Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Morris
Nový Člen

Karma uživatele Morris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 145

Hulim asi od 14 a ted je mi 18 a docela to na sobě cejtim.lituju toho že jsem hulit vůbec začal.Ale coje lepší než si dát brko

Morris

Old Post 09-11-2004 v 20:12 PM
Morris je offline   Profil uživatele Morris   Find more posts by Morris   Foto galerie člena Morris   Click here to Send Morris a Private Message   Add Morris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morris
Nový Člen

Karma uživatele Morris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 146

citace:
Původní příspěvek od nabsterman
sem zvedav jak budu vypadat tak za deset let


Já to radši ani nechci vidět jak to bude za deset let

Morris

Old Post 09-11-2004 v 20:14 PM
Morris je offline   Profil uživatele Morris   Find more posts by Morris   Foto galerie člena Morris   Click here to Send Morris a Private Message   Add Morris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

morris: ty bohužel patříš k těm, kterým to uškodilo. Měl bych trochu vysadit, a uvidíš, že ten svět je pořád stejně barevnej a veselej.

Já začal hulit někdy tak v šestnácti, teď je mi 19 a pohoda.

Old Post 09-11-2004 v 20:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 148

pic všichni, já sem začal v 15 a myslim si, že je to dost brzo, ale co stim nadělám? nic!!!!!!! (byl sem vůl, a vůl sem, a taky jím zůstanu)
na druhou stranu vim co si mužu dovolit, a dokážu to omezit, takže hodně v poho.......

Old Post 12-11-2004 v 17:21 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 149

Ja asi od 18, ale pak jsem toho nechal (asi na 2 roky) kvuli jedny babe, ale kdyz jem se s ni rozesel, s radosti jsem se k tomu vratil. K vseobecne spokojenosti. Jsem totiz kvartalni alkoholik, treba mesic nechlastam a pak se ozeru jak prase. Jak zacnu pit, skoncim na chrust. A takhle se to stava s mensi frekvenci nez jednou mesicne.

Old Post 12-11-2004 v 17:50 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juga
Stálý Člen

Karma uživatele Juga - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 150

to jste začali brzo...

I love you Seeds of MARIHUANA Tráva způsobuje potěšní!

Skříň 250W ve sklepě
Popel z cigaret?

Old Post 12-11-2004 v 21:54 PM
Juga je offline   Profil uživatele Juga   Find more posts by Juga   Foto galerie člena Juga   Click here to Send Juga a Private Message   Add Juga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juga
Stálý Člen

Karma uživatele Juga - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 151

ja v 14

I love you Seeds of MARIHUANA Tráva způsobuje potěšní!

Skříň 250W ve sklepě
Popel z cigaret?

Old Post 12-11-2004 v 21:55 PM
Juga je offline   Profil uživatele Juga   Find more posts by Juga   Foto galerie člena Juga   Click here to Send Juga a Private Message   Add Juga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 152

moje prvni ochutnavka byla uz na zakladce v devitce....
ale tak nejak hulit sem zacal samozrejme hulit v prvaku na stredni..
huilm porad skoro uz ctryri roky a nemam s tim zadny problemy
pac to dokazu omezit nebo dokonce nehulit kdyz chci..
takze vse okk

Old Post 13-11-2004 v 10:25 AM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 153

Ja som tiez prvy krat v deviatom rocniku ZS.
A tiez som zacal intezivnejsie v prvom rocniku SŠ. Vtedy som sa zacal zaujimat trosku viac o ganju a uz som sa toho naucil dost ZA to dakujem hlavne GROWER-u
A teraz hulim asi 3 mesiace pravidelne.

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 13-11-2004 v 12:32 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vencino
Nový Člen

Karma uživatele Vencino - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 154

Já v 21ti. Ne že bych se s tim vubec nesetkal ale to víte, tenkrát to eště bylabrutální droga s kterou to končí na héráku .

Old Post 21-11-2004 v 17:48 PM
Vencino je offline   Profil uživatele Vencino   Find more posts by Vencino   Foto galerie člena Vencino     Add Vencino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 155

2 Vencino, no jasně, ale u některejch lidí (a že je jich pořád dost) tahle teorie přetrvává pořád, jinak já sem dal první zkoušku taky v 9 třídě (15let), a brutálnějc začal až v prváku......

Old Post 21-11-2004 v 20:40 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkejt
Stálý Člen

Karma uživatele punkejt - 8% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 156

No já jsem poprvý buřtil o prázdninách mezi primou a sekundou, tzn. mezi 8. a 9. třídou takže ve 14. ALe nikdy jsem se nijak výrazně nerozhulil. Je to zajímavý, že já po tom co hulim 4 roky, tak jsem nehulil častějc než dvakrát do měsíce. Znám, ale spoustu lidí, který hulej třeba půl roku což je proti mně docela krátce, tak hulej daleko víc než jsem hulil kdy já. Rozhodně to neni tim, že by k tomu měli lepčí přístup, protože to mi problém fakt nedělá. Nevim čim to je že někdo se děsně rozhulí i za kraťoučkou dobu a někdo se nerozhulí třeba celej život...

Někteří praví: "Radost je větší než žal," kdežto jiní tvrdí: "Nikoli, větší je žal."
Leč pravím vám, radost a žal jsou neoddělitelné. Přicházejí vždy společně, a pokud zasedne k vašemu stolu samotná radost či samotný žal, pak nezapomínejte, že ten druhý spí na vašem loži.

-Chalíl Džibrán

Old Post 21-11-2004 v 20:59 PM
punkejt je offline   Profil uživatele punkejt   Find more posts by punkejt   Foto galerie člena punkejt   Click here to Send punkejt a Private Message   Add punkejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nidecker
Stálý Člen

Karma uživatele nidecker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 157

Ja jsem si dal prvniho speka v 21, nejak jsem driv necitil potrebu...

Old Post 22-11-2004 v 08:29 AM
nidecker je offline   Profil uživatele nidecker   Find more posts by nidecker   Foto galerie člena nidecker   Click here to Send nidecker a Private Message   Add nidecker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny Bravo
Stálý Člen

Karma uživatele Johny Bravo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 158

Bylo mi 17....hup a rovnou 1,5m dlohý bongo...skleněný, nádherně žíhaný, jakoby složený z tisíců různobarevnejch skleněnejch kapiček....celá roura naplněná kusama ledu.....kurňa, dyť já začal bafat jenom z uměleckejch důvodů!!! To bongo byla prostě nádhera, mystická socha superdesign.........a tak jsem potáh.........jen malounko......A UŽ TO JELO......

Old Post 22-11-2004 v 16:44 PM
Johny Bravo je offline   Profil uživatele Johny Bravo   Find more posts by Johny Bravo   Foto galerie člena Johny Bravo   Click here to Send Johny Bravo a Private Message   Add Johny Bravo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkejt
Stálý Člen

Karma uživatele punkejt - 8% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 159

Johny: Hehe..

Někteří praví: "Radost je větší než žal," kdežto jiní tvrdí: "Nikoli, větší je žal."
Leč pravím vám, radost a žal jsou neoddělitelné. Přicházejí vždy společně, a pokud zasedne k vašemu stolu samotná radost či samotný žal, pak nezapomínejte, že ten druhý spí na vašem loži.

-Chalíl Džibrán

Old Post 22-11-2004 v 20:39 PM
punkejt je offline   Profil uživatele punkejt   Find more posts by punkejt   Foto galerie člena punkejt   Click here to Send punkejt a Private Message   Add punkejt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointman
Nový Člen

Karma uživatele Jointman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4  

Zdraví Příspěvek č. 160

už v patnácti

Old Post 23-11-2004 v 15:34 PM
Jointman je offline   Profil uživatele Jointman   Find more posts by Jointman   Foto galerie člena Jointman     Add Jointman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6623440 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív