Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Začátečnické chlubení / rady, tipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
maplař
Nový Člen

Karma uživatele maplař - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2021
Příspěvků: 2 

Obecné Začátečnické chlubení / rady, tipy Příspěvek č. 1

Ahoj všem :-) Rozhodl jsem se vysadit pár kytek. Rostou už 4. týden, tak jsem si řekl, že bych to sem mohl hodit, popř. poprosit o nějaké rady v průběhu růstu.

Připadá mi, že po přesazení (4 dny) se růst zastavil a spodní lístky u druhé kytky začali žloutnout. Jinak bych potřeboval poradit, jak zalévat ? Aktuálně zalévám denně cca 100ml vody, kterou kropím do hlíny, jestli to není málo, či mám upravit techniku.

Voda má pH 6.1 - není to málo?

Kdy mám začít hnojit? - jak poznám, že živiny z hlíny již nestačí

Kdy je vhodné rostlinky zastřihnout?

Jedu v boxu 80x80x160, LED 400 W světlo, větrák, pěstuju v hlíně (C-TERRA-P:Canna Pro).

Předem díky za vaše rady a tipy.
Myslím, že tento topic by mohl postupně růst i pro nové nováčky.

Maplař.

https://i.postimg.cc/gkC2j4yF/IMG-0461.jpg
https://i.postimg.cc/3xjYRhJm/IMG-0462.jpg

Old Post 17-03-2021 v 13:10 PM
maplař je offline   Profil uživatele maplař   Find more posts by maplař   Foto galerie člena maplař   Click here to Send maplař a Private Message   Add maplař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miisco
Nový Člen

Karma uživatele miisco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 2

Ahoj

nezalieval by som to každý deň. Ale až keď substrát preschne, žltnutie listov môže byť spôsobené tým, že korene nemajú dostatok kyslíka.

Ph 6.1 by malo byť cajk. a zastrihnúť rastliny treba najskôr po 3. poschodí. niekto zastriháva až po piatom. rastlina sa vraj rýchlejšie spamätá a začne rásť.

Hnojiť sa odporúča po 2 týždňoch od vyklíčenia, závisí to ale od pôdy, akú tam máš. spoznáš to podľa farby listov, keď budú svetlo zelenšie, tak im začína chýbať dusík, mali by mať tmavo zelenú farbu.

__you can stop the party but you can't stop the future__

Old Post 30-03-2021 v 12:31 PM
miisco je offline   Profil uživatele miisco   Find more posts by miisco   Foto galerie člena miisco   Click here to Send miisco a Private Message   Add miisco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0614790 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív