Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » EXTRAKCE KONOPÍ - ROSIN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 91

Zkousel jsem hledat sikikonovy papir na peceni, stejne tak pergamenovy papir, ale nemel.jsem zatim asi stesti. Jako na ebayi to jenale.u nas se mi nepodarilo najit foodgrade kvalitu. Urcite se to ale dela. Celou dobu co skeduji Rosin tema jsem zil v domeni ze to je voskovej papir, ale jak.jsem psal ten to propousti.

Old Post 05-12-2018 v 11:34 AM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 92

Tady nabizi silikonovy papir primo do lisu , tak by se mohl hodit do lisu k extrakci.

https://eshop.ceiba.cz/silikonovy_papir

Old Post 23-12-2018 v 09:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 93

Tak co uz to nekdo testoval??

Zajimala me ta chut, jestli je to fakt takova pecka (napr. v porovnani s hashem kterej miluju) a ted nevim jestli sem prehledl nebo o tom jeste nikdo neporeferoval.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 23-12-2018 v 11:12 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 94

Fikus slibil ale bohuzel mu do toho neco zasadniho nechtene vlezlo tak se to oddalilo ale verim ze se mu to nakonec podari a vlozi sem info

Old Post 23-12-2018 v 11:29 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 95

Fikusi ? Jak pokracuje rosin extrakce?
Objednal si ten malej rosin, nebo sis to rozmysel?

Old Post 27-12-2018 v 21:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 96

Madi, mám to objednané. Má to dovést druhý týden v lednu. Hned nafotím.

Old Post 28-12-2018 v 01:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

Tak to je teda pekne dlouha doba ale aspon ze tak
Vsichni jsme uz zvedavy na ty rozdily
Diky za odpoved.

Old Post 28-12-2018 v 07:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanski123
Stálý Člen

Karma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% PěstitelskáKarma uživatele ivanski123 - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 98

@ Crazyben hulil.jsem to ted cca mesic jako je to dobry, ale mel.jsem asi moc velke ocekavani. Pouzivam Kandy pens verze gravity. Mas moznost pouzit 2 ruzny nastavce. Jeden je keramicky a druhy civkovy. Keramika ma.jemnejsi chut trochu jako vapo. Civkovy je chut vice “harsh“ a vyfouknes mnohem vice koure. Pokud bych mel subjektivne popsat chut tak je to neco mezi travou z vaporizeru a dobryho hase s fajfky. Efekt je hodne do hlavy a velice prijemny high. Kouril.jsem svuj matros, kterej byl muj prvni lisovaci pokus tak si myslim, ze rozhodne ne.prvotridni rosin co vidis na UT a internetu. Co mi.prijde hodne zajimavy je lisovani skafu (khief) na to se hodne tesim. Vlastni lis.uz mam hotovy ted se lakuje..... Postnu fotky az bude doma a.zacnu experiemntovat.

Old Post 05-01-2019 v 20:20 PM
ivanski123 je offline   Profil uživatele ivanski123   Find more posts by ivanski123   Foto galerie člena ivanski123   Click here to Send ivanski123 a Private Message   Add ivanski123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 99

Parada, konecne nejaky fotky

Old Post 05-01-2019 v 20:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od ivanski123
@ Crazyben hulil.jsem to ted cca mesic jako je to dobry, ale mel.jsem asi moc velke ocekavani. Pouzivam Kandy pens verze gravity. Mas moznost pouzit 2 ruzny nastavce. Jeden je keramicky a druhy civkovy. Keramika ma.jemnejsi chut trochu jako vapo. Civkovy je chut vice “harsh“ a vyfouknes mnohem vice koure. Pokud bych mel subjektivne popsat chut tak je to neco mezi travou z vaporizeru a dobryho hase s fajfky. Efekt je hodne do hlavy a velice prijemny high. Kouril.jsem svuj matros, kterej byl muj prvni lisovaci pokus tak si myslim, ze rozhodne ne.prvotridni rosin co vidis na UT a internetu. Co mi.prijde hodne zajimavy je lisovani skafu (khief) na to se hodne tesim. Vlastni lis.uz mam hotovy ted se lakuje..... Postnu fotky az bude doma a.zacnu experiemntovat.


thx... zni to zajimave asi taky zkusim az bude moznost.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-01-2019 v 10:32 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2915490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív