Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém!13.den od zasazení!některé sazeničky vadnou!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Problém!13.den od zasazení!některé sazeničky vadnou! Příspěvek č. 1

Zdravím, mám problém. Koupil jsem samonakvétací semena Autopilot XXX. Semínka jsem nechal naklíčit už přímo v substrátu, za stálé vlhkosti i teploty 20-22 stupňů v hloubce asi 1cm. 3.den jsem začal svítit 24režim některá semínka se už byla venku. vlhkost jsem udržoval 90 stupňů, občas stoupla až na 99:-/7.den jsem dal režim 20/4 teplota mezi 23-26 stupňů. 10. den od zasazení mi přišlo jako by se cca 1/3 sazeničwk zabrzdila, lístečky jsou malinké, a vršeky rostlinek svěšené, ale stonek napřímený, lístečky se jakoby kroutí do sebe,některé si už úplně lehají a nerostou, ostatním které vypadají v poho raří už 3. patra lístečků....nevíte co by to mohlo být? mě tak napadlo jestli třeba vysoká vlhkost kdyř mi to tak sem tam přestřelilo?:-/jo a listy těch co jsou v hajzlu jsou tmavé...říkal jsem si že skusím začít dřív přidávat c02 nebo nevím co můžu dělat...před 3dny jsem to stříknul bio defence od bio bizz dneska pytaminem..., pěstuju to v hlíně CANNA plus pod 2x CLF 30W na 50x50 prostor, až to bude mít tak 5 pater tak to chci dát po 600W květovku. Ale ty kytky co zdechají mi rvou srdce....

:P

Old Post 25-04-2013 v 00:03 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdravím, moc vysoká vlhkost, přelil si to, ještě na to stříkáš věci, na tak malý kytky = shnije Ti to! semenáčkům jenom rosím hlínu, na ně nic nestříkám a ideál, takhle to jede (cca pár dní až týden od vyklíčení z hlíny) než se zakoření a začnou víc chlastat, pak už normálně zalévám vyšší dávkou vody... Někde si načti jaký hodnoty vlhkosti, ph, ec, atd. máš mít, 90 procent na růst sazenice ze semena je moc, spíš 60-70 imho.

Old Post 25-04-2013 v 07:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bysvk
Stálý Člen

Karma uživatele Bysvk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 3

tak tak, cistou vodou zatial a s mierou, nech ti to tam furt neplava

Príroda je viac ako ktokoľvek, čokoľvek...

Old Post 25-04-2013 v 07:23 AM
Bysvk je offline   Profil uživatele Bysvk   Find more posts by Bysvk   Foto galerie člena Bysvk   Click here to Send Bysvk a Private Message   Add Bysvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 4

okookok takže snížit vhkost a nestříkat? ph dávám 6,5-6,5, vzpamatuje se to co myslíte??

:P

Old Post 25-04-2013 v 07:37 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 5

a přelité to není podle mě ta vhkost tam sice byla maras ale květináčky jsou suché

:P

Old Post 25-04-2013 v 07:39 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

do vody dávám root stimulátor taky ho mám vysadit?

:P

Old Post 25-04-2013 v 07:40 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



Tak to jo, no možná se to vzpamatuje... Tady na ukázku nová selekce Anegel´s breath (Mango Haze/Afghan Haze) od MNS (17 ze 17 vylezlo) a Special Queen od RQS (9 z 9 vylezlo). Klíčil jsem pod 2*18W v klonárně, po 2 dnech od vyklíčení z hlíny šly pod 250W CFL do matkárny. První foto cca. 7. den růstu, 2. foto 14. den růstu. S vodou opatrně z počátku, teď už to tam leju, aby spodem vytékalo... Vlhkost kolem 40 procent, kytky mají 5-6 pater, výška do 25cm... Zítra přesadím do květináčů...

Old Post 25-04-2013 v 07:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 8

tak dneska další 2 kterým už nedývým naději šly pryč, kurva ja jsem piča s tou vlhkostí 30ks je teď kvůli omu zaražených, je to asi problém že u samonakvétaček? bude z nich ještě něco kdyř se vzchopí?

:P

Old Post 25-04-2013 v 08:02 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9

microft, je to nádhera:-/ zývist sakra

:P

Old Post 25-04-2013 v 08:03 AM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Zapomněl jsem dodat, že PH jedu 6-6,3, protože hlínu mám vlastní mix (substrát, kokos, perlit, wurmhumus a ten má PH 6,7-7), tím pádem z toho teče PH 6,4-6,6.

No nechci Tě nijak strašit, ale nebude to nic moc asi to AFko, jestli je to takhle v bídě...

Old Post 25-04-2013 v 08:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11



Ja teď jedu "selekci" AF Betty Boo od The Joint doctor. Z 10 semen 1 dobrý samec a 1 dobrá samice.. Vše bez problémů. Foto 1 je je dvoudenní akt lásky a foto 2 je samice plná semen z pod 250W + 150W CFL, foto 2 je starý pár dní... Pyl ze samce mám v mrazáku a venku s ním opyluji nejnadějnější kousky...

Old Post 25-04-2013 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 12

kdy je ideální dát ty AF pod květovku?

:P

Old Post 25-04-2013 v 22:17 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
donf123
Nový Člen

Karma uživatele donf123 - 30% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 13

třeba až samy začnou kvést?

Old Post 01-05-2013 v 11:15 AM
donf123 je offline   Profil uživatele donf123   Find more posts by donf123   Foto galerie člena donf123   Click here to Send donf123 a Private Message   Add donf123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBangCannabis
Stálý Člen

Karma uživatele BigBangCannabis - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

v poho chlapci zajebal jsem chytlo mi to plíseň do hlíny a přežily jen 3 kytky co vypadají relativně zdravě, ostatní prostě nerostly, žloutly a pošly, mojí vinou, místnost jsem vydeinfikoval a pořídil si řezy, hlínu jsem tentokrát sterylizoval, vedle mi rostou criticaly 15regularů. chci matky. Radši se ani nebudu chlubit kolik semen toho autopilota jsem celkem odvařil

:P

Old Post 11-05-2013 v 17:09 PM
BigBangCannabis je offline   Profil uživatele BigBangCannabis   Find more posts by BigBangCannabis   Foto galerie člena BigBangCannabis   Click here to Send BigBangCannabis a Private Message   Add BigBangCannabis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2869660 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív