Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hemp Passion » Specialne rostliny pro Cechy Czech Hope? Možná spása growerů?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Renata
Nový Člen


Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 28 

Specialne rostliny pro Cechy Příspěvek č. 1

Nas breeder po vystave v Praze se rozhodnul vyslechtit specialni rostlinu pro ceske podnebi, zatim se zameruje na rychle zrani, chce dosahnout zrani v polovici srpna. Bylo by fajn kdyby jste publikovali tady vase napady a pripominky na dokonalou rostlinu pro cechy

Old Post 24-02-2011 v 15:20 PM
Renata je offline   Profil uživatele Renata   Find more posts by Renata   Foto galerie člena Renata   Click here to Send Renata a Private Message   Add Renata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

at se seznámí s někym a jako v každý druhý story si vezme od tajemnýho týpka z hospody z vesnice odrůdu která je přísně tajná a má pálky hotový v srpnu a jsou to třímetrový keře stačí se mrknout na odrůdy oficiální a zkřížit a poselektovat a vystabilizovat podle vlastní chuti . ale uprostřed srpna sklizen bez AF se možná nevyhne. stačí bohatě uprostřed září
mám v plánu to samý

tak třeba nanést pyl z biddy early (magus genetics) na easy sativu (female seeds) ?

Old Post 24-02-2011 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Renata
Nový Člen


Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 3

tak uprostred zari toho uz mame dost hehehe to se uz ani nemusime snazit

Naposledy upravil Machoman 25-02-2011 v 09:30 AM

Old Post 24-02-2011 v 15:50 PM
Renata je offline   Profil uživatele Renata   Find more posts by Renata   Foto galerie člena Renata   Click here to Send Renata a Private Message   Add Renata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Renata
tak uprostred zari toho uz mame dost hehehe to se uz ani nemusime snazit

Nechci bejt nějakej rejpavej, ale cannabis sativa a indika nezačnou kvést při 16 hodinách světla, což odpovídá začátku července a vlastně by to chtělo začít ještě dřív, když byste chtěli sklízet v půlce srpna...
Dle mého skromného názoru je sklizen upostřed srpna naprosto zbytečná, ne-li kontraproduktivní když vemu v potaz, že by se růst zastavil v půlce července...
Jak bylo řečeno půlka září naprosto stačí, já osobně preferuju odrůdy, který sklízim uprostřed října.
Takže bez AF genů to stejnak nepujde a těch už taky je...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-02-2011 v 16:08 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Renata
Nový Člen


Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 5

tak tohle mi nepomaha ;-DDD
to se vlastne vubec nemusime snazit ;-DDD

Old Post 24-02-2011 v 16:18 PM
Renata je offline   Profil uživatele Renata   Find more posts by Renata   Foto galerie člena Renata   Click here to Send Renata a Private Message   Add Renata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

určitě by mněla mít něco z duban poison o d dutch potion je to určitě jeden z nejlepších outdoor modelu co se u nás dá vypěstovat a pomněr kvalita výnos je opravdu uspokojující to muj názor at šlechtění dopadne dobře já osobně bych model dozrávající v polovině srpna ocenil

Old Post 24-02-2011 v 17:35 PM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od schurulz
určitě by mněla mít něco z duban poison o d dutch potion je to určitě jeden z nejlepších outdoor modelu co se u nás dá vypěstovat a pomněr kvalita výnos je opravdu uspokojující to muj názor at šlechtění dopadne dobře já osobně bych model dozrávající v polovině srpna ocenil

A taky z Shamana a z Purple #1

Old Post 24-02-2011 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

no dyt jo - já nechápu proč se snažíte o půlku srpna - čim víc early tim menší kytky - než to začne vypadat trochu k světu tak se to zastaví a muselo by to začít kvíst okolo slunovratu letního což je nejdelší den/nejkratší noc. bez ruderalis genů - hodně štěstí ,,, lol
- neříkám že se to nedá, ale to by opravdu musel někdo vyhmátnout největší undergroundový místní geny který pěstujou nanejvejš staří hippies ještě ...

groweři dají přednost něčemu solidnějšímu i za cenu "pozdnější" sklizně...nejen pro mě jsou geny který zrajou odprostřed září doprostřed října nejideálnější

ps - pan breeder nezná ruderalis skunk od sensi seeds , nebo podobný projekty? chytrej oprc ruderalisem kdy vám třeba polovina semínek vyjde AF a tudíž early, a zbytek dozraje potom - ideální načasování sklizně perpetuálně

nezlobte se renato, ale ty Vaše věty mi přijdou divný:
chcete pomoct ale přitom jakobyste chtěla zázraky a stěžejní věci neznala (resp. váš breeder?)

Old Post 24-02-2011 v 18:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
no dyt jo - já nechápu proč se snažíte o půlku srpna - čim víc early tim menší kytky - než to začne vypadat trochu k světu tak se to zastaví a muselo by to začít kvíst okolo slunovratu letního což je nejdelší den/nejkratší noc. bez ruderalis genů - hodně štěstí ,,, lol

Si myslím že není co vymejšlet, leda něco vymyšlenýho okopčit prokřížit, ustálit a dát tomu jiný jméno, ale třeba se zadaří!
Držím palce!

Old Post 24-02-2011 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

jako dnešní cannabisová seed kultura je z 90% plná takovýho chování tady jde jen o to ustálení a jestli je pan breeder tak ať ukáže zač je toho loket, a jestli se potřebuje takhle ptát tak potěš koště

Old Post 24-02-2011 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 11






Každý (nejenom) český outdoorový pěstitel by jistě ocenil rostliny které vzhledem nepřipomínají konopí (odrůdy jako Duckfoot, ABC, Dizzy, ExEho kříženci...)

" Yeah, i know "

Old Post 25-02-2011 v 09:15 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Renata
tak uprostred zari toho uz mame dost hehehe to se uz ani nemusime snazit



No a mužeš napsat co konkretne? Pokud to nedojede jak má vrátite mi prachy?

Old Post 25-02-2011 v 09:31 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Machoman


No a mužeš napsat co konkretne? Pokud to nedojede jak má vrátite mi prachy?

Dost pochybuju, bude to jak když jdeš vrátit rozlepený boty, řeknou ti že's je moc nosil

Old Post 25-02-2011 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Renata
Nový Člen


Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 14

Hmm, takze asi jsem se blbe vyjadrila.
Po prvni nikdo z nas nezije v Cechach takze nemame ani poneti o problemech co maji pestitele v Cechach. Na Cannafestu jsme meli tri dny kdy preslo stanem nekolika tisic lidi. Bezne problemy ktere meli, byli ze jim rostliny nedozravaji, ze neodolavaji zime, ze rostlinky shnili, ze je napadalo mnozstvo brouku a podobne problemy. Ale hlavne ze nestihaji dozrat. Takovyhle pripominky jsem mela na mysli, ne pripominky oo tom kterou rostlinu s kterou by jsme meli skrizit, to uz si vymysli breeder sam, kdyz bude vedet jake charakteristiky by mel amit idealni rostlina pro ceske podnebi, samozrejme outdoor, indoor roste vsechno tam neni problem.
Musite uznat, ze my nemame moc takovych skusenosti.
Ja tady na konci brezna vyhodim kvetinace na terasu, poleju to kazdy rano, nedam tomu absolutne nic a v polovici zari tam mam 2 a pul metrove stromy... takze tohle jsem mela na mysli

Old Post 25-02-2011 v 10:48 AM
Renata je offline   Profil uživatele Renata   Find more posts by Renata   Foto galerie člena Renata   Click here to Send Renata a Private Message   Add Renata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 15

byl bych rád kdyby se objevovalo více automatik, které mají delší dobu vegetace, aby mohly trochu více narůst

nápad IqTq je velmi zajímavý

osobně mi venku nedojelo nikdy 100% nic. Musím říct, že u nás jsou horší podmínky než na většině míst republiky, je tu málo dní slunečního svitu a jsme obklopený kopcema, takže zima přichází rychleji. Pokud mi dáš tip na odrůdu, kterou tady sklidím v půlce září a nebude to automatika, tak klobouk dolů.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 25-02-2011 v 11:03 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od jestedman
byl bych rád kdyby se objevovalo více automatik, které mají delší dobu vegetace, aby mohly trochu více narůst

nápad IqTq je velmi zajímavý

osobně mi venku nedojelo nikdy 100% nic. Musím říct, že u nás jsou horší podmínky než na většině míst republiky, je tu málo dní slunečního svitu a jsme obklopený kopcema, takže zima přichází rychleji. Pokud mi dáš tip na odrůdu, kterou tady sklidím v půlce září a nebude to automatika, tak klobouk dolů.

Pro tebe by bylo asi ideální tzv. super auto (projed si tady ten dred, nevypadá to špatně a narozdíl od klasickejch automatů na tý kytce neni na 2 brka: http://www.icmag.com/ic/showthread....nirvana&page=20 )

To by splnilo i tu vaši podmínku půlka srpna, ale furt je to automat, takže by stejnak záleželo na době výsadby. Zase na druhou stranu založit nějakej takovejdle model na nějakejch zajmavejch genech jako např. Thai, Malawi gold, Haze, OG kush, Sour diesel, Purple kush, prostě něco co se u nás venku nedá, tak by z toho mohl bejt hezkej výsledek...

Další věc, co řikáš, že vám lidi řikali, že jim to nedozrává, hnije, zmrzne, no tak to, ale neni tim, že by byl problém v poloze ČR, problém je v tom, že lidi nepřemejšlej když si ty geny kupujou a pak se diví... Je SPOUSTA různejch genetik a různejch určitejch phen, který u nás dojedou naprosto bez problému!
Samozřejmě, že když si nějakej jantar koupí Jacka Herera, je z vysočiny, v půlce října mu to zmrzne, tak se ale pak nemůže divit!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-02-2011 v 11:38 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2581530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív