Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. round, 400w, DRIP, Anesthesia, Afgan, Amsterdam Flame
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Obecné 2. round, 400w, DRIP, Anesthesia, Afgan, Amsterdam Flame Příspěvek č. 1

Dobry den. Tak vas zase zatizim nejakym tim zbytecnym vlaknem, ve kterem muzete videt moje ´uspechy´.
Setup je nasledovny:

400w Nururelite HPS s CollTubou, oředřadník LUMATEX

UFo 365m3/hodina

pachac 240m3/hodina

Hnojky BioNova-
BN Hydro Supermix
BN Ca 15%
BN PK 13-14
BN Roots
BN The Missing Link
BN X-Cell
BN Zym
BN Vitrasol

System DRIP

ucastnici zajezdu---> 4x Anestesia AfganSkunk
3x Amsterdam Flame
2x Afgan

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 10-02-2010 v 11:46 AM

Old Post 05-09-2009 v 12:31 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 2





řezy byly privezeny pred 14 dny presne, byly v rizkovne, v dripu v natrhanem rockwoolu. vsechny vyhodily nadherne koreny, jen jeden mozna trochu zaostava, protoze nema tech korenu tolik, ale ma moji duveru


prikladam fotky nove postavene rizkovny, ve ktere byly rezy ubytovany
4x 12V pc vetraky. odtah zajisten pomoci tahu UFA z hlavni prostoru(bile mrizky ve strope)
svetlo je 250w usporek s dennim svetlem(holkam to svedci)
Stinitko HomeMade
Pouzita Taky bionova s rooots stimulantem a postriky od plagronu.

















zde je videt ten odtah...













Celkovy pohled

















Fotka s řezy je hned po vysazeni, takze jsou rezy jeste slabe a ochable
Pestebni nadoba byla dodatecne oblepena nepruhlednou lepici paskou kvuli tvorbe ras. Pote si voda i lepe drzela ph.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 10-02-2010 v 11:47 AM

Old Post 05-09-2009 v 12:37 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 3


Nyni se řezy nachazi v hlavni pestebni mistnosti, take v dripu (prekvapive ;-) ) fotky hodim co nejdrive ;-)



zde je ale mala ochutnavka ze zrcadlovky ;-)
nemuzu doporucit nic jineho nez zvetsit na plnou velikost

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 14-09-2009 v 21:07 PM

Old Post 05-09-2009 v 13:08 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

15. day, 18/6 Příspěvek č. 4


je tu update!!

minulá várka byla 5.9.2009 definitivne zkosena a byla nahrazena jiz zminenymi rezy, ktere 14 dní pobývaly v rizkovne. fotka je ze dne presazeni, navic jsem mel jeste kamaradovu kytku na hlidani a chilli pro tátu

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 20-09-2009 v 17:20 PM

Old Post 20-09-2009 v 17:11 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

20. day 18/6 Příspěvek č. 5


kyticky si jedou celkem bez problemu, jen jedna kytka mela pri presauovani zjevne mensi koreny a tudiz byl brzden jeji rust, pomalu ale ostatni dohani..

btw 3tí kytka zprava je amsterdam flame a v pravo vzadu je videt afgan, jinak samej afganskunk ;-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 20-09-2009 v 17:44 PM

Old Post 20-09-2009 v 17:22 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

1. day 12/12 Příspěvek č. 6



kvuli prozhozeni pozic jsem vyndal ty nejvetsi kyticky a tak jsem je rovnou vyfotil :-) nevypadaji spatne- myslim si
vsechny zde vyfocene kytky nosí jmeno afgansknuk, ktery má, jak tak sleduji nejvetsi rustovy potencial, tesne za nim se drzi Afgan a Amsterdam flame se svou vetvivosti a nizky m profilem.
Moje prace se nyni soustreduje na pozorovani, o kolik se kytky jeste chystaji vyjet po prepnuti a na vypletani site, vetví je zda se dost, tak snad t toho nebude nic neefektivniho ;-)










no a zde je videt jiz nainstalovana mriz na Srog, vyroba stala 250 kc. pletivo jsem koupil z umele hmoty, drat se mi zdal moc agresivni na kontakt s kvetinami.

navic jsem kytky jiz prepnul ze strachu ze mi vylezou stropem :-D vcera mely svetla 16 hodin a dnes poprve dvanact, na rustve periode tedy holky stravily 27 dní

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 20-09-2009 v 17:42 PM

Old Post 20-09-2009 v 17:26 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

pekna coolnicka budu sledovat. Muzu se zeptat na vlhkost a teploty?

Old Post 20-09-2009 v 18:26 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 8

teplota na zacatku dne je 20,8 a vlhkost 95%(pozdeji pridam nocni vetrani- dokonce jsem nechaval jet pres noc i zvlhcovacku, protoze jsem pozoroval, ze kytky pres noc docela nabydou, kdyz jsou v mlze )

teplota na konci dne je 27,7 a vlhkost 47%

zvlhcoval jsem ale nyni uz ne, se zvlhcovackou jsem daval 60% stabilne

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 21-09-2009 v 07:20 AM

Old Post 20-09-2009 v 19:56 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

7. day 12/12 Příspěvek č. 9


zdravim vas, tak po nainstalovani site se denne nekolik desitek minut venuji propletani vetvicek(i kdyz ted uz neni kam propletat )
Amsterdam flame je oproti afganskunku a afganu trosku nižší s hustsi stavbou vetvi, tudiz jsem ty tri Flamy prizved aby dohnaly ostatni, postupne jsem prizvedl vice kytek v zajmui zachovani co nejvice vetvi, v pripade nedostatku místa pod lampou, vse pujde i se siti opet k zemi, ale to pokud to uz jinak nepujde, tudiz to zatim neplanuji

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 02-10-2009 v 12:53 PM

Old Post 02-10-2009 v 12:47 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

12. day 12/12 Příspěvek č. 10



jak jiste vidite, kytky uz pletivo prorostly, je to tak 95% zaplenneho mista

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 10-02-2010 v 11:52 AM

Old Post 02-10-2009 v 12:54 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

20. day 12/12 Příspěvek č. 11



Zdareček.

Jsem tu zas, nenesu žádný velký info, nejvíce řeknou asi ty fotky :
Místo na zdvih lampy pořád je, kytky stále ještě rostou, i když ne už tak viditelně, jako na začátku květu. Prumernej rust za cca 20 hodin(přes noc a kus dne) je 1 cm

Inu už je alespon na co dívat- paradoxne ted jsme ve skrini mene, nez jsem byvaval, nebo nez chci..

Jsem postaven pred otázku, kdyy ostříhat listí ktere cloní palickam?
zajimalo by mne co vy na to, prosim nabidnete svuj nazor
uz jsem neco malo ufikal,ale vubec to neni videt, fotky jsou tri dny stare, takze na nich neni ani ten jeden zástřih.

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 18-10-2009 v 08:27 AM

Old Post 13-10-2009 v 06:45 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

23.day Příspěvek č. 12




částečně prostříháno. jinak jsem zjistil ze mi na vrch troch plesnivi kokos, premyslim nad nejakym resenim. zkusim vybrat tu plisen a zakryt alobalem :-) jestli plisen vznika ruku v ruce se svetlem tak to snad pomuze :-)
jinak čekuj fotky

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 18-10-2009 v 09:01 AM

Old Post 18-10-2009 v 08:29 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 13

mas to pekne, ale nemel by ten uhlik byt este pred cooltubou a ne na konci cele ventilace ?

edit: aby si z nej vsechen uhlik nevyfoukal ... jeste takhle na stojaka :]

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 18-10-2009 v 09:15 AM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DZUVIS
Stálý Člen

Karma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 14

Pekne preji hodne zdaru...pic

DZUVIS..

Old Post 18-10-2009 v 15:44 PM
DZUVIS je offline   Profil uživatele DZUVIS   Find more posts by DZUVIS   Foto galerie člena DZUVIS   Click here to Send DZUVIS a Private Message   Add DZUVIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

25.day 12/12 Příspěvek č. 15



kokodc: z pachace se rozhodne zadnej uhlik nevyfouka :-)
taky ted probehl upgrade a pachac uz visi. viz foto.
jinak prikladam fotoreport ;-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 23-10-2009 v 16:36 PM

Old Post 20-10-2009 v 09:54 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

28.day 12/12 Příspěvek č. 16






zdravim!
tak za poslednich par dni jsem udelal malej upgrade elektroniky. vsechny casovace na din liste, na kterou se jeste vejdou 2 pojistky, kterymi ochranim alespon lampu a ufo.

Pozdeji to same udelam pro řízkovnu. ale az najdu zbytecnych dalsich 2000, toto jsem udelal kvuli tomu ze mam nekolik polofunkcnich casovacu a pouze jeden digitalni na zavlazovani, nyni je ale vse jinak, jak muzete videt na fotce.

dále opet prikladam foto na zpestreni, aby bylo videt co se tam deje :-)
v pondeli dorazi rezy Chronika takze zase rozjedu rizkovnu, at se vzchopi nez stihnu sklidit.
Lampa totiz nebude vypnuta ani den, jen udelam nezbytou udrzbu v podobe vycisteni cooltuby a pri tom protahnu kabel od lampy jinudy.

jinak je vše v řádku pánové.
Přeji příjemný výkend :-)



Pohled na nejprosvicenejsi stred







Amsterdam flame










Afgan














Anesthesia AfganSkunk

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 23-10-2009 v 16:37 PM

Old Post 23-10-2009 v 15:07 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6876690 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív