Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ddevills outdoor 2002
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Obecné Příspěvek č. 1


tak tahle kytka byla sazena v unoru,
zastipovana co se do ni veslo, a vznikl z ni megaker... ani nas za ni neslo videt
roste vzhuru cca 30 hlavnimi vrcholy.... teda rostla.
pred ni je shiva a je videt, ze je doooost pozadu

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 17-01-2003 v 11:52 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

2 Příspěvek č. 2


purple pepper <afghani#1 × Shiva skunk> made by Lee
taky velice pekna kyticka


Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 17-01-2003 v 11:59 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

3 Příspěvek č. 3


no a tehle jsem rikali vonavka, pac byla citit padesat metru dokola.

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 17-01-2003 v 12:02 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 4

k+ kamo

roll,roll,roll a joint...

Old Post 17-01-2003 v 21:35 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 5

nic moc ale ta prvni fotecka se da, chtelo by to fotky na konci kvetu.

jo a to ze te za tou kytkou nejde videt bude asi tim ze tam jsi skrcenej ) hehe

karma neleti

ani f0t0n nazmar

Old Post 18-01-2003 v 10:39 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Palec dolů to T3 Příspěvek č. 6

cau,
respektuji tvuj nazor,
je videt ze jsi bystry kluk... ano za tim kerikem dva opravdu drepime.
Kritice jsem samozrejme pristupny a tak jsem driv nez pristoupim k analyze toho, co jsem udelala spatne , prohlidnul nekolik tvych prizpevku a napadu....
Po jejich prostudovani jsem si rekl, ze mi TVOJE kritika a to ne jen mych fotek a napadu, VUBEC nevadi a ani ji jako kritiku neberu.
Proste se ti to nelibi....tvuj nazor....tvoje vec....
mne se to libi, staci mi to a vubec
Nejde o to jen psat, ale kdyz uz pises kritiku, mel bys cerpat nejlepe ze svych zkusenosti....
Hough
Na karmu kaslu

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 18-01-2003 v 11:01 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 7

asi sem slepej ale vidim tam jenom jednoho

roll,roll,roll a joint...

Old Post 18-01-2003 v 12:48 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

to virus Příspěvek č. 8

ale ja si jasne vzpominam, ze jsme tam s kamosem drepeli oba dva

ale je fakt, ze ten kaz na te fotce muze byt trochu matouci.... v kazdem pripade ja tam tu svoji repu vidim jasne
mozna protoze vim, kde ji hledat

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 18-01-2003 v 12:53 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Upozornění to vlezprdel plha and nerfosni ddevil Příspěvek č. 9

plha:
ty jsi opravdu hloupy lamer plha dale no coment
(btw tvoje galerie -> Sorry - no matches. Please try some different terms. ) hehe

ddevil:
pises --> cau, respektuji tvuj nazor, <--

a nelzes trosku ?

takze ddevile nezlob se na mne ale kdyz se na to podivas tak opravdu nic moc kytky neco malo po preflowers a ze by byli nejaky EXTRA BIG AND LARGE to teda opravdu nejsou! ono se neni ani cemu divit kdyz se podivam ze to pestujes nekde u pole
!!ALE!! karmu jsem ti nesnizoval jen mi slo o to ze za tohle K+ (myslim tim zasadit kytku venku u pole) by nebyla zaslouzena.. jak jiz sem rikal hod photoz z konce kvetu.

me tak trosku prijde ze jsi tak nejak zakomplexovanej, nikdo te nejak extra moc nechvali (ve vlastnim zivote) a tak kritiku nezvladas!!! a to opravdu ne!

nechci byt s nikym a to ani s tebou v nejake rozepri tak muj nazor na tve kyti rozepisu a snad to pochopis o co me slo..

----------------------------------------------------------------------
prvni photoz: jezis no to je nadhera tak obrovske slahouny tam musi byt aspon 20 kytek a ty meGa paldy no to je tak tuna ( za tou kytkou schovani lidi - tipuju tak 40-cet)

druha photoz: no to je opravdu velka kytka fakt obrowska, takovou jsem videl jen na obrazku

treti photoz: no tak tahle kytka nevypada jako koste, ale jako opravdu produkt mistra, jde videt ze jsi vybral super misto )
-----------------------------------------------------------------------

tak ktera kritika je OBJEKTIVNEJSI ???? ta puvodni nebo tahle. neverim ze jsi takovy ignorant, takze ted mi jiz snad das za pravdu a TO

LEPSI kritika (a pravda) nez posranej vlezprdel kterej ti jen lze.. NE??


nechci se hadat, jestli jsem ti ukrivdil tak sorac(!!), proste se mi twojekytky nezdali (na OUTDOOR!) nejak extra, stejny vypestoval 15-ti letej kamos od nas z mestecka - a pestoval poprve

jo indoor na nej mam jina meritka pac jsem sam doma mic nevypestoval.. tj. ale outdoor no snad vis jak to myslim .. it`s easy


[Edited by t3 on 19-01-2003 at 06:22 PM]

ani f0t0n nazmar

Old Post 19-01-2003 v 09:37 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

to ALL Příspěvek č. 10

Nazdar
Tak jo... ja se to pokusim urovnat....
Lets go. Vec se ma asi takhle:,, bylo nebylo byl jeden grower a na nem se selo par chlapcu a devcat, ktere spojovala stejna zaliba. Grower je spojil dohromady a ani moc nevadilo, ze byly kazdy z jine strany republiky... obcas se videli, pokecali a bylo to fajn... no a prave tem a nejen tem, co nemohli videt, jak nam to kvetlo, rustlo jsem to sem postnul..... mylim ze nikde jsem nepsal.....DIVEJTE SE VSICHNI..... tak tohle je vrchol....tohle jsou ty NEJ kytky od pana DDevila, klante se.. padejte na prdel, sluzte cerne mse..........
NE, jen jsem chtel par kamaradum ukazat, jake to bylo pred tim, nez jsem jim to pomyslne poslal po vetru do vsech koutu CR.
Tak se na mne prosim nezlobte. Vysledek vam muzu postnout, jak to dopadlo... a bude to...vsichni budou spokojeni....
to T3... ja to vysvetlil.Komentar dobry... zasmal jsem se.......viz vysvetleni.

Mír

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 19-01-2003 v 11:27 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

jj Příspěvek č. 11

vedel jsem ze jste dobri kluci K+ to hruucoon ,ddevil, plha ) tolerance je reseni

ani f0t0n nazmar

Old Post 19-01-2003 v 17:19 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Palec nahoru hezký Příspěvek č. 12

že se to nevyvinulo do 5 stránkovýho threadu nesmiřitelných bojovníků

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-01-2003 v 18:32 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

? Příspěvek č. 13

zdary , ty kyticky jsou pro in nebo pro out ?? vzdy sazim ven out kyti , je velkej rozdil kdybych tam dal regulerni indoor??

Old Post 20-01-2003 v 08:13 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7834600 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív