Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 250/400W půda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 145

citace:
Původní příspěvek od Bambuca


Není dobrej nápad stříkat palice,kvůli plísním,jinak zkušenosti stim nemám tak nemůžu říct jak to bude chutnat:P


Osobně bych to radši ostříkal, než hulit špeky s příchutí kuprikolu,asi to nebude ani moc zdravé...
Té plísně bych se nebál, stačí pořádný ofuk+odtah na max

Přeju ať to bez problemu dojedeš. Lam

Old Post 15-01-2010 v 20:38 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 146

Lampick: No taky jsem téhož názoru. Snad to palicím neuškodí. Ale když nad tím tak přemýšlím, tak beztak ta voda to nesmyje, akorát tak naředí.

Naposledy upravil easyrider 15-01-2010 v 22:10 PM

Old Post 15-01-2010 v 21:44 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 147






48. den od přepnutí

Teplota den: 24°C u kořenů, 27°C u vrcholků
Teplota noc: nespadne pod 19°C
Vlhkost: 30%

Tak se nám to pěkně rýsuje Bohužel nevím, která fotka je jaká odrůda, ale měly by to být Opia, BigBudi a Mazáři. Kuprikol jsem nesmýval, musí ho tam být minimální množství, které by němelo mít vliv na chuť.
Udělal jsem velkou chybu-namíchal jsem hnojky a až potom jsem zjistil, že půda je ještě trochu vlhká, takže jsem je nechal při 20°C v konvi. Snad vydrží do zítřka.
Bohužel je zde povoleno jen 150kb a tak nejdou vidět úplné detaily...

Old Post 20-01-2010 v 15:42 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 148

makra masakr,jeste sem si vsim dej cidlo k nejblizsi palyci od vybojky,1 vetrak nasmeruj na vybojku lehce smerem nahorua pak muzes priblizit lampu o dost cm k holkam.kvetu zdar

Old Post 21-01-2010 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 149

citace:
Původní příspěvek od Karelsem
makra masakr,jeste sem si vsim dej cidlo k nejblizsi palyci od vybojky,1 vetrak nasmeruj na vybojku lehce smerem nahorua pak muzes priblizit lampu o dost cm k holkam.kvetu zdar


Všímáš si detailů Naštěstí to mám pořešené. Ty nejmenší kytky jsem dal pod výbojku, kde je nejtepleji. To znamená, že teď mají všechny kytky podobnou teplotu, jaká je u toho čidla - tj. 27°C. Ventilátory jedou dva nonstop naplno a třetí je na spínačky. Mají se teď krásně.
Jen bych chtěl ještě říct, že dnes (49.den 12/12) jsem začal s Final Solution, a budu s ním pokračovat cirka 9 dní, pak pár dní vodu, tmu a konec Už se těšííím....

Old Post 21-01-2010 v 18:40 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 150

tak co uz mas sklizeno? prckove se uz na tebe tesi,uz by cteli do kokosu
taky sem hlavne zvedavej jak ti to poroste kdyz budes delat presne co ti poradim myslel sem ze hlina je pro zacatecniky ale neni to pravda po prvni jedu kokos ale taqkhle zdravy kitky sem jeste nemel v hline 30dnu na rustu v kokose 14dnu a jsou vetsi a hezci vystrelilijak blazen 100% bude i vyssi vynos,na hydru prosvitis o mesic min nez v hline a s vetsim vynosem hledal sem pricinu problemu u hliny a ted uz vim ze to proste bylo hlinou,hned po kokse jdu do hydry pojedu vsechno pri starym akorat dam jen 5 kytek at mam klidny spani hydro se kurva vyplati staci jen kybl a cerpadlo na akvarku
kurva ze sem to nevedel driv posranej kokos je upne bez starosti a ja se toho bal hod nejaky fota jaky to mas sem zvedavej

Old Post 28-01-2010 v 04:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
tak co uz mas sklizeno? prckove se uz na tebe tesi,uz by cteli do kokosu
taky sem hlavne zvedavej jak ti to poroste kdyz budes delat presne co ti poradim myslel sem ze hlina je pro zacatecniky ale neni to pravda po prvni jedu kokos ale taqkhle zdravy kitky sem jeste nemel v hline 30dnu na rustu v kokose 14dnu a jsou vetsi a hezci vystrelilijak blazen 100% bude i vyssi vynos,na hydru prosvitis o mesic min nez v hline a s vetsim vynosem hledal sem pricinu problemu u hliny a ted uz vim ze to proste bylo hlinou,hned po kokse jdu do hydry pojedu vsechno pri starym akorat dam jen 5 kytek at mam klidny spani hydro se kurva vyplati staci jen kybl a cerpadlo na akvarku
kurva ze sem to nevedel driv posranej kokos je upne bez starosti a ja se toho bal hod nejaky fota jaky to mas sem zvedavej


Ahoj, sklizeno? Nee, dnes dostaly ještě Final Solution, asi naposledy, a tak je čeká ještě minimálně týden života. Vyberu fotky, zmenším a pošlu. Po Finalu se moc nenafukují, ta hlína je fakt divná Jasně, že pojedu kokos, už se těším....

Old Post 28-01-2010 v 20:09 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 152





56. den od přepnutí

Teplota den: 24°C u kořenů, 28°C u vrcholků
Teplota noc: nespadne pod 19°C
Vlhkost: 23%

Dnes už je to počtvrté, co kytinky dostaly Final Solution (první zálivka 1ml/L, potom jsem zvyšoval o 0,2ml). Asi to vidím ještě na týden čisté vody a konec. Sice pestíky jsou ještě zvětšiny bílé, ale doba květu mi napovídá, že se už pro tyto indiky konec blíží. I když předběžné, tak musím napsat, že plánuji do boxu dát na sušení zvlhčovačku na udržení cca 50% vlhkosti. Snad je to dobrý plán.

1. šiška Big Budu
2. kytka Big Bud
3. k*rva jedna, zachytil jsem ji
4. celek
Omlouvám se za rozlišení fotek, ale musel jsem se řídit omezením 150kb.
Doufám, že to další fotky vynahradí

Old Post 28-01-2010 v 20:37 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 153





A další fotky:
Podle druhé fotky jsem dospěl k jinému závěru, a sice že už jen 2x proliju vodou a sklízím, jelikož podle trichomů ve středu fotky jsou už aji přezrálé, zdají se mi až moc jantarové. - Nemyslím si, že by to bylo žárovkou, jde vidět značný rozdíl. No ale uvidí se.

Čekám vaše rady!


Old Post 28-01-2010 v 20:40 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 154

Prosím všechny growery, co navštíví můj thread: Aby mi napsali jejich názor asi do PM, jelikož neumím vkládat anketu.
Zajímalo by mě, jestli mám za a) sklízet zítra
nebo za b) jestli mám aspoň jednou ještě prolít vodou(zatím měli jen 4x Final Solution)
nebo za c) jiný názor

Všem budu moc vděčný!

Old Post 29-01-2010 v 10:09 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 155

Já jsem asi předchozí příspěvek napsal bílou barvou, tak se omlouvám... A zde ho píši černou na zelené

Prosím všechny growery, co navštíví můj thread: Aby mi napsali jejich názor asi do PM, jelikož neumím vkládat anketu.
Zajímalo by mě, jestli mám za a) sklízet zítra
nebo za b) jestli mám aspoň jednou ještě prolít vodou(zatím měli jen 4x Final Solution)
nebo za c) jiný názor

Všem budu moc vděčný!

Old Post 29-01-2010 v 17:32 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

čau
tak béčko nedoporučuju - před sklizní to nech vyschnout a ten fs už dávno vůbec nelij
áčko si myslím že budeš spokojený ale nech to ještě pár dní imho. musíš vidět sám - já tam jantar moc nevidim a vidim jen průhlednost bez mléčnosti což je důvod proč si myslím že nechat pár dní neuškodí

Old Post 29-01-2010 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
čau
tak béčko nedoporučuju - před sklizní to nech vyschnout a ten fs už dávno vůbec nelij
áčko si myslím že budeš spokojený ale nech to ještě pár dní imho. musíš vidět sám - já tam jantar moc nevidim a vidim jen průhlednost bez mléčnosti což je důvod proč si myslím že nechat pár dní neuškodí


Zdar, díky za reakci. No já bych byl toho názoru, že zítra proliju naposledy VODOU (dám jen 60% normální "dávky"), za dva dny to proschne, pak to dám na 24 hodin do tmy a konec. Tzn bude to 61.den květu. Což je optimální. Souhlasíš?

Btw Tonsor sklízel stejné klony 62.den viz http://grower.cz/forum/showthread.p...3224#post853224 .

Old Post 29-01-2010 v 17:56 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

priste to budes mit stejny jak tonsor o to se postaram uz sem prisel na problem, ukazoval mi blbe ph metr tak ze v klidu

Old Post 29-01-2010 v 18:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 159

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
priste to budes mit stejny jak tonsor o to se postaram uz sem prisel na problem, ukazoval mi blbe ph metr tak ze v klidu


Chceš říct, že to žloutnutí bylo zapříčiněno tvým špatným PH metrem?
Souhlasíš se mnou ty s tím, že zítra zaliju, nechám dva dny proschout a pak dám den tmu a kosa?

Old Post 29-01-2010 v 18:22 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 160

ja myslim ze prosichani je zbytecny porady proplachy naval a na tmu ser. jj nemohli prijimat dusik tak chradli skusil sem na trech kytkach pokus zahnojit,proplachnout,a oboji dohromady proplach a uprava ph problem vyresili v kokose asi behem 12h kdy vidim kurva rozdil

Old Post 29-01-2010 v 18:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6421680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív