Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Shop s HID + prislusenstvo v Brne ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Juan Mari
Nový Člen

Karma uživatele Juan Mari - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 16 

Dotaz Shop s HID + prislusenstvo v Brne ? Příspěvek č. 1

Cau, som zo Slovenska a neviem o ziadnom obchode s HID v okoli.
V stvrtok ideme do Brna a napadlo ma ze sa vas tu spytam ci nahodou neviete o adrese nejakeho shopu aj s prislusenstvom...
Za vase odpovede vopred dakujem

"Usmej sa na zivot a zivot sa usmeje na teba"

Old Post 04-05-2003 v 11:33 AM
Juan Mari je offline   Profil uživatele Juan Mari   Find more posts by Juan Mari   Foto galerie člena Juan Mari   Click here to Send Juan Mari a Private Message   Add Juan Mari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 2

obchudek MAZAR na cejlu 9 , a yamma na slovakove

LEGALIZE IT!!

Old Post 04-05-2003 v 19:42 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 3

Teslamp Kaštanová 64, 620 00 Brno
http://www.teslamp.cz/cenik.htm

Old Post 04-05-2003 v 21:49 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

BIOPLANTS Špitálka 16

Old Post 05-05-2003 v 07:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juan Mari
Nový Člen

Karma uživatele Juan Mari - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 5

Diky, moc ste mi pomohli

"Usmej sa na zivot a zivot sa usmeje na teba"

Old Post 05-05-2003 v 16:29 PM
Juan Mari je offline   Profil uživatele Juan Mari   Find more posts by Juan Mari   Foto galerie člena Juan Mari   Click here to Send Juan Mari a Private Message   Add Juan Mari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 6

nebo: www.hydroponieplus.cz a nemusíš ani nikam jezdit. Na Slovensku je taky plno obchodů s HID, zkus na netu najít adresy nějakých velkoobchodů s elektrem a tam to maj! V Blavě jich budou desítky! Search, Such, Hľadaj!

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 05-05-2003 v 19:09 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheEnd
Stálý Člen

Karma uživatele TheEnd - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 7

---

Old Post 05-05-2003 v 20:28 PM
TheEnd je offline   Profil uživatele TheEnd   Find more posts by TheEnd   Foto galerie člena TheEnd   Click here to Send TheEnd a Private Message   Add TheEnd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Pohodička Bioplants Příspěvek č. 8

New growshop:
jeste jsem onem tady na Growru nic necet (jen na chatu ), a tak tedy:


  • Je to ve dvore a tak jsem to na poprve presel (je v te ulici moc hospod no... )
  • Kdyz jsem se tam vypravil tak pred mesicem tak tam byl takovy tipek, docela v poho . Byl v growshopu novej tak si jeste nepamatoval vsechny ceny zbozi (ja to ponem ani nechci ale on to rikal ), tak se dival do ceniku kdyz jsem mu rikal jestli maj phytamin a rek ze jo (tim mi odpadl problem si ho objednat z praglu )! Kdyz jsem potreboval naky info ohledne EC-metru tak si nebyl jistej a hned zavolal naky zensky (asi do greenhomu nevim jiste ... ) co a jak no a vyridil jsem to taky v poho = dobra a ochotna obsluha .
  • Pak jsem chodil po kramu cumel na systemi a co jsem jeste nevydel pac jsem nebyl v zadnem prazskem growshopu a v yame ci mazaru takovou vystavku nemaj = !
  • doufam ze jejich web neskonci jako growshop na kterem se taky uz dlouho pracuje !
  • jinak tam maj drip a vnem myslim prehnojeny rajcata (ale nechtel jsem prudit )


Takze dobry veci (ceny jsem zatim nesrovnaval s jinejma growshopama nemuzu slouzit ... ). Jinak su porad vernej hnojce Cellmax z Yamy ! A rockwool budu kupovat tady ... !

Cus Kralicek !

Naposledy upravil kralicek 06-05-2003 v 16:15 PM

Old Post 05-05-2003 v 20:46 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malcor
Stálý Člen

Karma uživatele Malcor - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 9

No tak supr tady o tom kseftu na Spitalce sem ani nevedel, budu tam muset zajit

Old Post 07-05-2003 v 13:13 PM
Malcor je offline   Profil uživatele Malcor   Find more posts by Malcor   Foto galerie člena Malcor   Click here to Send Malcor a Private Message   Add Malcor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Juan Mari
Nový Člen

Karma uživatele Juan Mari - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 10

Wib problem je v tom ze ja byvam sice na Slovensku ale mam to blizsie do Brna nez do Blavy a ked sme sa tam uz chystali nemal som cas to hladat na webe a preto som sa tu spytal.

"Usmej sa na zivot a zivot sa usmeje na teba"

Old Post 08-05-2003 v 21:11 PM
Juan Mari je offline   Profil uživatele Juan Mari   Find more posts by Juan Mari   Foto galerie člena Juan Mari   Click here to Send Juan Mari a Private Message   Add Juan Mari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malcor
Stálý Člen

Karma uživatele Malcor - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 11

Tak ta Spitalka je supr asi nej growshop v brne. Phytamin maji porad a rajcata uz nejsou prehnojeny

Old Post 13-05-2003 v 14:06 PM
Malcor je offline   Profil uživatele Malcor   Find more posts by Malcor   Foto galerie člena Malcor   Click here to Send Malcor a Private Message   Add Malcor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1300470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív