Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Mušky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Goro
Nový Člen

Karma uživatele Goro - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Hlína Příspěvek č. 1

Zdravim všechny pěstitele a prosím vás o radu - vyskytli se mi u kytičky nějaký malinký mušky, vosíraj jen v hlíně, ale přesto se mi nelíběj. Co s nima ??? Předem děkuji za rady.

Old Post 07-11-2001 v 21:02 PM
Goro je offline   Profil uživatele Goro   Find more posts by Goro   Foto galerie člena Goro   Click here to Send Goro a Private Message   Add Goro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Hlína mušky Příspěvek č. 2

Zdarec,

ty svině mušky tam mám taky , a taky nevím co s nima, přidávám se ke Gorovi.. Hlavně bych tam nechtěl stříkat na kyti žádné chemické svinstva...
Kdo víte poraďte, ať mi nezežerou skanky... díky

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 08-11-2001 v 08:09 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

kdyz zadas do vyhledavani heslo 'mušky' najde to spoustu odkazu - napriklad nejuzitecnejsi 1572 a 263.
Lidi, hledejte trochu !

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 08-11-2001 v 08:34 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 4

na mušky, je jediná věc která platí.Je to levný a spolehlivý.Klasická mucholapka nebo takový žlutý desky potřený lepidlem co maj v growshopu.Já to tam mam už asi 14 dní a muška jenom sem tam občas nějaká zlatá. Doporučuju

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 08-11-2001 v 09:30 AM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 5

jenze bioOl pomuze az na listech, ale oni se nejdriv lihnou jenom v hline...

Old Post 11-11-2001 v 15:07 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

díky všem, zařídím se podle toho , ty svině už dlouho kytičky otravovat nebudou

zdarec

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 12-11-2001 v 06:52 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

biool Příspěvek č. 7

a to teda nastrikat na hlinu, nebo nak prolejt ?

Old Post 12-11-2001 v 19:58 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

MUSKY Příspěvek č. 8

Zdar. Taky se mi vyskytly ty zasrany musky na kytkach. Ale kvuli vysoky vlhkosti nic nedelaj a po case chcipnou. Bohuzel se z hliny lihnou porad dalsi a dalsi... Asi zkusim ten vas postrik.

Xixao

Old Post 13-11-2001 v 01:10 AM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
monk
Stálý Člen

Karma uživatele monk - 15% PěstitelskáKarma uživatele monk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 9

no ja to nejdriv zkusim s popelnikem v pjestirne a pak teprv budu prolejvat... postrik na listy moc nepomuze, protoze ty musky zatim lezou jenom z hliny, ale z minulyho roku mam zkusenost ze po case zacli klast larvy na spodni stranu listu...

a k zlutejm lepivkam na mouchy z bauhasu, sice se tam musky chytaj, ale stejne jich tam lita porad vic a vic...

Old Post 13-11-2001 v 16:18 PM
monk je offline   Profil uživatele monk   Find more posts by monk   Foto galerie člena monk   Click here to Send monk a Private Message   Add monk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele monk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 10

Taky je tam máme - mrchy.

Zkoušel jsem prolejt květináč horkou vodou - kytkám to neublížilo, ale těm potovrám taky ne.

Zkusím ten postřik.

BTW: Ty potvory mám i na lesní jahodě

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 14-11-2001 v 10:02 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 11

ty musky jsou ted nejak rozsireny zlo. Mam jich taky plnou skrin. Nechapu to. Zkousel jsem do tri kvetinacu tri ruzne reseni. Nejdriv do prvniho jsem nastrikal pripravek proti msicim, do druheho jiny proti hmyzu a treti jsem ozdobyl vajglama...

a musim konstatovat. pripravek proti msicim sice kytkam neublizil, ac jsem hlinu postrikal fakt vydatne, ale uz druhy den jsem pozoroval, jak musky sedaj opet na hlinu. V druhem kvetinaci se objevily musky az treti den, ale byly tam... a vajgly, ktere fungovaly na drivejsi druhy musek? musky si klidne sednou na vajgla a delaj, jakoby se nechumelilo... svine jedny... a to hned prvni den!!!

reseni? dal jsem tam mucholapku, hned prvni den vypadala jak vanocni stromecek, tak jsem ji vymenil a dalsi dny uz pribyvaly musky pomaleji. asi proto, ze mi temer ze skrine vymizely...

cili doporucuji mucholapku. prodaj vam ji v kazde drogerii...

Old Post 15-11-2001 v 07:58 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
athrey
Nový Člen

Karma uživatele athrey - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 3 

Palec nahoru zasrany musky Příspěvek č. 12

zkuste elektricky odpuzovace (treba od RAIDu) co se do nich davaj takovy ty napusteny papirky nebo lahvicky. me to vyhnalo musky do dvou dnu

Old Post 06-01-2003 v 17:57 PM
athrey je offline   Profil uživatele athrey   Find more posts by athrey   Foto galerie člena athrey   Click here to Send athrey a Private Message   Add athrey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Hlína Jó mušky , to jsou svině Příspěvek č. 13

Na ty mušky se mi nejvíc osvědčily mucholapky ve tvaru šipek a ovocný sirup , tahle kombinace jim chutnala takovým způsobem , že tak za 2-4 dny jsem jich v pěstírně víc jak 10 neviděl ( z původních alespoň 200).
Myslel jsem si , že na med se jich chytí nejvíce , ale omyl za ty 2 dny se chytla jenom jedna ( asi omylem ).

Doporučuji vyzkoušet , podle mě je škoda na kytí stříkat chemku , dokavaď to jde jinak ( já jsem měl v tu dobu 2 týdny před sklizní , takže to jinak ani nešlo)

Old Post 07-01-2003 v 14:06 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sensi seeds
Nový Člen

Karma uživatele Sensi seeds - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 1 

Obecné musky Příspěvek č. 14

Proti muskam doporucuju posypat hlinu popelem a musky budou fuc.

Old Post 08-01-2003 v 12:18 PM
Sensi seeds je offline   Profil uživatele Sensi seeds   Find more posts by Sensi seeds   Foto galerie člena Sensi seeds   Click here to Send Sensi seeds a Private Message   Add Sensi seeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

musky Příspěvek č. 15

Mam je taky, ale jen par - tak max. do 15. Vzdycky trochu postrikam kytky rozprasovacem s vodou, coz jim ocividne nedela dobre (teda, tem muskam), jsou z toho nejaky pomaly, sednou na kvetinac a ja je prstem znicim. Ale ve vetsim mnozstvi nevim, nevim.

Btw. co vlastne ty musky delaj, ze se je snazime vsichni zabit :-)

We be doing whatever we want

Old Post 18-01-2003 v 10:35 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 16

Upřesnění...ty mušky se jmenuji SMUTNICE.....a já sem opravdu smutnej

to high land: no mušky hlavně kladou, mimo to drobně ožíraj listy kytek...zůstávaj tam po nich černý mikrotečky. Horší je to s larvama. Sou to takový bílí červíci s dvěma tykadlama, můžou buď lézt jako každej červík, navíc nají speciální pohon. Uměj totiž neuvěřitelně skákat. Ohnou se jako luk a vystřelííííííííí.... Tak se dostanou vlasně všude . Ty larvy milují vlhko. Mám drip a sou nalezlý v ohromným množství přímo pod kapátkem.

Jak bojuju já:
Nejprve sem koupil žlutý lepový desky vod biocont%laboratory. Chtilo se celkem dost dospělejch, vlastně teď vidim tak jednu dvě lítat. Horší je to s larvama v substrátu(koko). Nejdřín se skusil Neudosan (či tak nějak se jnenuje) no jako že sem udělal roztok a prostříkal jsem vrch hlíny. Přišlo mi že se to zlepšilo, ale po 7 dnech zase při starým. Navíc kytkám se to asi moc nelíbilo (K2), poněkud zažloutly listy. Včera sem byl už tak nasranej, že sem vzal Biool a neředěnej sem ho začal lej do nejvíc postiženejch míst a pak vlastně všude. Nakonec sem substrát prolil tak 2-3l živnýho roztoku, abych měl jistotu že se to dostane všude a taky abych kytky nezabil.
Uvidím jak to dopadlo a dám vědět. Ale jestli to nezabere tak vážně přemejšlím vo hydru.

Pozn.: příjde mi že kus viny leží na mě. Ty "mušky" mám snad vod počátku pěstění. myslel sem si že jde vo komáry, nebo něco co vlastně kytkám neškodí. Pak mě ale napadlo a čím se živěj když se furt motaj kolem mejch kytek......a hrábnul sem do substrátu....shit kořenama . No a další co mi přitížilo je skutečnost, že s oblibou pěstuju "bonsaje" (druhej růst) no a vona se ta hlína v který bylo jenom pár mušek stala semeništěm epidemiie. Takže doporučuju sklidir a veškerej substrát vyhodit, nic neskladovat....

čus snad příště budu mít z "mušek" lepší náladu......budou mrtví

Old Post 19-05-2003 v 12:12 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2002 - musky - 5 odpovědí
02-10-2001 - malé mušky - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5516710 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív