Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » First Grow - Indoor, Autoflower, LED, COCO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Nápad First Grow - Indoor, Autoflower, LED, COCO Příspěvek č. 1


Ahoj, muj uplne prvni grow.

Autoflower seminka od Dutch Passion: Blueberry, Brooklyn Sunrise, Cinderella Jack
(kamarat mi poradil autoflower, ale uz bych radeji sel do feminized klasiky po tom vsem co jsem nacetl, takze casem v budoucnosti)
Grow Box: Mammoth Classic 60 60x60x140cm
Svetlo: Viparspectra V300 LED
Odtah: TD Silent 160/100 N s reg. otacek
Pritah: pasivni + maly USB PC ventrak
Cirkulace vzduchu: Garden Highpro Clip Fan 15CM / 5W
Pachac: Prima Klima ECO K2600mini
Zvlhcovac: ETA Airco
Substrat: Coco+Perlit
Hnojky: Canna Coco A+B, Plagron: power roots, pure zym., green sensation, vita race, sugar royal

Jedu cely cas na 20/4 od zasazeni az po sklizen. Mam v planu ohybat a casem mozna sit, podla toho jak to bude rast.

Brooklyn a Cinderela byla po 3 dnech kliceni zasazena dne 20. 1. 2020 do 11L kvetinace s 70% coco a 30% perlit (celej proces by mel trvat 11 tydnu).
Bluebery jsem po 3 dnech kliceni zasadil 27. 1. 2020 do 7L kvetinace se 100% coco (8-10 tydnu).

Mnoho jsem toho nacetl a mnoho vecmi si stale nejdem jisty. Snazim se zalevat hodinu pred tim nez nastane tma s pH mezi 6,2 az 6,5. Za kazdou jednu radu budu vdecny :-)

Old Post 27-01-2020 v 21:14 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2





Je za mnou 2. tyden. Pomalu mi zacinaji rust. Udelal jsem nekolik chyb.
Prvni tyden se mi nedarilo drzet vlhkost nad 30% tak jsem musel poridit zvlhcovacku a uz to mam mezi 50-70%.
Hned prvni den jsem sel do kina a nechal vse zaple s tim, ze sa mi v 19:00 vypina LEDka na 4h. Kdyz jsem se vratil z kina, tak mi zvlhcovacka v boxe udelala jenom 17 stupnu ... od te doby zvlhcovacku od 19:00 vytahuji a zmensim otacky na odtahu pro udrzeni vlhkosti. Po zapnuti LEDky o 23:00 zvlhcovacku vracim do boxu.
Dalsi chyba byla, ze jsem jeden den po zapnuti LEDky dal spet zvlhovacku ale zapomnel jsem zvysit otacky odtahu a rano kdyz jsem se vzbudil, tak mi v boxe ukazovalo 99% vlhkosti ... od te doby si uz davam bacha

Fotky focene dnes rano 3. 2. 2020
Auto Cinderella Jack a Auto Brooklyn Sunrise 15. den od zasazeni.
Auto Blueberry 8. den od zasazeni

Old Post 03-02-2020 v 19:40 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Potrebuju poradit jestli to nekdo cte.
Naposledy jsem 1. 2. 2020 zaleval Jacka a Brooklyn cca 400ml zalivky a Blueberry cca 200ml zalivky.
Od te doby co mam v boxu 50-70% vlhkosti, tak toho tolik nepiji a stale tam maji vlhky substrat coco (jak na fotkach). Je lepsi je zalevat kazdy druhy den (i kdyz to je vlhke) nebo pockat az to vyschne?

Old Post 03-02-2020 v 19:59 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

Ahoj nejlépe je potěžkat a poznáš. Já pod led zalévám třeba až za tři dny.

Old Post 04-02-2020 v 10:52 AM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5





3. tyden za mnou. Brooklyn a Cinderela rostou fakt hezky a mam z nich radost. Vcera (21. den) jsem zacal s ohybanim a zalejvam to kazdy druhy den s cca 500ml vody na rostlinku.

Blueberry ma za sebou 2. tyden. Cekal jsem ze bude vetsi, tak snad se ji tenhle tyden bude darit lip. Zalejvam ji taky kazdy druhy den s cca 300ml vody.

Uz zacinaji byt trochu citit, tak mam v planu tenhle vikend nasadit pachac.

Old Post 10-02-2020 v 19:13 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

Vypadají pěkně držím palce a budu sledovat.

Old Post 11-02-2020 v 08:11 AM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakub_92
Nový Člen

Karma uživatele jakub_92 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 7

Pěkny začatek, neco s podobným chci začinat. Určite budu sledovat. Jinak pekne mas ty holky 😋

Old Post 16-02-2020 v 21:22 PM
jakub_92 je offline   Profil uživatele jakub_92   Find more posts by jakub_92   Foto galerie člena jakub_92   Click here to Send jakub_92 a Private Message   Add jakub_92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8





Je za mnou 4. tyden. V sobotu jsem nasadil pachac, protoze uz zacinaly trochu citit. Zjistil jsem, ze odtah s pachacem ma vetsi odpor nez jsem ocekaval. Takze jsem zvlhcovac snizil na jeden stupen a brzy ho asi vyberu, protoze se mi tam uz nyni drzi 65% +- 5% vlhkosti.
Snad to v kvetu udrzim kolem 40% vlhkosti.
Obden po zalevani menim LST (viz. foto). Jinak si myslim, ze se holkam dari dobre.
Kdyby mel nekdo zajem, mohu zverejnit moju tabulku zalevani.

Fotky focene dnes rano 17. 2. 2020
Auto Cinderella Jack a Auto Brooklyn Sunrise 29. den od zasazeni.
Auto Blueberry 22. den od zasazeni.



PS: hokuspokus30 a Jakub_92 dik za podporu a sledovani :-)

Old Post 17-02-2020 v 16:28 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9

ja teda kokos nejedu ale mel by bejt porad vlhkej....
tabulku zverejni.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 17-02-2020 v 16:46 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10






Je za mnou 5. tyden. Vyndal jsem zvlhcovacku, ale po 3 dnech ji zase vratil. Mel jsem pocit, ze 40% vlhkosti jim zatim nestaci, hlavne blueberry... Snazim se ohejbat obden no nekdy musím kazdy den. Brooklyn roste fakt rychle az ji nestiham ohejbat.
Dnes se mi podarilo zlomit jednu vetvicku blueberry, nechal jsem to tam snad se to sroste.

Fotky focene dnes rano 24. 2. 2020
Auto Cinderella Jack a Auto Brooklyn Sunrise 36. den od zasazeni.
Auto Blueberry 29. den od zasazeni.

+prikladam moji tabulku davkovani :-)
Jacka a Brooklyn zalivam obden, protoze maji 70% coco a 30% perlitu
Blueberry zalivam kazdy den protoze ma 100% coco.
(takze delam trochu pokusi v zalivani )

Old Post 24-02-2020 v 17:42 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11




Je za mnou 6. tyden. Holkam se dari porad dobre. Pres tyden jsem jim trochu zastrihnul spodky kvuli zalejvani. Buhuzel se mi podarilo ustrihnout i stonek blueberry ... nasadil jsem taky sit kuli vysce. Snazim se je poradne roztahnout a vyuzit prostor a taky ohybam listy pod sit.

Fotky focene dnes rano 2. 3. 2020
Auto Cinderella Jack (vzadu vlevo) a Auto Brooklyn Sunrise (vzadu vpravo) 43. den od zasazeni.
Auto Blueberry 36. den od zasazeni (podlozena ve predu).

Old Post 02-03-2020 v 20:01 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12






Je za mnou 7. tyden. Holky zacinaji prerustat vic nez bych chtel. Snad se zastavi, protoze svetlo uz nemam kam zvedat (max 5-10cm).
Jinak zacinaji celkem pekne kvest a zvlhcovacku jsem uz uplne vytahl.

Fotky focene dnes rano 9. 3. 2020
1. a 2. foto - prostor s kytkami
3. a 4. foto - detaily kvetu
5. foto - korinky prerustaji skrz kvetinac
Nekde jsem cetl, ze to znamena, ze jsou zdrave. Je to pravda?

Old Post 09-03-2020 v 19:10 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 13

Ahoj pěkně ti to jede,pod těmito ledkami to bude asi mizerně vysychat,já kokos pod ledkama zalévám nejdřív Ob den kolikrát spíš dva dny nic a pak zalejt,ale mě to topí asi víc ten 500w panel...
Každopádně mrkni ke mě do vlákna jak mě ten Brooklyn vyletěl, přestalo to růst až nějakej 50-55 den takže být tebou to ohýbám jinak to to roztrhne stan...
Ať se daří 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 09-03-2020 v 19:29 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

Ahoj, ja zalejvam obden 1,5 až 2 litry vody. Snazim se, aby vzdy neco vyteklo do podmisky.
Co se tyka Brooklyn, tak ta uz prestala rust a jenom kvitne (doufam). Vic mi dava zabrat Cinderella Jack (vzadu vlevo). Musel jsem ji ohybat a trochu jsem nalomil dve stonky... snad se zotavi.
Trochu bojuji i s vlhkosti, ktera je 50% +-5 , protoze venku posledne dni jenom prsi. Snad to nechytne zadnou plysen.

Old Post 11-03-2020 v 19:04 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15






Je za mnou 8. tyden. Holky prestavaji rust a uz jenom kvetou, az na Cinderela Jack ... ta se porad nejak vytahuje (na fotce vzadu v levo). Vlhkost v pohode, mezi 20% a 30% kdyz venku neprsi.
Holkam zbyvaji jeste 3 tydny do kosy, tak snad uz pujdou jenom do objemu

Fotky focene dnes rano 16. 3. 2020
1. a 2. foto - prostor s kytkami
3. foto - detail Brooklyn Sunrise (57. den od zasazeni)
4. foto - detail Cinderella Jack (57. den od zasazeni)
5. foto - detail Blueberry (50. den od zasazeni)

Old Post 16-03-2020 v 11:31 AM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16






Je za mnou 9. tyden. Dnes jsem zacal s flushingem a zalil jenom vodou s upravenym PH. Brooklyn nadherne kvete ale Jack s Blueberry jsou nejak pozadu. Snad se to zlepsi. Holkam zbyvaji jeste 2 tydny do kosy.

Fotky focene vcera rano 23. 3. 2020
1. a 2. foto - prostor s kytkami
3. foto - detail Brooklyn Sunrise (64. den od zasazeni)
4. foto - detail Cinderella Jack (64. den od zasazeni)
5. foto - detail Blueberry (57. den od zasazeni)

pristi tyden vam udelam fotky ve tme s bleskem


PS: Muze mi nekdo poradit? Vim ze nemam nejidealnejsi svetlo a udelal jsem nekolik chyb, ale jak moc to jeste vykvete za ty 2 tydny, kdyz uz nepridavam hnojky?

Old Post 24-03-2020 v 20:28 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3964030 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív