Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Obecné Příspěvek č. 1

Prohledal jsem temer celer Grower ,ale nepodarilo se mi najit nejaky tema vo kytickovejch parchantech
. Jestli jsem se prekouk , tak se omlouvam .

Prede dvema roky sem sazel ve vyzkumaku kyticky . Klasika ,dobra hlina ,dobry noname semeno od kamose , po tejdnu normalne kyticky vylezly ,vse OK ,ale mel sem tam jednu kyticku ,ktera se mi nezdala . Rostla asi tak o 2 cm za tejden a mela listecky stoceny do rulicky (myslim to tak ze kazdej jednotlivej listecek z kterejch se zklada celej list byl podelne zkroucenej , takze to vypadalo jako rourky , no bylo to dost podivne ). Jinak barvu mela normalni (mozna trochu tmavsi) a listecky ji rostly taky normalne (1 listky ,3listky ,5listky...). Po mesici byla vysoka asi 15cm a mela 10 pater .Stonek ty kytky byl dost tvrdej a neohebnej (jako by byla mnohem starsi ) . Ty listecky byly fakt mrnavy . Po dalsim mesici zacala kvict a to mela na vysku zhruba 25 cm a 14 pater (vubec sem s ni nic nedelal ,jenom sem na ni udivene civel ) . Vzal jsem ji z vyzkumaku a odnesl ji vysadit na tajne misecko . Asi po tejdnu jsem se byl ne ni podivat a mela takovy miniaturni bile palicky a kyticka vonela jako nakej hustej skank .Bohuzel mi ji nekdo sklidil driv ,nez sem ji stacil ochutnat

Old Post 15-05-2002 v 17:09 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swam
Stálý Člen

Karma uživatele swam - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 2

no ja som prednedávnom zasadil kc36 všetky rastlinky vyzerali normálne, ale jedna namiesto dvoch klasických listov (hneď prve zubate listy) mala iba jeden a na druhej strane pár blizien. rastie omnoho pomalšie ako ostatné a má aj bledšiu farbu. som zvedavý ako sa bude vyvíjat

Old Post 15-05-2002 v 19:37 PM
swam je offline   Profil uživatele swam   Find more posts by swam   Foto galerie člena swam   Click here to Send swam a Private Message   Add swam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevonos
Stálý Člen

Karma uživatele drevonos - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 3

Koukam, ze i kytky maj vrozeny vady.

Mozna je je to bezny ale prekvapilo me, ze sem mel policko (i se samcema) a vsechny kytky byly brutalne preseminkovany - az na jednu. Uprostred se tahla vysoka kytka s peknejma palicema, ve kterejch nemela ani jedno semeno.
Setkal ste se s tim uz nekdo? Nebo je to dokonce normalni vec - impotentni kytka - a ja se divim zbytecne?

čim víc hulíš, tim víc cítíš

Old Post 16-05-2002 v 11:11 AM
drevonos je offline   Profil uživatele drevonos   Find more posts by drevonos   Foto galerie člena drevonos   Click here to Send drevonos a Private Message   Add drevonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Palec dolů chudacek Příspěvek č. 4

Minulej rok sem zasadil seminko a pravdepodobne nemelo vevnitr zadnej klicek , protoze vylezli ty prvni zakladni listky a dale uz se nic nedelo . yticka rostla asi tejden a pak se odporoucela do kytickoveho nebe.

Old Post 16-05-2002 v 11:16 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Děložní lístky Příspěvek č. 5

Tak to se mi už taky párkrát stalo. Jednou to taky nerozdejchala a letos se mi to stalo u Skunku#1. Vylezl ven a jen ty dva lístečky. Tak jsem čekal, čekal a pak se z něj konečně začalo klubat další patro. Lístečky trochu rozhozený, jeden zakrnělej, druhej normální a teď je to asi +- měsíc a vypadá už docela dobře. To znamená, že roste v pohodě dál, sama se rozvětvila bez zaštípnutí, má patnáct centimetrů a vypadá všelijak . Něco mi ale říká, že bude dobrá .

Old Post 16-05-2002 v 15:21 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Mne napríklad vyšli rasliny, ktoré mali prvé dve poschodia namiesto špicatých listov oblé, ako nejaký úplne iný druh rastliny. Alebo taktiež ako niekdo spomína vyššie rastlinka so zatočenými lístkami do ruličky.
Taktiež som mal samičiu rastlinu ktorá mala pod každým poschodím akoby samčie výhonky ale neboli to oni, proste len nejaké "haluze".
Taktiež mám z roka na rok vlastný druh "Fialka" (pozri http://www.irontown.host.sk sekcia Galeria/j6.). Telo tejto rastliny vyzerá ako nejaký fraktál, nie typické konáre a palice, total haluz (a total pecka)...

http://www.irontown.host.sk

Old Post 16-05-2002 v 18:25 PM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kosa
Stálý Člen

Karma uživatele Kosa - 59% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 47  

Kámošova Příspěvek č. 7

Kámoš si teď zasadil semínko a z toho semínka semu narodila retard kytička.Když retard tak retard.Je to vlastně jenom stonek s asi 1 mm malíma kulatýma lístkama.Docela by mě zajímalo jak to bude vypadat jako
dospělá kytka.

LAGALIZE TO YE WONO!!!!!!

Old Post 17-05-2002 v 11:02 AM
Kosa je offline   Profil uživatele Kosa   Find more posts by Kosa   Foto galerie člena Kosa   Click here to Send Kosa a Private Message   Add Kosa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Obecné fialova Příspěvek č. 8

Byl sem se podivat na svoje policko a mam tam asi 20 malinkejch zrovna vyklubanejch kyticek . Z nich dve jsou uplne fialovy . Stonek ,delozni listky i rasici jednolistky jsou temne fialove .

Old Post 21-05-2002 v 14:10 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Homolka Příspěvek č. 9

Nazdárek Romane , tak co se týče toho igelitu, tak to jsem teda nezkoušel, ale klíčení v samotné vodě, ve víčku od nějaký sklenice, mi žádný problémy nedělalo. Jen hlídat, aby se to semínko celý nepotopilo. Pak jsem to hodil do hlíny a mutant žádnej.
Ale co popisuješ zní zajímavě , asi nějaký vrozený defekt.

Old Post 21-05-2002 v 16:41 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od drevonos
Koukam, ze i kytky maj vrozeny vady.

Mozna je je to bezny ale prekvapilo me, ze sem mel policko (i se samcema) a vsechny kytky byly brutalne preseminkovany - az na jednu. Uprostred se tahla vysoka kytka s peknejma palicema, ve kterejch nemela ani jedno semeno.
Setkal ste se s tim uz nekdo? Nebo je to dokonce normalni vec - impotentni kytka - a ja se divim zbytecne?
Jo už se mi to stalo samej samec a vedle něj 6 dvoumetrovejch samic a ani jedno semínko, nevim čim to bylo. Každopádně hustej vzor. Takže ranec smíchu na zimu.

Old Post 21-05-2002 v 17:17 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Pohodička 2 Homolka Příspěvek č. 11

Dík za K+, ako píšeš o rotujúcej sa stonke, tiež som mal takú rastlinu, ktorá rástla všeliak len nie rovno, spočiatku rovno, potom pravý uhol nabok, potom zase nahor a stonka poskrúcaná hore-dole, proste rastlina-zmätkár

veľa slnka vašim dušiam a vašim rastlinám

http://www.irontown.host.sk

Old Post 22-05-2002 v 20:24 PM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

stres Příspěvek č. 12

Pokusne jsem u kamose ve skleniku zasadil uz v pulce unora 2-patrove rizky blueberry a durga maty. Oba rizky byly krome toho zakryty deklem 50x50x50 cm z plexiskla, uvnitr zavedeno vytapeni odporem s vykonem cca 5 W. Teplota ani v unorovych mrazech neklesla pod 12C. Byl jsem zvedav, co s kytkama udela postupna zmena fotoperiody spolu s neprilis vysokou teplotou. Rizek BB to nerozdejchal, po 3 tydnech trapeni to vzdal . (BB potrebuje prilis hodne svetla, tak se to dalo predpokladat.) Durga rostla pekne pomalinku, patra velmi huste za sebou, asi co 1 cm. Na zacatku brezna jsem neodolal a FIMnul jsem vrsek. Diky sekundarnimu raseni vznikl do poloviny brezna pekny mikro kerik - vypadalo to jako zmenseny ker ziveho plotu, vysoky jen 20 cm - proste zmenseny 'model'.
Diky stresujicim podminkam a malemu svitu (21 brezna je rovnodennost, takze 12/12, predtim logicky min) jednak presla do kvetu, jednak - a to se mi libilo vice - listy podivne zmutovaly: zkratil se markantne rapik listu asi na 2-3 mm, cepel zustala pouze jedna a zcela se ztratilo ozubeni. Konec cepele prestal byt spicaty a mirne se zakulatil. Proste, i kdyz jsem presne vedel, co je to za rostlinu, oko se vzpiralo verit. Chtel jsem kytku uchovat pro event. tvorbu rizku pro celkem pohodove legalni pestovani, protoze skutecne nebylo naprosto poznat, o co se jedna. Navic, po oskubani zarodku palic si kytka diky rostoucimu osvetleni rozmyslela dalsi kveteni a zvolna pokracovala v rustu. Bohuzel, vnejsi vzhled se ji stal osudny - asi 15. kvetna (to mela cca 30 cm) jsem skubal znacne rozmohly plevel (do skleniku jsem mel pristup cca jednou tydne) a omylem jsem ji pribral - jen rockwolova kostka na hranici korenu a stonku mi potrvrdila smutny konec experimentu - kytka to jiz nerozchodila. Opakuji, ze nebyt RW kostky, tak ji hodim na kompost a divil bych se, kam kytka zmizela - pohledem (na rozdil od cichu) vubec neslo poznat, co je to za druh rostliny, proste typicky 'nejaky plevel' ! Tak jsem ji rychloususil a nebyt toho, ze byla pekne hnusna (chlorofyl, hnojeni slepicakama), tak bych byl qalitou VELMI spokojen - na to ze jiz nebyla v qetove fazi, ucinek docela dobry .

Proc tohleto pisu: nemate nekdo podobne zkusenosti, ve smyslu - jak zmenit vnejsi vzhled rostliny k nepoznani, a pokud mozno jej stabilizovat natrvalo do genetiky ? Jiste chapete, kam mirim....

Karma zakladateli threadu.

[Edited by viridis on 24-05-2002 at 10:21 AM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 24-05-2002 v 09:13 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
labakan
Stálý Člen

Karma uživatele labakan - 82% PěstitelskáKarma uživatele labakan - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 27 

MUTANT Příspěvek č. 13

Zasadil jsem WW, skoro všechny kytky rostly normálně, ale jedné po zaštípnutí rostou 3, 4 nebo 5 listů naproti sobě a místo blizen (nebo květu) po přepnutí na květ vylejzají další větvičky. (V místě záštipu se kytka nejdříve rozdvojila a potom vylezli ještě asi 2 větve).

Moje prvotina

Old Post 02-06-2002 v 10:58 AM
labakan je offline   Profil uživatele labakan   Find more posts by labakan   Foto galerie člena labakan   Click here to Send labakan a Private Message   Add labakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaEl
Nový Člen

Karma uživatele KaEl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 14

Kámošovy vyrostla kytka, která měla zhruba 20cm stonek a na konci pouze 2 základní kulatý lístky.

Old Post 02-06-2002 v 21:37 PM
KaEl je offline   Profil uživatele KaEl   Find more posts by KaEl   Foto galerie člena KaEl   Click here to Send KaEl a Private Message   Add KaEl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 15

Taky jsem to letos nemohl vydržet a vysadil dvě kytky za okno už koncem února, nebo začátkem března, nevím už přesně a kytky se postupně začaly růstově projevovat tak jako to již popisoval Viridis. Během asi tří týdnů růstu přešly do květu, začaly tvořit paličky, lepit a vonět a začaly se jim snižovat počty kopínů na listech. Listy přestaly zoubkovat a zakulacovaly se jim špičky, takže vypadaly spíš jako nějaké papričky, fakt ani vzdáleně to nepřipomínalo trávu. Výšku mohly mít tak kolem 25 cm a rostly docela pomalinku.
Viridis tady kalkuloval nad tím, že by takovou rostlinu ponechal pro eventuální tvorbu takovýchto neidentifikovatelných řízků.
Mno nevím, ale musím tě zklamat, kdyby se ti nepodařilo tu rostlinu při plevelení nechtěně vytrhnout, asi by jsi zjistil, že se s přibývajícím slunečním světlem začíná opět vracet do svého normálního, klasického stavu.
To samé se stalo i mně, květiny sice ještě zdaleka nejsou úplně v pořádku a vypadají stále velmi podivně a dojebaně, takové jednolisté vrby, ale postupně se jim vrací zoubkování na listy, začínají se prodlužovat a zvyšují se zvolna i počty kopínů. Vím o čem mluvím, protože loni jsem řešil úplně stejný problém, ale rostliny se z jednolístků vypracovaly až na sedm a na podzim jsem sklízel už zcela normální květiny a palice, až na ty spodky.
Ty náhlé tvarové variace a změny těch listů jsou dány kvetením a rostlina se logicky soustředí na tvorbu blizen ne tak na listy, ale s prodlužováním dne se fáze kvetení opět přepne zpět a vše se vrací do normálu, výhodou tohoto může být při dobrém načasování možnost dvojité sklizně(malá jarní a velká podzimní).
Jedinou možností zachování takového tvaru by bylo trvale snížená délka dne se střídáním dlouhé fáze pro znovu regeneraci, ale nevím jaký by to mělo smysl.

Old Post 03-06-2002 v 11:50 AM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
banndur
Nový Člen

Karma uživatele banndur - 28% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 9 

Dotaz Příspěvek č. 16

letos se mi stalo ze 3 kvitecka mi zraji a krpati po 1 mesici v zemi uplna haluz.maji jen par jednotlivych,ale zato palicek.

caca banndur

Old Post 04-06-2002 v 18:23 PM
banndur je offline   Profil uživatele banndur   Find more posts by banndur   Foto galerie člena banndur   Click here to Send banndur a Private Message   Add banndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4115880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív