Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sluneční lázně-sadhu,white satin,gg,sensiskunk,ruderalisindica,durbanpoison,jackherer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 145



díky taky sleduju tvoje pěstění
příští rok papaju musím mít ...mám na ní zálusk, co ji nirvana začala nabízet a taky stará aféra se semínkama od semtamtuka..blb jsem starej, že jsem od něj semínka tenkrát nekoupil

fotky:
1. new purple power F3 od standy se soškou spasitele- tuto sošku jsem kdysi dostal darem je z Řecka a celá zezelenala..tato kytička byla sázená hodně pozdě a je celý den ve stínu
2.boogle gum je stará tak měsíc

Naposledy upravil papaja 03-08-2008 v 20:05 PM

Old Post 03-08-2008 v 17:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 146

klobouk dolu pred tvou zeleni mas to moc pekne jen tak dal tesim se na dalsi fotky jiank ta papaja je vazne tak dobra??Premejslim uz ted co si na priste sehnat mam mensi predstavu ale papaju neznammusim prozkomat co je to zac

Old Post 03-08-2008 v 20:12 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 147

papaja je indica od nirvany
chtěl bych vychytat jejich fialový pheno, to se mi líbí..
tady je odkaz na papaju
http://www.nirvana-shop.com/papaya-p-74.html

Old Post 04-08-2008 v 08:17 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 148

Ahoj, sleduji uz delsi dobu a mas opet krasne keriky jako vzdy... drzim palce, aby se neukazal zadnej hermac...
K te papaye od nirvany... letos ji jedem taky a zatim muzu rict, ze u nas jede zatim nejvic ze vsech kytek a hned za ni khola od DP... na tyhle dve se tesim nejvic ze vsech a doufam ze budou fialove obe dve...

Mej se a at se cukrovati

Old Post 04-08-2008 v 08:40 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

osamělé tři egypt x boogle gum Příspěvek č. 149



další návštěva až v půlce září
tyto kytky chci nehnojit
jsou to tři samičky egypt x bg

Old Post 04-08-2008 v 19:58 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

klony Příspěvek č. 150



2 den po říznutí
nl, ss , ws
archivační dokumentace

Old Post 04-08-2008 v 21:11 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

rakosí Příspěvek č. 151






vytrženo 8 samců ..huh už by mohly končit doufejme , že jsou poslední
1.celek
2.celek2
3.jardové
4.egypt x boogle gum
5.jack herer

Old Post 05-08-2008 v 14:56 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

egypt s geny ruderalis Příspěvek č. 152



tento model má jistě geny ruderali-autoflowering
už kvetou 2 měsíce a jak znám egypt , budu je sklízet poslední...
2 kytičky

Old Post 05-08-2008 v 15:01 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

konec balkonu Příspěvek č. 153


na balkon mi lozi mladí zloději zmizela větev opýlená jack herer x belladona tak tenhle kříženec svět neuvidí a rozlomili mi white satin, chtěli ji utrhnout, ale vyrušil jsem je stačili utrhnout větev a opět tu opýlenou erdbeerem
ani tenhle kříženec už nebude...
Co dělat musím skončit s balkonem a povezu je někam ven...ještě nevím kam ...
přitom bylo rozsvíceno okolo půlnoci...museli vědět, že jsem doma...
Byli dva s kapucema na hlavě...
Ať se ti daří líp čtenáři mého threadu
zvláštní je , jak si člověk za několik minut zvykne na realitu-byl jsem zrovna na výletě z konopného mléka z letošních samců..Docela mne to probralo..
Kupodivu se mi ulevilo..ten stres mi za to nestojí-všechny je odvezu a budu mít klid
Policie mi už neublíží, sousedi nebudou mít problém s vůní a třeba to venku dojede bez čorek
Legalizuj!

white satin rozlomená

Naposledy upravil papaja 06-08-2008 v 00:28 AM

Old Post 05-08-2008 v 23:56 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 154

Zdravím Papaju

Další ukázka lidské demence. Vlézt někomu na balkon a olamovat mu tam nezralé rostlinstvo to je moc.
Doufám, že venku už budou mít kytky klid.

Co zbylo oprcaného??

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 06-08-2008 v 05:59 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 155

zbyly nl x thai hazexskunk1 a sensi skunk x thai haze xskunk1 ty si nechám za balkonovými dveřmi a nějak je už doklepu nechci přijít o semínka asi to nebude uplně ideální pro květ, ale nějak to dojedu
to co zbylo z ws, kterou jsem musel svázat, protože mi rozlomili kytku, tak tu odvezu ke kamarádovi a jacka herera bez opýlené větve taky...
boogle gum odvezu na pole
Co je to za svět?

nic novýho pod sluncem..
smutný je, že pyl z erdbeer a belladony vyšel na prázdno...

Naposledy upravil papaja 06-08-2008 v 08:15 AM

Old Post 06-08-2008 v 08:00 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 156

Myslím, že i tak ti zůstali velice zajimavé crossy

Osobně je pro mne zajímavější NlxTh, ale sensi skunkXTh bude asi lepší , protože když si mám představit NL protáhlý šišky a do toho ještě haze geny no už jsem zvědavej až ty semena uvidím v akci

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 06-08-2008 v 08:20 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 157

citace:
Původní příspěvek od Marokanec


Tak tam zkus dát minialarm co mám já v kuku. 150 není taková pálka a sousedům to vysvětlíš,že vám někdo krade na balkoně,kdyby je to někdy vzbudilo,až tam zase polezou.Když ho dobře nasměruješ,tak si myslím,že by měl zachytit nejdřív ruku ,takže ho to vyplaší dřív než stačí něco udělat.Jestli chceš,doma vyzkouším a dám vědět

kašlu na to to bych nechtěl an sousedům říkat...
sensi skunk -banka uvádí 45-50 dní květu a jak vidím kytku ss, co mám na balkoně -tak asi mají pavdu-už v podstatě dojíždí-dávám mu tak 3 týdny maximálně
nl uvádí 7-10 týdnů
tyhle dvě nechám doma za balkonovými dveřmi vevnitř...
zbytek odvezu
Show must go on..
Ke křížencům
thai haze x skunk 1 doba kvetení až 4 měsíce...
jsem zvědavej příští rok, jak pokvetou...ssxthxs1,nlxthxs1
asi něco mezi tím...

Old Post 06-08-2008 v 08:47 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 158


zvonek zazvonil a dole pošta a přinesla mi zásilku od marokance a tam pyl z hashberry heh díky a hned mi to zvedlo náladu..
fotka: snad nerozbijou dveřní skla tady je vidět jak chybí větev u jh a ws jsou to spodní kytky

Naposledy upravil papaja 06-08-2008 v 09:06 AM

Old Post 06-08-2008 v 08:59 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 159

Ahoj,Pájo

Je to to hrozna skoda..
Pokud chces tak ted mam dostatek pylu z Belladony co jsem mel doma v pokoji za oknem,tak bych ti ho jeste dnes odeslal...

dwarfík

Old Post 06-08-2008 v 11:51 AM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 160

Dwarfiku
asi bych se na belladunu vykašlal-ty paradise seed ti prodali podivný semínka...nechci je hanět ale fuck
thai samec se ukázal jako silnej jedinec a semínek bude dost a určitě ti pošlu pokud se nestane zase nějaký ten renonc-taťka jsi ty tak se snad postaráš o dítka

Old Post 06-08-2008 v 14:30 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0866930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív