Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. Grow 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Organika 2. Grow 600w Příspěvek č. 1

60x60 v cm
600 W
Bio canna + Guanokalong
Atami lightmix
4x. 30x30
Dinafem
2x Shark Attack
1x Sweet Deep Grapefruit
GHS - semeno staré 7let uskladněno v originální tubě na semínka
1x Super Lemon Haze

Mr. Worwaň

Old Post 26-03-2020 v 13:45 PM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2





Tak už skoro konec

Mr. Worwaň

Old Post 26-03-2020 v 13:58 PM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 3





Sweet Deep Grapefruit 73.den kosa

Mr. Worwaň

Old Post 26-03-2020 v 14:09 PM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savy
Stálý Člen

Karma uživatele savy - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Tvle , 60x60 a ty tam jedes 600w ? Jaké tam mas teploty prosím tě ? Já mám někdy problém ho uchladit v 120x120 😬 .

Old Post 26-03-2020 v 15:26 PM
savy je offline   Profil uživatele savy   Find more posts by savy   Foto galerie člena savy   Click here to Send savy a Private Message   Add savy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 5

Ahoj.
Tvl ted jsem to chtěl akorát napsat... těžkej overpower 😆
Já ho měl na metru a taky kolikrát teploty ke třicítce natož totok,ale přijde mi to zbytečně moc i kdyby to šlo nějak uchladit ...tak.stejne na té ploše OP jak hajzl...no ale proti gustu žádný disputat
Palice pěkný salámy 👍
Ať se daří 🤘



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 26-03-2020 v 20:44 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6

OT:videl jsem na 1m2-1000w hps s vysledkem cca 800g,nechapal jsem....ale je to nejuznavanejsi sef z mesta.....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-03-2020 v 21:08 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 7

Tvl tak to bych taky nechápal,kez bych to někdy viděl na vlastní bulwy,ať vím jak se to dělá 😀 každopádně nvm zda li je to přímá úměra 60x60 600w a 1m2 na 1000w



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 26-03-2020 v 21:21 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

je to prima umera,ale jednou jsem z matiky rupnul,nepochopis dokud neuvidis,nechapu do ted.sef uz po letech nevedel co dat za vzrušo,tak dal tohle a pak mi rika chces neco videt??? o par dni mi rekl kolik toho bylo a taky ukazal a ja cumim do ted....jakoze WTF,wtf jakoze coze,...

-majiteli vlakna se omlouvam,na pozadani se smazu.....sry a posilam bludistaka

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 26-03-2020 v 21:37 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Nooo 😀 měl jsem 80x120x240a vše co mi zbylo je základ nového..nemam prostor a tenhle boxik dobrej tak na sušení jsem využil.. Je tam cooltube jinak se špatně chladí v létě i 400w 😅 teď byla zima a teplota okolo 28stupnu max. To se musí vyřešit teď na jaře, odtah protáhnu až ven. A k tomu over power 😀 když jsem začínal v nácti tak jsem měl 2 kyti pod 600 velký... Krásný dokončený tvary.. Když byli 4 kyti už to nebylo tak hezký.. Ani pryskyřice nedělala kapky a neskapavala, netekla po palicich v obou případech tam byl fruit Spirit má to být bluberry a WWidow takže pryskyřice vidět byla. Vlastně viz můj 1.grow galerie.. Měl jsem zbytečně vysoký kytky a dole bylo prd... Trochu jsem zavzpomínal a jsem rád že mám teď i spodky pěkný, ale stejně nejhezčích 30-50 cm je nahoře.. Světla málo 🤣😅 teď když jsem jednu sek tak se ostatní ještě víc rozjely takže spokojenost.. Ale půl kila dohromady to nedá.. To by shark attack musel udělat ještě velkej boom 😀.. Je to malý 60x60 ale ještě jedno v tom budu muset udělat stopro, ale jsem rád že po letech zase mám co dělat když přijdu z práce 🙂koukám se na ně a koukám a koukám 😀😀

Mr. Worwaň

Naposledy upravil gurmán 27-03-2020 v 11:43 AM

Old Post 27-03-2020 v 08:35 AM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 10






Pár novějších foto..

Jinak já jsem známej čekatel 😀🤨 růst byl 3-4 týdny a ty dny co uvádím u sekání jsou jen od 1. Dne 12/12... Píší něco třeba 55 dní.. Pro mě znamená od 55. dne to lze sekat.. Já mám rád dozrálé modely.. Hlavně proto že v posledních dnech to ztvrdne, uchová si větší velikost a hustotu po usušení 🙂 cokoliv kdykoliv odseknu dřív než podle mě je čas, tak je to takový jako bez chuti a řízu, obvykle je to aspoň 10-14 dní déle než uvádí seedbanka.. Třeba na attaku to udělá strašně moc.. Ten dělá špičky, pořád ne a ne zastavit a vytváří palici co už teď přerůstá láhev od piva. Attack má dnes lehce přes 60 dní nvm to přesně. Ty fotky co prihazuju jsou z toho 55.-60 dne kdy se prý už může sekat.. Podle mě je to úplně v růstu 😀😀

Mr. Worwaň

Old Post 27-03-2020 v 08:59 AM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gurmán
Stálý Člen

Karma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% PěstitelskáKarma uživatele gurmán - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 11


Shark Attack se opravdu předvádí.. Má pořádný koule! dole ne jako sativky kde není skoro nic... A omlouvám se za foto.. Telefonem a přes brýle 😀

Mr. Worwaň

Old Post 27-03-2020 v 09:07 AM
gurmán je offline   Profil uživatele gurmán   Find more posts by gurmán   Foto galerie člena gurmán   Click here to Send gurmán a Private Message   Add gurmán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
25-11-2015 - My 2. Grow under 600W HPS - 0 odpovědí
25-11-2015 - My 2. Grow Under 600W HPS - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0035080 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív