Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 145


13. den květu

Den: 27°C / 40% r.v.v.
Noc: 23°C / 60% r.v.v.

Hnojim Hesi Bloom/ ATA Bloom

Naposledy upravil Dr.Crabakles 18-02-2011 v 15:39 PM

Old Post 18-02-2011 v 15:26 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 146

pěkný dobře ty a co chili ? D: až budeš příště dávat report tak bych se nezlobil za fotečku

ale musim říct jakej to ybl mrzák tak ted je to super :-) přeju at to co nejlíp dopadne pěstu zdar .-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 18-02-2011 v 15:35 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 147

tuffgong1> ale jo, zije mi tu na stole Predbezne typuju tak 12g

Old Post 18-02-2011 v 15:41 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 148


17. den květu

Něják mi to žloutne Čim myslíte, že by to mohlo být? Myslel jsem, že nedostatkem N, tak jsem ho dodal... možná až moc :/ Taky mě napadlo, že by to mohlo být tím, že kytka zhoustla a mezi listy stojí vzduch... Tak jsem je protrhal a přidal ofuk kytky..... Uvidíme ....

Old Post 22-02-2011 v 12:36 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 149


Celek skříně

edit: Dole mám normálně velký podtácek... ale ten se momentálně čistil ve vaně od řas

Old Post 22-02-2011 v 12:37 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 150


Detail paličky

Old Post 22-02-2011 v 12:39 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 151

proc to nenařízkuješ na 5 nebo 7 klonů dokola a nepověsíš to vertikálně?vidim ze se tim bavis ale urcite by to taky mohlo jit

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 22-02-2011 v 12:43 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 152

OutDoorEr> řízkovat v květu? nevim nevim V-scrog pojedu příští kolo. Když se koukneš pár stran zpátky, tak zjistíš, že jsem jel původně sodík a ne CFL

Old Post 22-02-2011 v 13:02 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 153

vim ze ted uš ne... ale proste videl sem naky fotky z tohoto tématu a dycky to bylo podobny...

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 22-02-2011 v 13:14 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 154

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2


s tvojí výdrží by monster cropping byl reálný jinak bych se přiklonil k tomu dusíku ne nadarmo někteří pěstitelé přidávají ještě nějakou dobu po přepnutí rustovou hnojku a dle mého názoru protrhávání kytku spíš stresuje a pokud jsi přidal ofuk tak jsi to možná anio nemusel dělat ale tak každej to dělá jinak .-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-02-2011 v 17:38 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 155

Já osobně jsem teda proti škubaní listů, je to přece její zdroj života a nemít je, nemohla by žít To je jako by vám někdo postupně uřezával články prstů
Nevim, jak řiká tuffgong, je to věc každýho
Jináč máš to pěkný, hlavně oceňuju tvojí kutilskou dovednost

Old Post 22-02-2011 v 18:22 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 156

tuffgong1> to každopádně no

Marty> nemyslím si, to by se pak přeci dalo říct i zastřihávání a ohýbání... ty paličky prostě potřebujou svojí dávku záření Děkuju

Old Post 22-02-2011 v 20:09 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 157

No tak při zastřihávání akorát děláš v důsledku více listů Nevím, ta kytka může chytit šok.. Zažil jsem i debila, co přišel domů k jednomu kamarádovi a se slovy "že o tom ví" oškubal kamarádovi půlku listů z kytky.. To ale není tvůj připad Nicméně jen tak dál, jsem zvědavej, jak to dopadne

Old Post 22-02-2011 v 20:25 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 158

A taky čím víc lístků na kyti, tím víc vražedného mlíčka může býti

Old Post 22-02-2011 v 20:27 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 159

jednoduše to uzavřu kytku stresuje každej zásah a to at už trhání listů , ale i zastřihávání (a z toho duvodu se nedoporučuje zastřihávat hodně větví najednou jelikož je to stres)

Jinak o těch listech jsem začal jelikož jsem myslel že jsi to trhal jen kvuli tomu proudění vzduchu , ale pkud jjde o protrhání pár listu který stíněj paličkám tak to je jiná :-)

Ps: když se ti nebude líbit naše hodnotné komentování tak řekni promazání není problém

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 22-02-2011 v 20:40 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 160

Marty> neboj, já jsem na kytku něžnej Ano... více listů, větviček a paliček To je sice pravda ale já upřednostním košatější palice, než víc listí na mlíko

tuffgong1> ale ber to tak, že stres může taky růst kytky stimulovat Proč bych to dělal? Tohle je muj thread a né forum na téma: "Chválíme doktora"

Old Post 22-02-2011 v 21:29 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6789320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív