Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » Nejbrutálnější zážitky po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
mith
Nový Člen

Karma uživatele mith - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 145

Jednoho krásného letního dne jsme s bratrancem vyrazili na procházku Jesenickou přírodou a zašili se na posedu nedalekého lesíka. Patřičně jsme se zkašili a že ten posed byl moc hezky zařízený, přilákalo to na návštěvu i nezvaného netopíra neodletět po pár minutách asi bych to nerozdejchal.

Old Post 09-01-2002 v 21:28 PM
mith je offline   Profil uživatele mith   Find more posts by mith   Foto galerie člena mith   Click here to Send mith a Private Message   Add mith to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 146

ted posledni velice vydareny zazitek bylo pousteni raket na Silvestra..

A kdo to vsechno obsluhoval? No prece ten nejvic vykaleny!

A to jsem byl ja 8-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 12-01-2002 v 12:30 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Palec nahoru GO ganja GO Příspěvek č. 147


Nevím, jak je to jinde, ale v Brně jezdí taková vychytaná šalina (tramvaj), je to reklama na Go od Eurotelu. Z venku to vypadá jako normální šalina, ale uvnitř je to mazec! Je to tam totiž celý oranžový, stěny i strop, a ty plastikový sedačky sou drsně červený! Pokaždý, když tou vobludou jedu tak si připadám jako by mě spolknul pomeranč!! A noční linka je nejlepší jelikož je to ještě nasvícený tima zařivkama a nejsou tam lidi :-)

just i_oNe

Old Post 12-01-2002 v 20:33 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 148

Vcera jsem jel od nekad, uz nevim odkad domu.Radne vyhulen stojim v metru opreny o nejakej sloup a v tom zpozoruju yak me hypnotyzuje nejakej melirovanej chlapek z kratkejma vlasama , sedici asi 10 m ode me.Pak si vsimnu, ze uplne vsichni na me ziraj.Pak se kouknu znovu a uplne kazdej vypada jinak (ten manik je dlouhovlasa zenska)

Old Post 13-01-2002 v 14:10 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travkaaaaaa
Nový Člen

Karma uživatele travkaaaaaa - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

.,., Příspěvek č. 149

Me se prihodilo něco brutaalniho tohle utery. Uz sem byla skoro 2 tydny doma, byla sem nemocna a myslela sem, ze doma chcipnu nudou. Honza mi navrhl, ze ma ještě huleni a mají jen 4 hodiny, ze bysme mohli zahulit a ja se mohla vratit domu ještě driv nez rodice, takze by bylo vse v poho. Jak sem se probudila, spolykala sem vsecky ty hnusne antibiotika a hned nato zazvonil Honza. Sla sem ven, nutno rict, ze uz v te chvili mi nebylo dobře a mela sem teplotu. Ale diky vedomi, ze zas po takove době budu venku sem na to nak zapomnela. Sedli sme si na lavicku blizko baraku a zacli hulit. Asi tak za pet minut uz sem mela hubu smichem tak roztazenou, ze sem si ji vazne drzela, aby mi neprasklaJ))). Pak sem se podivala na jeden balkon v prizemi a rostl z neho taakovy veliky 5-ti metrovy vanocni strom…chytla sem z toho brutalni zachvat. Pak nam spadl zapalovac, tak sme sli koupit novy do trafiky a sedli zpatky a zase hulili. Honza mi rikal, ze on uz ma dost, ale jestli ze chcu tak dame ještě 1 sklo. A ja krava souhlasila. Pak sme sli k nam. Jak sme prechazeli silnici před barakem, tak najednou takova jakoby rana, uplne to na me dopadlo. Slysela sem z dalky jak na me Honza vola, at makam, ze jede auto. Ja sem si rekla, to je v pohode, prebehnu tu silnici, ale jakmile sem chtela bezet, nohy mi vypovedely cinnost, pak sem místo okoli stridave videla nake obrazce-kruhy, ctverce a tak, jakoby se ode me vzdalovaly a rozsirovaly….to auto me malem zajelo..videla sem jen okamzik jak bylo tesne u me.Chtelo se mi z toho brecet. Pak sme se soukali do 3. patra a ja si pripadala, ze je to nekonecne, ze to tam někdo naschval ted stavi kvuli nam další patra a pekne me to nasralo. Pak sem za nakou chvili otevrela dvere a sli sme do pokoje. Honza byl taky mimo, ale ja teda vic. Necitila sem sve telo, jakobych stala mysli vedle a v mem tele byl někdo jiny kdo me ovladal. Slysela sem svůj hlas, když sem mluvila nekde z dalky, hmat a ostatní smysly vynechavaly uplne. Vzala sem si sklenku a napila se, ale nic sem necitila.Zalil me studeny pot, ale moc sem to necitila, zase jen tak z dalky. Sli sme na balkon, doufala sem, ze mi cerstvy vzduch pomuze, pak sem zaborila hlavu do snehu a pak sme sli do pokoje. Tak se to opakovalo asi 3x. Srdce mi siilene buselo, myslela sem si, ze mi praskne a ja chcipnu.Bilo tak co pul sekundy. A stejnou rychlosti se mi priblizovalo a oddalovalo okoli, nekdy se to misilo s nesmyslnymi obrazci. Tak sem radsi zavrela oci. Honza mi drzel ruku, ale ja tu ruku jen videla a necitila. Vzdycky , jak sem uz byla v krizi sem se najednou usmala a rekla si, ze uz sem na to prisla-ze je to jenom hnusny sen a ze se musim jen probudit, ale pak sem si nak uvedomila, ze j eto realita a byla v riti. Nikdy mi tak zle nebyloa ani sem nevedela, ze to tak jde. Pak sem se podivala na ruku..prsty byly cele cervene a tak 2x tlustsi nez normalne a ty se pakl premenily v krvave zizalyHNUS!!! (od 5 let je nesnasim, protože kamoska jednu prede mnou snedla) chtela sem jit do kuchyne a nozem je odrezat, ale nastesti sem se na to nezmohla. Honza uz musel jit a ja se malem rozbrecela, myslela sem ze chcipnu a nechtela sem chcipnout sama. Odesel, ja se 4x vyblila, ale nepomohlo to , strcila sem hlavu pod ledovou vodu a s mokrou hlavou sem si sla lehnout. Rikala sem si, ze nesmim usnout, jinak upadnu do bezvedomi a uz se neprobudim. Za pul hodiny mel prijit otec a ja se při te predstave vzdycky jen zatrasla. Najednou sem zjistila, ze se cela klepu, mela sem zimnici jak cip, ale ja byla tak strasne rada, ze uz citim sve telo, ze mi to nevadilo. Jen mi furt drkotaly zuby a ja se usmivala. Pak sem usla a probudila asi za 2 hodky, kdy uz sem byla v pohoJ). Fakt dost brutal.

Old Post 18-01-2002 v 20:08 PM
travkaaaaaa je offline   Profil uživatele travkaaaaaa   Find more posts by travkaaaaaa   Foto galerie člena travkaaaaaa   Click here to Send travkaaaaaa a Private Message   Add travkaaaaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

to travkaaaaaa Příspěvek č. 150

Tak tohle jestli je pravda ... tě važně lituju! Karma tě snad probere

just i_oNe

Old Post 18-01-2002 v 20:34 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Je to možnýýýýýýý ? Příspěvek č. 151

Travko, trávo, travičko !
měl jsem slušný úlety, ale tohle je mazec, až budeš příště křoupat tablety, radši dej pauzičku...K+ tě (snad)neskolí...

[Edited by Limba,CsC on 18-01-2002 at 10:43 PM]

....snažím se!!!

Old Post 18-01-2002 v 21:40 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

To travkaaaaaa Příspěvek č. 152

No, zřejmě slušnej model...Já mám teď taky osmatřicítky a naštěstí to se mnou moc nemává, ale nežeru žádný drsný prášky tím to asi bude.

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 19-01-2002 v 10:23 AM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Palec dolů Samohuleni Příspěvek č. 153

travkaaaa: Tak tohle se mi teda jeste nestalo.
Ale jeden brutalni zazitek mam : asi takhle, koupil sem vod kamose nejaky huleni (tenkral to byly moje zacatky, takze sem vedel kulovy o davce nebo tak neco) a druhej kamos me to ubalil. Dal tam toho podle hrubeho odhadu asi tak 0.5g, ja to dal sam na balkone. Kdyz sem mel v sobe pulku jointa jeste sem nic necitil, ale kdyz uz zbyla ctvrtka tak sem to tipnul, protoze sem nemoh stat. Pak sem se nejak dostal domu, to bylo jeste v pohode. Jakmile sem byl doma nastal ten drsnej HIGH, zatmelo se mi pred ocima, takze sem nic nevidel. Bylo to fakt hnusny, tak sem si lehnul do postele a lezel asi 2 hodiny a celou tu dobu me bylo strasne smutno (??). Zadnej smich, nic. Asi za ty 2 hodky sem byl schopnej vstat a pak prisla mati a ja sem byl uplne v pici. No nejak sem to uhral a asi po 8 hodinach sem byl uz docela v pohode.
Ponauceni : Nehulte sami vetsi mnozsvi (je to fakt hnusny)

Xixao

Old Post 19-01-2002 v 15:05 PM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

travkaa: Příspěvek č. 154

Pokud jsi byla hodne dlouho doma a jenom lezela vposteli tak jit hulit byla blbost.
Nekdy se stava ze clovek, ktery mel treba anginu a jenom lezi v posteli po tydnu jde do prace, trosku zasprintuje na autobus a uz lezi v bezvedomi na zemi.

Myslim, ze to byl pro oslabeny organis(z)mus :-) docela sok a jeste ty prasky...

Co nas nezabije to nas posily

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 20-01-2002 v 14:30 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Samohulba Příspěvek č. 155

Normalně si sám pro sebe brčka nebalím ale jednou sëm si dal sám ve vaně a než sem se tam odsud poloutopenej dostal.........Fuck shit!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 21-01-2002 v 12:04 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 156

Vracim se večer ze školy po těžkym dnu, řikam si to chce odměnu. Šel sem do jedný hospy, tam sem něco nakoupil, rovnou smotal a že to někde po cestě domu vyhulim. Našel sem si místečko, odpálil a asi padesát metrů ode mě zastavilo floydský auto. Cajti vylezli, chvíli koukali, pak jeden se vydal přímo naproti mě a celou dobu na mě koukal. No měl sem sice menší než malé množství, ale stejně docela panika. Floyd zalez do nějakýho vchodu kousek ode mě, tak hulim dál toho singlíka, jenže a těsně před koncem mi bylo jasný, že to nemůže dopadnout dobře. Taky že ne, hned jak sem dohulil, taxem se odebral dozadu do výklenku ve kterym sem stál a zgusta to voházel. No stál sem tam asi 5 minut (ten jeden floyd na mě asi furt koukal) a paxe rozhlídnu a ty vole já stojim u Kotvy u zadního vchodu Chudák floyd nějak nechápal když sem kolem něj potom procházel otíraje si ůsta kapesníčkem. Pak v tramvaji když sem koukal ven, tak sem měl pocit, že sedim doma u televize a koukam na nějakej debilní dokument, ale pak už to bylo v pohodě.

Old Post 07-02-2002 v 10:37 AM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Upozornění moje nejvic Příspěvek č. 157

Prave sem ja a moji kamosi asi po 10 bongach. Gold medal.....a ja sem s nim po 10bongach a je to uplne v phodeli protoze sem prilis mlady na to abych zemrel zatim pa........jo a mimochodem sem jednou vydel ufo..po Jacku Hererovy a tak to je vsechno.......a taky sme meli hodne,hodne,hodne,hodne,minutovejch vytlemuale to neni vsechno...sme meli jointa.....to je blbost,meli sme hodne dzointu....no,zrovna pred chvili volala kamoska(14),ze se zhulila a vozrala se svoji matkou a ta ji ted blije doma a vona je z toho dost zpatna,tak se ji nesmejte .....nebo jo!!!!

Xixao

Old Post 10-02-2002 v 01:21 AM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 158

[EDIT]
Musel sem tenhle prizpevek trochu upravit (uz mam neativni karmu ). A taky dopsat par strizlivych poznamek.
1. Je to prizpevek tri ruznejch lidi, takze se to zda asi trochu....
2. Proc me davate negat. karmu za zhulenej prizpevek?? Clovek ve svem stavu muze prece napsat spousu veci ruznejma zpusobama a muze to myslet trochu jinak, nez jak to napsal.
3. A abych to trochu napravil tak pridam popis vecera s odstupem 24h.
[/EDIT]

Takze sem mel na vykend volnej byt a vsichni vite asi jak to dopada. Phone dal phone a kolem 8 sme byli ja a mych 4 kamosi pripraveni zacit. Dali sme 2 brka slibnyho modelu a asi tak po 10 minutach co sme prisli do bytu se vsichni valeli po zemi v krecich . Me osobne se stalo ze sem se zvedal z postele ale nemoh sem se ji pustit, dopadlo to tak ze sem docela dost vytahal potah . Asi v pul jedenacty prisel 5ty kamos, ze jeste pojede pro huleni. Takze privez pytel a z toho sme dali asi 10 bongu. Musim rict, ze to bylo hodneee husty pro me prvni misto. Nejakou dobu sme koukali na sroboskop na compu a k tomu nejakou hudbu. Kdyz sem kouknul na svoje kamose vsichni se hrozne sekali na to strobaci fakt hustej ulet. Pak sme se hrozne rezali smichy a cumeli na Dumb&Dumber. Da se to tezko popsat, ale ja si pripadal ze ten film neni chvilema vubec komedie, ale ze je to nejaka hrozna agrese....Pak film skoncil pulka lidi vytuhla a druha koukala asi hodku na teleshoping (hroznej zaaaaaaasek). Pak uz sem vytuh taky........plyne me z toho vseho jedno ponauceni (aby si to clovek maximalne vychutnal, chce to pauzu aspon tejden nebo vic)

Xixao

Old Post 11-02-2002 v 01:36 AM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warial
Stálý Člen

Karma uživatele warial - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 30 

Organika Příspěvek č. 159

. . . jedu si takle peknyho dne v létě zask8ovat a jedu strýtkem z vinohrad až na štvanici.tam chvíli jezdim a rozekávám se.... když mně to najednou přestane byvit uvědomim si že je načase jet domů,ale nohy bolavý jak sviň a tak jedu na prkně jen k metru (vltavská).Nastoupim úplně do zadu a tam nějakej sntus a naproti 2 roztomilí kundičky.Já si stoup ke dveřím k sˇanťákovi abych lépe viděl... ¨nadechnu se a cejtim hovno.tak si říkám že ty santusáci jsou chudáci když takle nehorázně smrděj,trošku si odstoupim a najednou kouknu na skejta a vidim jak mám celý kolečko vobalený fakt čerstvym hnědym hovnem a dokonce od toho mám i rukáv od mikiny...........Co dodat

Old Post 11-02-2002 v 12:02 PM
warial je offline   Profil uživatele warial   Find more posts by warial   Foto galerie člena warial   Click here to Send warial a Private Message   Add warial to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sage
Stálý Člen

Karma uživatele sage - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 19 

Organika Příspěvek č. 160

nic

Old Post 12-02-2002 v 12:48 PM
sage je offline   Profil uživatele sage   Find more posts by sage   Foto galerie člena sage   Click here to Send sage a Private Message   Add sage to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sage! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0450810 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív