Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 150W coco & drip HomeMade V-SCROG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie 150W coco & drip HomeMade V-SCROG Příspěvek č. 1

Zdravím vás přátele,
při projíždění Groweru jsem narazil na Návod na stavbu Mobilního Boxu 100W od člena g_man před kterým smekám, jelikož jeho výtvor je opravdu umělecký skvost a né náhodou se sním dostal do síně slávy.
Po zhlédnutí jeho threadu a návodu jsem se rozhodl pro stejnou verzi jen z jinou watáží...
Dovolte tedy, abych vám představil svůj projekt
"150W coco & drip HomeMade V-SCROG "

Světlo: 150W sodík květ

Substrát: CoCo

Odtah : PC větrák 12V

Přítah: Pasivní

Genetika: Orange Bud 6ks

Hnojky: Argo : Rosea N-P-K 4.0%-6.0%-7.0%

Rozmery: vyska 70cm sirka nahore asi 55cm v prostredku asi 70cm
scrog ma prumer 33cm vyska 40cm.


Takže to by bylo asi vše jak je už v titulku zmíněno jedná se o 150w V-SCROG podle mě jedna z nejlepších pěstebních technik.
orange bud je v 3,5l květináčích s coco substrátem. Cele zavlažování je řešeno pomocí DRIP systému "HomeMade" jinak o
závlahu se stará čerpadlo o průtoku 500l/1hod.

Naposledy upravil 28-01-2011 v 14:26 PM

Old Post 08-01-2011 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



Zde je box po zkompletování...

Old Post 08-01-2011 v 16:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

24/0 Příspěvek č. 3



A zde už po přesazeni do boxu rostlinky maji cca 15cm jinak jsou 1x zastřihle..

ps.: Jen pro pořádek vím že kitičkam chybí dusík .. dostal sem je už od matkáře a byla nasazena hnojiva a za pár dnu by to mělo být ok...

Naposledy upravil 08-01-2011 v 17:40 PM

Old Post 08-01-2011 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Minule kolo sem jel 400w 12ks orange badu a bez filtru a po přepnuti vyletěly 60čísel.. nerad bych aby to přerostlo tento box jedu prvně.. toto kolo bude pokus omyl..
jinak květinače 3,5l a filtr neřeším..

Old Post 08-01-2011 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

no ta 400w byla v cooltube.. a 30cm nad vrcholky nevim čímtoje ale od te doby mam stoho respekt jak ti to přeroste a už nemáš kam ohýbat .. jinak lampa se me rozla o půl páte tak nastavím hodiny at to svití o pár hodin dele.. jak říkam toto je moje první mini kýblové pěstováni.. tak dík za rady..

Old Post 08-01-2011 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6



Jinak tady dávám fotku jak řezy byly ještě včera v mojem boxíku pro maminy

Old Post 08-01-2011 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
a je to bezpečný mít zasůvku v boxu kde máš zvlhčovačku? podle mě moc ne, mě se nedávno stalo že se mi v pokoji vylila voda, já jsem špatně vyždímal hadr , hodil ho na topení a pod nim mi vedla zasuvka k boxu a i zapojenej počítač. a nakapalo pár kapek do zasuvky kde byl komp a začlo to tam pěkně syčet :-) podlě mě by to chytlo kdybych to nevytrh a nevsušil rychle


Koukni pořádně to je bezpečnostní zásuvka ona má spětné klapky.. tam kde se dávaji koliky tak jsou červené blány ktere jsou proti vlhkosti

Old Post 08-01-2011 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Jinak můj HomeMade drip je vyroben z akvarijnich hadiček "průhledných" a aby nedocházelo ke strátám tlaku hned na začátku je T "roztrojka" tudíš jde voda do obou stran soušasně a na konci se okruch uzavíra nad každym květináčem je další roztrojka s které vede 5cm hadička a nani kapilara s ktere odkapává cca 1dc za 50s čerpadlo je připojeno na hodiny a tim padem jim mohu dat kolik zavlahy chci a nemusim být v ten den doma.. jen nastavim na hodinách a čerpadlo se samo spina...

Old Post 09-01-2011 v 09:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Dik jinak necham to na rustu dlouho a budu to zapletat ve smeru hodinovych ručiček ne nevrch ale dostrany a uvidine coto udela

Old Post 09-01-2011 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 10

to jsem zvědav držim palce já už u toho ob mám sem tam oranžovej chloupek postřikuju to phytaminem 2* do tydne a je to best ty palice zhoustnou jak svin a jedna dávka vyprchá cca 3 dny zkus to taky nebudeš litovat

Old Post 09-01-2011 v 10:42 AM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Uvidime zatim budu zapletat zapletat a zapletat a každy týden dám upload držte pěsti zatím zdar

Old Post 09-01-2011 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Klamath
ahoj, ja bych to taky na rustu jeste chvilku nechal. kdyz presadis kytku a prepnes, tak se zastavi rust korenu. jinakpekny hodne stesti


neboj na rustu to nechám cca měsíc už mám v tom jasno

Old Post 10-01-2011 v 07:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 13

tak aby ti to pak zase neprerostlo , kazdopadne urcite se to da dobre zapljetat....... mistecko volny tam nejak najdes . Uz se nemuzu dockat, jedu to samy, ae nepojedu kalfas, ale normalne room malinkatej

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 10-01-2011 v 07:17 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 14

zdarec tu zásuvku bych opravdu vyndal tohle neni dobry pára je svina....a 70 čisel box to bych ve dvaceti centácích asi přepínal.

Old Post 10-01-2011 v 10:02 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

zasuvka už je obalena folii aspon neco jinak budu ty kitky zapletat po směru hodinových ručiček takže 1kitka po zapleteni bude mít třeba 170cm budu ji motat doboku pořád

Old Post 10-01-2011 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 16

Mas to zajimave.... budu sledovat.....
Ten mesic rustu se mi zda opravdu moc...
Ob opravdu povalej.... i po prepnuti.... tak s tim pocitej....

Old Post 10-01-2011 v 11:36 AM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9447430 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív