Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » HELP!!! stare harampadi, co je to zač?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Dotaz HELP!!! stare harampadi, co je to zač? Příspěvek č. 1




Ahojte,
Hledal jsem nějaký dráty v komoře a narazil jsem na takovou podivnou žárovičku, zkusil jsem jí v elektrice a finguje, jelikož mi přišla docela exotická tak se chci zeptat jestli nekdo neví
CO TO JE ZAČ?

Přikládám fota na kterych je videt i označení
"TESLA 260V - 16W - 77"
a jestli je to použitelné k pěstování at už jakkoli
Díkec

Old Post 12-01-2004 v 17:07 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 2

2Soptiiik:

a svieti ako normalna ziarovka? Ak, ano tak to moc nepouzijes

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 12-01-2004 v 17:35 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3


No svítí docela dost .. respektive se do ní nedokážu dívat moc dlouho ale tady jde asi hlavně o spektrum tak jsem myslel jestli tu neni nejakej pamětník který by se s ní někdy setkal .. zatím ji tu nechám ležet

přikládám foto kdy je rozfícená asi to bude k ničemu ale třeba ne za pouks to stojí

Old Post 12-01-2004 v 18:14 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 4

Soptiiik: je to normální wolframová žárovka se závitem E14, používá se třeba často jako osvětlení šicího stroje, nebo i v lampičkách na nočních stolcích apod. Tahle konkrétně vzhledem k nestandardnímu pracovnímu napětí bude spíš z nějakého přístroje, jako třeba z toho šicího stroje... Její využití pro indoor growing je maximálně jako zdroj tepla

Old Post 12-01-2004 v 18:14 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Dědo tak díky
když nic tak si tím budu svítit v noci na zalejvání, už se mi stalo že jsem si zalil nohu když jsem to zkoušel "naslepo"

Old Post 12-01-2004 v 18:19 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 6

zkus pod to dat treba pampelisky...slysel jsem ze krasne voni..

Old Post 12-01-2004 v 18:47 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 7

Soptiiik: no počkej, to jako myslíš když mají kytky tmu? Vždyť z toho budou mít těžkej šok!? Na prisvěcování v době tmy si kup ze sortimentu barevných žárovek zelenou, ta kytkám skoro nevadí, protože zelené světlo kytky "nevidí".

Old Post 12-01-2004 v 20:41 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 8

zatím jde o to, že moje pěstování je asi na urovni, včera jsem zasadil semínka zatím se jim pekne hovi pod zemi a asi jeste nejakou dobu bude, ale díky za tip, ted se tu morduju s vetráčkem, nevím jak připojit ten 12V do sítě čim se zmenší napětí to bude chtít další cihlu jako je tlumivka .. už mě ta elektrika začíná štvát .o)

Old Post 12-01-2004 v 21:09 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 9

Darlor jojo ta nabíječka mě taky napadla, ale ma jen myslým 5,2V
to od čongů by šlo neví někdo kolik to tak muže stát ? a jak se to jmenuje odborně když se na to budu ptát regulovatelný trafo na 12V .. no snad to nejak pujde
je to sila co doma vse nenajdu vetrak mam z vyhořelýho zdroje ještě počkam na jarný uklid a sestavim i nejakou kloudnou pixlu

Old Post 12-01-2004 v 21:28 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 10

Soptiiik: řekni si o "adaptér na 12V" a oni už by měli vědět...

Old Post 13-01-2004 v 17:49 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

to bych nějak mohl zvládnout, nevíš zda li se dá zapojit několik větráků na jeden adaptér nebo je nutný mít na každej 1 větrák 1 adaptér ?

ted mě zlobí ještě svícení nejak mi bzučí startér je to normální ? obyč žárovku to rozsvítí sodík jsem ještě nezkoušel

Old Post 13-01-2004 v 18:05 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faraon
Stálý Člen

Karma uživatele Faraon - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

tak takovou zarovku mam doma v lednici a mrazaku ta je uplne na prd.Mozna sis myslel ze to bude sodikovka ktera je podobna ale mnohem vetsi

Old Post 13-01-2004 v 18:26 PM
Faraon je offline   Profil uživatele Faraon   Find more posts by Faraon   Foto galerie člena Faraon   Click here to Send Faraon a Private Message   Add Faraon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 13

no v sodíkovku jsem nedoufal, třeba to tu u mě nechali mimoni a je to vysoce výkoný přenosný vysílač, ne fakt svítim si tim ted na cestu když jsu v noci na záchod alespon k necemu jsem to upotřebil

Old Post 13-01-2004 v 18:40 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robos
Sherlock

Karma uživatele robos - 47% PěstitelskáKarma uživatele robos - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 569  

Příspěvek č. 14

jojo, ked tym nesvietis na kitky, tak aspon sebe na pero

mam 20, ale rozumu na 15. Kto ma nieco, proti 20 rocnym, nech si pojebe rit...

Old Post 13-01-2004 v 18:47 PM
robos je offline   Profil uživatele robos   Find more posts by robos   Foto galerie člena robos   Click here to Send robos a Private Message   Add robos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soptiiik
Stálý Člen

Karma uživatele Soptiiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

nechtěl bych to splést, ta sodíkovka docela pálííííííí

Old Post 13-01-2004 v 18:51 PM
Soptiiik je offline   Profil uživatele Soptiiik   Find more posts by Soptiiik   Foto galerie člena Soptiiik   Click here to Send Soptiiik a Private Message   Add Soptiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16


kdyz uz je jeden zalozeny...... taky sem nasel jednu zarovku na fotce to nejde moc videt ale sviti cervene a slabe

Old Post 13-01-2004 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1759240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív