Člen

Karma uživatele fili - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 158

Dobrý den, otci diagnostikovali rakovinu tlustého střeva, můžete mi někdo napsat jestli mohou pomoci fénixovy slzy a jak postupovat? Prostě hledám někoho zkušeného kdo by mohl poradit a pomoci.

Děkuji moc! Tomáš

Old Post 20-07-2014 v 21:41 PM
fili je offline   Profil uživatele fili   Find more posts by fili   Foto galerie člena fili   Click here to Send fili a Private Message   Add fili to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Re: RAKOVINA PLIC Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od NEJEDLOVI
Dobrý den Všem, mám otce který má rakovinu plic, a nyní zkoušíme Fénixovy slzy a prostřednictvím těchto stránek Vás žádám, kohokoliv kdo ví víc o FS a nebo někoho kdo se díky nim vyléčil, jestli by mi mohl napsat a říct jaký byl Váš postup, jak jste se cítili při užívání těchto kapek či jak dlouho léčba trvala .... Scháním prostě co nejvíc informací, a ráda bych si popovídala s někým kdo se díky tomu vyléčil.Budu moc vďěčná když se mi ozvete buď přes Facebook profil a nebo na e-mail ejnejedla@gmail.com !! Nebo někoho kdo by nám poradil, co ještě dál vyzkoušet.Nechceme se vzdát a přirodě věříme!
PROSÍM O SDÍLENÍ, AŤ SE K NÁM DOSTANE CO NEJVÍCE INFORMACÍ !!!!
Moc Děkuji !! Adéla
(sry za OT) To je moc milí ale emaily se tady nedávaj a už vůbec ne xichtbook!!!.Možná v PM to jest ta malá ikonka z tím psaníčkem.

Old Post 21-07-2014 v 07:55 AM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fénix léčitel
Nový Člen

Karma uživatele fénix léčitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 160

ahoj Tome, najdeš mě na facu..poradím Ti.

léčitel

Old Post 27-07-2014 v 09:46 AM
fénix léčitel je offline   Profil uživatele fénix léčitel   Find more posts by fénix léčitel   Foto galerie člena fénix léčitel     Add fénix léčitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5120040 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív