Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.kolo Mazar 200w CFL/250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

2.kolo Mazar 200w CFL/250W HPS Příspěvek č. 1


Takže,po prvním ne moc úspěšným kole se pouštím do druhýho,ted s větším přislušenstí jako je zvlhčovačka,ph metr,nová hlína atd..
Základ je stejnej jako v prvním kole,tzn
-DS 60x60x160
-hlína Plagron growmix
-světlo 200W CFL růst/250W HPS květ.
-PC větrák Noctua
-zvlhčovačka Sencor
-květníky 6,5l
-hnojiva Biobizz a konečně genetika 4x MAZAR.musel jsem pro něj jet 60 km,tak snad se povede tak jako Out
Tady jsou první fotky,některé nejsou ještě 100% zakořeněné,bral jsem je docela brzo od matkaře,takže jsem dostal 2 do foroty kdyby nějaké nezakořenili..

Takže vlhkost momentálně držím co nejvíc,tj cca 80%
a teplota cca 25 stupnu

Old Post 02-02-2015 v 20:07 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 2

Proč nemáš více květináčů? Zbytečně dlouhý růst.
Dej hned 250w, cfl k ....

GL


Ps: za zvlhčovačku bych peníze nedal...je to k ničemu...

Old Post 02-02-2015 v 22:22 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 3

Zaprvé nechci více jak 5 kytek kvůli zákonu,CFL je na růst dobrá a bylo to nejednou potvrzené a trvdit že zvlhčovačka je k ničemu mi přijde blbost,ted ji nemít tak mi ty řízky uschli protože udržet vlhkost 80% když jsem v práci nejde.. Ale jinak dík.

Old Post 02-02-2015 v 22:36 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 4

Aha, si myslíš, že když tě někdo práskne a najdou ti to doma, tak ti pomůže, jestli budeš mít 5 nebo 10 kytek? Neblázni .

Jinak existuje pařníček nebo si ho jakkoli uděláš a taky voda do rozprašovače...jednou denně stačí bohatě

Ok, já ti chtěl pomoct, sorry, ale máš svou hlavu jak vidím, tak GL , nechám to pak smazat...

Old Post 02-02-2015 v 22:45 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 5

Tak podle zákona je rozdíl 5/10 kytek...Však v pohodě já si toho vážím,já jen odpovídal proč jsem to tak udělal

Old Post 02-02-2015 v 23:07 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 6

Koukal jsem na tvoje poslední kolo, nech si poradit od lidí, co už něco odjeli a budeš spokojený

Já měl taky na začátku zvlhčovačku a věř mi, že když jsem ji tam další kolo nedal, tak jsem rozdíl nepoznal

Jestli ti jde o kvalitu a výnos, tak jedině sodík od začátku , max úsporky na zakořenění

Old Post 02-02-2015 v 23:35 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

Zvlhčovačka nijak zvlašt potřeba neni, to musim souhlasit, ale tvrdit, že když nedám hned od začátku sodu, tak se připravím o gramce mi přijde trochu zcestné.
Mě už to přišlo jako obecně přijmany fakt tady na gr, že watáž a zdroj světla (pokud to nejsou nějaky bludičky zpusobujíci extra vytáhlé kytky) vysledny vynos neovlivní. Ale tak najdou se i výjimky :-)

Tu CFL bych tam bez problemu nechal, kort když máš na box 60x60 200CFLku. Ta CFL je pro rust fajne už jen proto, že netopí a tak se lépe udržuje vlhkost.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2015 v 23:59 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 8

Vždyť ať ji tam nechá, já jen píšu svůj názor a zkušenosti, ale až pod tím udělá 150, tak se nesmí člověk divit...

Old Post 03-02-2015 v 07:25 AM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 9

Hele ta zvlhčovačka stála 480 Kč,takže to není žádná brutální investice aby mě to položilo i když by byla k ničemu,ale nevěřím tomu když na růstu se má držet vlhkost opravdu vysoko a rosením to jde vždycky jen na chvilku ale když je člověk 8h v práci,navíc ta rada jak tu zazněla na kytku dát parníček sice funguje,ale jen pár dní na klonech jak začne kytka růst nevleze se a pokud u mě růst trvá např měsíc tak je pro mě naprosto ideální mít právě zvlhčovačku...Ale je to jen můj názor a vážim si vašich.
EDIT: A k CFL na růst,přečetl jesm na tohle téma dost,na to abych opravdu věřil tomu,že cfl je na růst PŘINEJMENŠÍM stejně dobrá jako HPS..

Old Post 03-02-2015 v 15:06 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Tvrdit ze nejde poznat zvlhcovacka je zavadejici. Ano neni vylozene treba, ale kytka ktera ma v rustu 80% vlkhost ma daleko tlustsi stonky a celkove lepe vypada. Takze se to urcite vyplati. A sou proste lide kteri chcou dat kytkam co jde

Kvalita predevsim!

Old Post 03-02-2015 v 15:27 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 11

Presne tak jak říká kolega určite je vlhcovacla dobra vec, a ten zakon je mrdka, ale co vic jsou lidi takže bacha No nic vypada to pěkně tak snad ti zo vyjde podle tvych představ Sám si myslím že když pěstuješ s láskou a mas k rostlinám cit je nesrovnatelne lepsi než když pěstuješ násilím aby sis vydělal a podobné sračky... Takže growerům zdar!

Květinář

Old Post 03-02-2015 v 20:39 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 12


Tak přidávám foto kytiček,už jde vidět růst Podmínky pořád stejné.
Tomu malému klonu začali žloutnout listy,tak jsem trošku přihnojil,ale zvažuju vůbec jeho zařazení,je totiž dost malý,pozdě zakořenil,tak nevim jestli mám nechat jen ty 4 nebo tam ten 5. malý dávat..

Old Post 09-02-2015 v 17:54 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 13

čauves, hele ja bych ho tam nedával když už je takhle pozadu a navíc 4 kouskama box 60x60 bez problemu zaplníš ( bud to roztahat na klasiku a nebo což je moje oblíbená metoda udělat LST).

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-02-2015 v 17:59 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 14

Dobře asi máš pravdu,chci jet zase scrog jako v prvním kole,myslím že na 250W je to ideál...

Old Post 09-02-2015 v 18:06 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 15

Jasan :-) Tak at to roste !

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-02-2015 v 18:11 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 16


Co myslíte málo/moc živin nebo jinej problém?od začátku se mu nechce,ale stejně do skříně nejde.

Old Post 12-02-2015 v 19:43 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-05-2021 - 2.kolo 2x70W HPS - 4 odpovědí
17-05-2012 - 12x Mazar / SOIL / 250W MH, HPS - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1496370 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív