Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Obecné Příspěvek č. 145

Vědí,netolerují,nechápou,nicméně už vzdali debaty na tohle téma.Taky jsem se od rodičů konečně odstěhoval,tak je nemusim učit hulit.Moje máma je sice hodná,ale dostatečně šílená i bez toho

SMOKE IN PEACE

Old Post 02-12-2002 v 09:10 AM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honzikk
Nový Člen

Karma uživatele Honzikk - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička Příspěvek č. 146

No matka ta ví,že hulim a je s tim smířená...Otec ví,že hulim a obcas si zahulí se mnou(je mu 54 let!).Jenom minule rikal,ze ho to nejak moc skrabe v krku...:-)))

Megašpekynavěky

Old Post 02-12-2002 v 15:01 PM
Honzikk je offline   Profil uživatele Honzikk   Find more posts by Honzikk   Foto galerie člena Honzikk   Click here to Send Honzikk a Private Message   Add Honzikk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

rodice Příspěvek č. 147

Nasi jsou celkem v pohode, veri mi aspon v tom, ze to s alkoholem a travou neprehanim a to je pravda... Poprve to zjistili asi kdyz mi bylo 15, nasli u me fajfku, ale nejak se k tomu nevyjadrovali, nase mesto je mali a oni vedeli, ze moc nepiju a to u nas v rodine neni v mladi normalni: o ) takze si mysleli, ze bud hodne hulim nebo beru neco jinyho, vedlo se par silenejch rozhovoru na to tema, treba kdyz sem byl doma na gauci tak zhulenej ze sem koukal do vypnuty telky a oni si mysleli, ze na necem frcim, ale casem pochopili, ze to sou nesmysli a, ze jsem celkem strizlivy konzument, takze si rozumime(aspon v tomhle ohledu)... dokonce sem tedka otcoj balil speka a dal mu patricne informace jak si to uzit... to proto, ze tvrdil, ze snim trava nic nedela...

Old Post 09-12-2002 v 14:47 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Palec nahoru Příspěvek č. 148

Jasne rodice o tom vedi protoze u nas Hulime skoro vsichni Tata, strejdove, kamaradi a hlavne JA. berou to sklidem ale mamka si nikdy neodpusti rict "Ty si zase zhulej vid !?" a moje odpoved obcas zni "No Mami vypadam snad na to ))))))" tohle je rosekavka co.

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 10-12-2002 v 11:59 AM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

Palec nahoru Rodicove zlati Příspěvek č. 149

Jasne rodice o tom vedi protoze u nas Hulime skoro vsichni Tata, strejdove, kamaradi a hlavne JA. berou to sklidem ale mamka si nikdy neodpusti rict "Ty si zase zhulej vid !?" a moje odpoved obcas zni "No Mami vypadam snad na to ))))))" tohle je rosekavka co.

Old Post 10-12-2002 v 12:01 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blejd
Nový Člen

Karma uživatele Blejd - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 150

Moji rodiče to taky vi, cadim ja bracha aji segra, loni nam nasli kytky co sme pestovali a dovolili nam pestovat doma, s nama sice nehuli ale nevadi jim to. se segrou planujem je nekdy zhulit..

Old Post 10-12-2002 v 20:35 PM
Blejd je offline   Profil uživatele Blejd   Find more posts by Blejd   Foto galerie člena Blejd   Click here to Send Blejd a Private Message   Add Blejd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 151

To ja sem jednou zhulil fotra- ten z toho mel drsny chlamky a brutalni haluze, u televize se tak smal, ze kdyz to videla matka tak chtela taky, ale ona je nekuracka, neumi sluknou ani cigaro. No tak mi toho dobrýho skunka hnet vykaslala a nic z toho nemela.

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 10-12-2002 v 20:41 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 152

No nasi to vi ve 14 mi nasli faju a dylerak, no a moc to sportovne nebrali tehdy ani tet. tak asi s nima hulit nebudu:-) no mozna jak tet videla Samotare ze to tak nrat nebude ale jenom mozna

Old Post 12-12-2002 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

:)) Příspěvek č. 153

hehe jojo mati s otcem to vedi ,mam v pokojicku skrin tak aby to nevedeli ze jo :)) jojo jednou sem matku vytahl na chate do lesa na kole a pak na votocce sem vytahl umotany brko pana jacka herrera a zhulili sme se ,heh dotedka to nechapu... (:

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 12-12-2002 v 19:36 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Palec dolů Příspěvek č. 154

Rodice o tom vedi a byl to ten nejhorsi napad rikat jim to vod ty doby co sem se k tomu dobrovolne priznal a to jenom proto ze sem mel do ty doby s mamou vybornej vztah byly sme spis takovy kamosi nez mama a syn ,tak to de zkopce neverimy a kdyz nahodou prijdu ze skoly unavenej jak prase a jelikoz letos maturuju (snad) tak se to stava docela casto a jdu si na chvili lehnou tak jediny co mi rekne je ze sem zase hulil i kdyz to neni pravda a me to sere protoze at na to reknu cokoli ona ma odpoved ve smyslu no to je tou travou ty tvoje kecy uz se ti meni mozek a jelikoz uz nejakej casek kuli skole nehulim tak se mi to moc nezda ale po pravde me proste prislo ze od ty doby co sem se ktomu priznal tak mi rodice neverej a nedavaj mi vubec penize na nic skoro ani na jizdenky na bus kdyz si jednou za mesic reknu vo 20(a to jenom proto ze vsude jezdim se psem a za psa se platii) a vubec furt na me matka jenom rve takze podle me je to lepsi nikomu nerikat protoze jakmile to udelate uz si vas zaskatulkujou a je to v pi..
PS jinak je to samorzejme na vas nechci radit nechci kazat...

,,Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až ho budeš opouštět ,, Konfucius ,,Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky; chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit o pochopení.,,
Maurois

Old Post 12-12-2002 v 20:04 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 155

moji rodiče to věděj a tolerujou, ale nehulej a podle mě by měli! protože kdyby hulili tak by se tak určitě tak nehádali a nedělali by si navzájem takový psycha. musim je holt někdy zhulit naštěstí si matka už dávno nemyslí, že se hašiš šňupe je celkem už informovaná a na vlastní oči vidí, že to ze mě automaticky neudělá parazitující trosku, tak už ani neremcá, když přídu domu totálně nakaši zhulenej, naopak má většinou i docela radost, že já mám radost. mám štěstí, že mám tolerantní rodiče, ale ty rodiče co drsně kérujou do svejch dětí to podle mýho dělaj většinou kvůli tomu, že o tom nemaj dost informací a když už se něco dozví tak je to většinou zkreslený nebo lživý. doporučuju rodiče postupně otužovat a pravdivě informovat než jim to řeknete. když je na to nebudete připravovat tak to asi většinou neskousnou, ale je jasný, že některym rodičům to prostě vysvětlit nejde a je lepší jim nic neříkat.
mě prostě nikdo nenamluví,že je ganja větší zlo než chlast a mym rodičům snad už taky ne. vivat LEGALIZACE!!!

Old Post 13-12-2002 v 21:57 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička o mně Příspěvek č. 156

vědí asi všichni mí příbuzný + většina lidí se kterýma se stýkam trošku víc (práce/přátelé) z příbuzných nehulí nigdo, no teta párkrát zkusila, maminka taky vyzkoušela... a všichni naprosto v pohodě, tohle je nejlepší osvěta, když vidí někoho, gdo radši hulí než chlastá a zjistí že ten člověk je naprosto normální, neni troska, na heru jsem neskončil...
maminka ví i o mých "výletech" naštěstí četla Grofa, Learyho, atd... no problema
důležitý je nedělat konopí ostudu

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-12-2002 v 18:44 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 157

Mí známí to ví vlastně všichni, protože se s tím netajím. Rodiče už jsou po smrti.... Ale moje dcera asi nehulí...

nemo

Old Post 15-12-2002 v 06:45 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

:)) Příspěvek č. 158

Fotri zasadne nevi. Je to lepsi aspon jak prijdu domu zhuleny tak si mysli ze jsem opily a ja do nich v klidecku faram. Je to docela zabava.

vriter@cz

Old Post 15-12-2002 v 08:21 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Dotaz Přišli vam na to? Příspěvek č. 159

Ahoj,chtela bych se vas zeptat,jestli vam rodice prisli na to,ze hulite?Jestli jo...co bylo?Diky

Old Post 06-06-2003 v 11:38 AM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bazooka
Nový Člen

Karma uživatele bazooka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13  

Obecné Příspěvek č. 160

1. si myslím, že kouřit trávu by měli dospělí lidi a né děti.
2. když už teda hulí děti, je to o tom, jak se to rodičům podá a jací jsou. Jaký vztah s rodiči kdo má...

Old Post 06-06-2003 v 13:46 PM
bazooka je offline   Profil uživatele bazooka   Find more posts by bazooka   Foto galerie člena bazooka   Click here to Send bazooka a Private Message   Add bazooka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5522740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív