Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vyladena pestirna ..nebo ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

vyladena pestirna ..nebo ? Příspěvek č. 1


takze dnes jsem dokoncil verzi 3.1 me pestirny. - jestli mate nekdo nejaky podnet, prosim napiste !!!
Dekuji.

Sodik 600W 18/6

1 - zvlhcovac 600W (napojen na zasobnik 80l - vlhkost kolisa od 65-85%) pres den v dusledku vetrani. Vnoci stabilnich 85%

2 - topeni s vetranim 2kW - cirkulace vzduchu uvnitr - zapojeno proti vetraku a na termostat (8) - topeni pri 28°C vypne a pusti odtah od lampy (6) a zaroven vzduch zvenku k lampe(vetrak)(5). pod stinitkem sklo 2mm (7) - teplota na termostatu (8)kolisa v rozmezi +/-1°C. Pri dosazeni 27°C vypne vetrani lampy a zapne topeni. Provoz topeni je celkem minimalni - jen par vterin, max minut. Tento system zajisti minimalni kolisani teploty.

3 - privod CO2 z bomby za prickou - rozvod nad rostliny - CO2 je tezsi nez vzduch. Spinano hodinama(elektromag. venti) 4xdenne na 10min behem vypnuteho vetrani.(prutok 9l/min).

4 - Microdripsytem Gardena - dve hadicky ke kazde rostline (zatim)- system umi max 36 hadicek. Spinano hodinama 1xdenne na 1min (zatim- rostlinky jsou 10 dni stare)

Zalevam destovkou upravenou diky HNO3 na ph 5,8. Zatim zadne hnojivo ani na koren. Semena (CLOUD#7 - Seedbank of switzerland) zasazena primo do kvetniku (diry vespod a po bocich. Substrat, biohumus, perlit, kokos). 6ks zasazeno - 6 rostlin vylezlo. Pocitam s tremi samicemi - da-li buh a ph.

Old Post 16-03-2003 v 21:20 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 2

myslim si ze te asi hodiny co pocitak kW moc netlaci co? 600w lampa 600w zvlhcovac a 2kW topeni ktery jak rikas jede jen sem tam a pocitas se 3 kytkama pak si taky spocitej na kolik te vyjde Gccko aby to nebylo drazsi nez od dylera.

Jinak pestirna jje fakt dobra vychhytana do postedniho detailu.
Mä rada je VIC kytek tak 20 pak to bude masakr

LEGALIZE IT!!

Old Post 16-03-2003 v 22:15 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 3

to je fakt - zapomel jsem dodat, ze elektrika me fakt netlaci

Old Post 17-03-2003 v 06:27 AM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jo pěstírna pěkná ,ale jak řikal Dlabi 6 kytek z toho ještě nevíš jestli to sou 100% samice je fakt zbytečně málo,radši si šéfni ještě tak 5 řízků ňáký dobroty abys pak nebyl zklamanej..

Old Post 17-03-2003 v 17:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 5

no asi mate pravdu.. |Stejne zkusim napred ty 3 samice - jestli teda budou. Aspon to poradne zajedu a uvidim, co a jak.. Druhe kolo spustim s tema rizkama..

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 17-03-2003 v 22:20 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 6

to Shaman:
zlhčovač 600W????? Ty vole, co to je? Já mám ultrazvukovej pro 70-90m3 a žere 27W. Topení 2kW , to je nějakej teplůovzdušnej ventilátor, počítám, že zapne jednou za uherák, co? Takže to nežere nic. Termostat s hysterézí 1 °C - kdes to sehnal?? Většinou to dělá 2-4°C. Pěstírna je pěkná, udělěj nějaký lepší foto, ať si to nemusím jen představovat. K+4U
to Dlabi:
Podle mě je jedno, na kolik vyjde Géčko , kdyby mělo vyjít stejně jak od dealera ,pořád se to vyplatí. Je to Tvůj model, víš, cos mu servíroval, s láskou pěstoval, bavilo Tě to... ----ke skunku od zasranýho dealera nemáš takovej vztah.
Doufám , že většina lidí tady na Groweru pěstuje pro to, že je to baví , že rádi experimentujou. Pro mě osobně je hulení až sekundární věc, primární je pro mě právě to pěstování.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 18-03-2003 v 11:54 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 7

To psilos :
zvlhcovac je opravdu 600W - vevnitr jsou dva zelezny platy (elektrody), ktery jsou ponoreny ve vode a mezi nima se to "vari" - jak tam pustis proud - no a nahore se z toho vali para vlastne takova varna konvice .) nebo mala parni sopka (1800,- Elektra)
Hele, kde maj ten ultrazvukovej ? - protoze mam problemy s vodnim kamenem - utvari se na tech plotnach a musim to tak 1xza 3dny vypucovat kartacem a voskrabat - mam takovej pocit, ze to ten zaprah nezvladne - jo a v ty vode, kde to je ponoreny je vlastne furt proud - to se mi taky uplne nelibi
s topenim je to presne tak jak rikas. Je tam spis proto, aby se teplota jak klesne dostala CO NEJRYCHLEJI zase na tu spravnou hodnotu...
termostat-
koupenej v rakousku EUR 28,- a fakt vypina a zase zapina pri diferenci 1°C - co dodat - umi max 2A, takze to tahnu pres stykac - jak pisu vyse. Jo a jeste se da programovat na ruzny rezimy na ruzny den - ale to je mi nanic.. Ma vsak jednu chybu (nic nejni dokonale)- totiz trva mu asi minutu, nez zaregistruje novou teplotu - prodleva mereni - zrejme kvuli kradkodobym (do 1min) vykyvum teploty v domacnosti - takze mi to stejne kolisa v rozmezi 2-3°C - ale myslim, ze to kyti zvladne . Pocitam, ze moje holcicky tento nedostatek omluvi.
A stim pestovanim a kupovanim- no ja ani ted vlastne nevim, co s tim budu delat, teda jestli neco vyroste - mam huleni jeste z dob outdooru dost snad do konce zivota.. a hulim tak 2-3x tydne speka( vlastne sem tam i castejc);(vlastne obden ). Nekdy i denne Vyjimecne i 2x denne - sorry ..sem se do toho zamotal nejak...

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 18-03-2003 v 13:07 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

to psilos I. Příspěvek č. 8

















fotocky

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 18-03-2003 v 22:49 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 9

Jaaa goooddd

vriter@cz

Old Post 19-03-2003 v 17:21 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 10

to shaman: ultrazvukovej maj v growshopu na Synkáči a maj taky banner tady na Groweru, stojí kolem 1500,- , je ale bez hygrostatu. Já ten svůj koupil v Korunní naproti obchodnímu soudu za 7000,- a ten má všechno. Termostat mám za 150,- klasickej přes relé přepólovanej, neumí žádný režimy, je to bimetal.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-03-2003 v 07:03 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CINA
Nový Člen

Karma uživatele CINA - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Chemie Shamanuv zvlhcovac Příspěvek č. 11

TO SHAMAN:
pokud si dobre pamatuju, tak jedina voda, ktera neni ani tvrda ani mekka, je proste a kratce DESTILOVANA!!! ..... IMHO by se ti nemelo nic na elektrodach usazovat. Jenom ti to asi zvedne naklady na g ;o)

Old Post 20-03-2003 v 08:21 AM
CINA je offline   Profil uživatele CINA   Find more posts by CINA   Foto galerie člena CINA   Click here to Send CINA a Private Message   Add CINA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Kolik Ti dava z takovyhle pestirny kytka G? a za jak dlouho kratis cas svicenim a za jak dlouho sklizic tak tipem zarizuju si ted doma pestirnu a chtel bych vedet par nfo ale ta tvoje pestirna je teda pekne mastna myslis ze se vejdu tak do 7000¨,- a nevadi kdyz misto sodikovek dam upraveny zarivky pro chov plazu maj 50 cm dl a vykon 18w a kolik davaj svetla to nevim kamos pestoje hady zelvy a leguany a k tomu par norm kytek a rika ze ty dve zarivky mu to v pohode utahnou a nema vubec velkej odber za el jako kdyby mel sodikovky.

Old Post 20-03-2003 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 13

Nikdy jsem to nepocital (naklady) - jednak to u me nehraje roli a hlavne si nechci kazit naladu na cely den
Nicmene si to urcite muzes spocitat sam.. - staci se prosurfovat po online growershopech
cena za g a vynos jeste nemuzu napsat - nemam jeste vysledky. Taky se muze stat, ze to vubec nefunguje - me si jako vzor neber. Ja jsem zacatecnik.
Ale ten vynos me popravde taky tak moc nezajima. Ta nadhera jak mi to roste, sili, zelena se...atp. je ale k nezaplaceni.

No s 18W asi moc legrace neuzijes - mozna tak na matkarnu, nebo ze zacatku na vyhonky, nebo rizky. Obecne plati jednoduchy vypocet vynosu 1W= cca0,7g tak si to vynasob a bez koupit 400W sodik
Mej se
a dej pozor at ti to nesezerou ti Legosi

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 20-03-2003 v 10:49 AM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0166370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív