Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Důležitost kyslíku? pls radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Obecné Důležitost kyslíku? Příspěvek č. 1

Pánové a dámy, začínám s indoorem a mám otázku, na kterou jsem nenasel pořádnou odpověď .. Akorát mám rozestavěnou skříň, kterou mám ve sklepě. Jediné čeho se bojím, je nedostatečný přívod čerstvého vzduchu ! Trubku ven na zahradu sice ve sklepě mám, ale tou chci odvětrávat z pěstírny ven. sklep je tedy uzavřený a dveře z něj vedou na schodiště u kterého je pak vstup normálně do středu baráku mezi obývákem a halou.. Zajímá mě, jak MOC je to důležité??
Samozřejmě jsem četl, že to je jeden z faktorů, ale nevím v jaké míře. Samozřejmě, že ve sklepě není vzduchotěsno, takže vzduch se tam dostane, ale néé ve velkém množství. Jedině mě napadlo, že vyvedu ALU na ty schody.. Prosím o radu ! Začínám indoor poprvé, takže jsem začátečník .. Box homemade bude 135(šířka)*120(hloubka)*220(výška) pod 600W .. díky všem a doufám, že pomůžete

Old Post 13-06-2011 v 19:27 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Obecné Důležitost kyslíku? pls radu Příspěvek č. 2

Pánové a dámy, začínám s indoorem a mám otázku, na kterou jsem nenasel pořádnou odpověď .. Akorát mám rozestavěnou skříň, kterou mám ve sklepě. Jediné čeho se bojím, je nedostatečný přívod čerstvého vzduchu ! Trubku ven na zahradu sice ve sklepě mám, ale tou chci odvětrávat z pěstírny ven. sklep je tedy uzavřený a dveře z něj vedou na schodiště u kterého je pak vstup normálně do středu baráku mezi obývákem a halou.. Zajímá mě, jak MOC je to důležité??
Samozřejmě jsem četl, že to je jeden z faktorů, ale nevím v jaké míře. Samozřejmě, že ve sklepě není vzduchotěsno, takže vzduch se tam dostane, ale néé ve velkém množství. Jedině mě napadlo, že vyvedu ALU na ty schody.. Prosím o radu ! Začínám indoor poprvé, takže jsem začátečník .. Box homemade bude 135(šířka)*120(hloubka)*220(výška) pod 600W .. díky všem a doufám, že pomůžete

Old Post 13-06-2011 v 19:29 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Tak jak u tebe je velice důležitý kyslík tak i pro kytky je důležity. Portáhni si kolem vývodu i přívod.

Old Post 13-06-2011 v 19:29 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Tak jak u tebe je velice důležitý kyslík tak i pro kytky je důležity. Portáhni si kolem vývodu i přívod.


Potřebuji vědět, zda tam mám přivádět přes potrubí třeba nebo zda stačí vzduch co projde pod dveřma třeba .. díky moc za všechny rady

Old Post 13-06-2011 v 19:32 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 5

Za 1 - toto smaž - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57727

Za 2 - čím více čestvého vzduchu tím lépe + ofuk. Budeš muset chladit to 6ti kilo+ přivádět kytkám, tak bych se nebál přivést. Bude to jen pro tebe +

Old Post 13-06-2011 v 19:51 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 6

Tak jsem se s Machomanem radil a že prý to co natáhne podtlak od TT125 z pod dveří stačí .. Ale i tak bych byl rád za Vaše další názory takže se nestyďte a komentujte

Old Post 13-06-2011 v 19:51 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 7





MDe díky .. no tím, že box je ve sklepě, kde v létě dosahuje teplota max 20 stupnu, tak bych se vubec chlazeni lampy nebal.. a u lampy bude ALU trubka par cm od ni a to pujde hned ven na zahradu .. díky

Old Post 13-06-2011 v 19:53 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Tak jak u tebe je velice důležitý kyslík tak i pro kytky je důležity. Portáhni si kolem vývodu i přívod.



Přívod kolem vývodu není možný, protože je tam jedna trubka skrz zeď s pruměrem 10cm, která je na pevno .. takže vzít to vedle sebe není možné ..

Old Post 13-06-2011 v 20:05 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 9

Sekáč + kladivo, zbytek zafukat pěnou. Pro estetiku si kup třeba plastové krytky na větrací ventilace

Foto- akorád bys měl 2 vedle sebe - http://www.ventilace.cz/images_kata...%20minivent.jpg

Old Post 13-06-2011 v 20:07 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Sekáč + kladivo, zbytek zafukat pěnou. Pro estetiku si kup třeba plastové krytky na větrací ventilace


Tak tou masivní zdí bych se prokousával pul roku .. jelikoz to vede skrz zaklady domu, tak je to asi 2m dlouhy vis a velice spatne dostupny .. myslim, ze vyvedu poradnou rouru na schodiste pred sklepem..



FOTO: jj pochopil jsem ale je to temer nemozny .. diky moc za rady

Old Post 13-06-2011 v 20:11 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 11

Macho má pravdu, vzduch se ti tam natáhne a navíc si myslím, že se ti alespoň vysaje nezdravý skepní vzduch, budou tam plísně.

Old Post 13-06-2011 v 20:18 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Macho má pravdu, vzduch se ti tam natáhne a navíc si myslím, že se ti alespoň vysaje nezdravý skepní vzduch, budou tam plísně.


jj to máš recht .. ale na to, že to je sklep, tam není nějak obzvlášť vlhko... no za pár dní to vypukne, tak uvidíme

Old Post 13-06-2011 v 20:24 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

čest, to poznáš hned, když pustíš větrák a podtlakem neotevřeš dveře do sklepa, což se nejspíš nestane, a vzduch si cestu najde jinudy- Problém bych viděl spíš pokud máte ve sklepě jiný zařízení například kotel na plyn atd.

Old Post 13-06-2011 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14

s 600W to bude v cajku ,,,zadnej pritah do boxu/sklepa nepotrebujes;] pestu zdar

Old Post 13-06-2011 v 23:27 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od alpa
s 600W to bude v cajku ,,,zadnej pritah do boxu/sklepa nepotrebujes;] pestu zdar


Tak zrovna tohle bych vyvrátil,protože čím větší vatáž, tím víc potřebuješ vzduchu abys to uchladil. Nějakou 250W lehce uchladíš a kytkám vzduch ze sklepa stačí, protože se stíhá škvírama nasávat další.

Já bych to zkusil a podle průvanu a hluku odtahového větráku bych kdyyžtak dodělal pasivní přítah.

EDIT:

Když uděláš přítah někde z chodby, tak budeš mít v zimě teplý vzduch a kvalita kytek bude daleko lepší při menších orzdílech teplot ve dne a v noci. Nevím jak máš vytopené sklepy, ale moje katakomby jsou temné a studené

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Naposledy upravil chuck53 14-06-2011 v 18:09 PM

Old Post 14-06-2011 v 00:07 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
čest, to poznáš hned, když pustíš větrák a podtlakem neotevřeš dveře do sklepa, což se nejspíš nestane, a vzduch si cestu najde jinudy- Problém bych viděl spíš pokud máte ve sklepě jiný zařízení například kotel na plyn atd.


je tam kotel no .. sklep jsem oddelil plachtou na dve poloviny.. polovina box a druha kotel.. proto dam urcite aspon pasiv potrubi na schodiste pred sklep..

jinak s tou teplotou je to tam fakt fajn .. v lete max 20 stupnu a v zime min 16, ale dotapi se tam kotlem, takze cca 20 zase ..

no chlapi jinak je to perfektni misto ..

Old Post 14-06-2011 v 19:39 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4108110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív