Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 400w box Příspěvek č. 1

čus,budu rád za každou radu či připomínku.

Old Post 13-11-2010 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

400w box Příspěvek č. 2

zdravim,po delší době jsem se dostal jsem na grower,kde bych se chtěl podělit o svůj kousek a získat nějaké rady,Můj první indoor byl 70w v PC boxu,který měl na výšku 65 cm a v něm jsem měl 2 kytky no name ze semínka,které jsem našel v nějakém skunku,na to že to byl první indoor a v pc skříni,tak jsem byl s výsledkem velmi spokojený,něco z toho bylo ,můj druhý indor jsem o něco málo vylepšil a povíšil jsem, sestava byla taková: BOX 1x1x2 m,na růst 200w na květ 400w,stínidlo adjust-awing,pachoví filtr,odtah,přítah,2x klips,opět semena od Paradise Seeds-Dutch Dragon,Sensi Seeds,Ice Cream,Wappa,semínka byli od každého 3 z toho jich dokvetlo 10+ jsem měl dva řízky White Rusian,hnojil jsem na růst hnojivem od groteku:kick star a po týdnu jsem ho vyměnil za Solo-tEK GROW,na květ jsem používal také od groteku organic fussion bloom,GROTEK Monster Bloom,GROTEK BLOSSOM Blaster,od Plagron:Green Sensations,Šéf kuchaře a asi 2x jsem pohnojil bloombasticem,který jsem získal na Konopném veletrhu i s dalšími hnojkami,jen za vyplnění papírek,pak jsem používal hlínu Plagron Growmix do které jsem přidal také od plagronu bat guano,finish toho kola proběhl někdy před 3 týdny,toto kolo hodnotim velmi dobřé,ani nevim kolik toho bylo,ani jsem to nevážil,něco tam bylo,takže jsem to neřešil kdo by měl zájem můžu přidat fotky z průběhu tohoto kola a nyní už se pracuje na dalším kde jsou od semínek White Widow,Himalya Gold,Orange Bud,Greate White Sharks,sestva je stejná a hnojky,budu popužívat ty samé.

Naposledy upravil 14-11-2010 v 16:22 PM

Old Post 13-11-2010 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: 400w box Příspěvek č. 3


citace:
Původní příspěvek od wapovic
zdravim,po delší době jsem se dostal jsem na grower,kde bych se chtěl podělit o svůj kousek a získat nějaké rady,Můj první indoor byl 70w v PC boxu,který měl na výšku 65 cm a v něm jsem měl 2 kytky no name ze semínka,které jsem našel v nějakém skunku,na to že to byl první indoor a v pc skříni,tak jsem byl s výsledkem velmi spokojený,něco z toho bylo ,můj druhý indor jsem o něco málo vylepšil a povíšil jsem, sestava byla taková: BOX 1x1x2 m,na růst 200w na květ 400w,stínidlo adjust-awing,pachoví filtr,odtah,přítah,2x klips,opět semena od Paradise Seeds-Dutch Dragon,Sensi Seeds,Ice Cream,Wappa,semínka byli od každého 3 z toho jich dokvetlo 10+ jsem měl dva řízky White Rusian,hnojil jsem na růst hnojivem od groteku:kick star a po týdnu jsem ho vyměnil za Solo-tEK GROW,na květ jsem používal také od groteku organic fussion bloom,GROTEK Monster Bloom,GROTEK BLOSSOM Blaster,od Plagron:Green Sensations,Šéf kuchaře a asi 2x jsem pohnojil bloombasticem,který jsem získal na Konopném veletrhu i s dalšími hnojkami,jen za vyplnění papírek,pak jsem používal hlínu Plagron Growmix do které jsem přidal také od plagronu bat guano,finish toho kola proběhl někdy před 3 týdny,toto kolo hodnotim velmi dobřé,ani nevim kolik toho bylo,ani jsem to nevážil,něco tam bylo,takže jsem to neřešil kdo by měl zájem můžu přidat fotky z průběhu tohoto kola a nyní už se pracuje na dalším kde jsou od semínek White Widow,Himalya Gold,Orange Bud,Greate White Sharks,sestva je stejná a hnojky,budu popužívat ty samé.

Naposledy upravil 18-11-2010 v 19:45 PM

Old Post 13-11-2010 v 19:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


něco málo z pc boxu a z minulého kola pod 400w

Naposledy upravil 13-11-2010 v 23:17 PM

Old Post 13-11-2010 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

proč mi jde vkládat jenom jedna fotka?

Naposledy upravil 13-11-2010 v 23:19 PM

Old Post 13-11-2010 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

400w box Příspěvek č. 6

sestava:BOX 1x1x2,světlo: růst 200w,květ 400w,stínidlo adjust-awing+heal štít,pachoví filtr,odtah,přítah,2x klips, hnojiva:na růst od groteku:kick star ,Solo-tEK GROW,na květ od groteku organic fussion bloom,GROTEK Monster Bloom,GROTEK BLOSSOM Blaster,od Plagron:Green Sensations,Šéf kuchaře ,bloombastic,1.kolo semena od paradise seeds:sensi star 2x,ice cream 2x,wappa 3x,dutch dragon 3x, 2x řízek white rusiian - toto kolo sklizeno,nyní jede ,nyní rozjíždím toto také od semen: orange bud,himalya gold,greate white sharks,white widow

Naposledy upravil 13-11-2010 v 21:39 PM

Old Post 13-11-2010 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

jses v Indoor Pěstování mel jsi to dat do Fotogalerie Indoor tam jde 5 foto napis nejakemu modovi on ti to presune

Old Post 13-11-2010 v 20:49 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

.

Old Post 13-11-2010 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

.

Naposledy upravil 13-11-2010 v 23:13 PM

Old Post 13-11-2010 v 21:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

nějak mi nejde vkládat fotky přímo na stránku,jen do gallery,nevíte proč?

Naposledy upravil 14-11-2010 v 16:16 PM

Old Post 14-11-2010 v 11:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

nějak mi nejde vkládat sem fotky tak dávam odkaz http://grower.cz/home/viewer.php?userid=30157 ,fotky první až čtvrtá jsou samokvetoucí,které jsem jel pod 200 a na konci květu pod 400 svítil jsem 18/6 a pak 12/12 ,ale asi by bylo lepší těch 20/4 furt,protože ty paličky byli takoví prořídlí,ale tak zase to nebylo špatný něco na tim bylo,pátá fotka je palička dutch dragon s nafialovělíma listama

Old Post 14-11-2010 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

nevíte proč mi nejdou vkládat fotky jsem na stránku,jen se mi vložel do gallery tady je odkaz http://grower.cz/home/viewer.php?userid=30157 , první až čtvrtá fotka jsou samokvetoucí od royal qeen seeds - royal automatic ,který jsem sklidil tak po 2 měsících a asi 10 dní,svítil jsem 18/6 později 12/12 lepší by bylo svítit víc 20/4 celí cyklus,hodnocení: jako ve škole bych dal asi za 2,bylo to pěkně obalené,sice paličky nic moc tvrdé,ale tak šlo to,pátá fotka palička dutch dragon s nafialovělíma listama

Naposledy upravil 16-11-2010 v 15:18 PM

Old Post 14-11-2010 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=30157 přidal jsem fotky asi z 15 dne růstu od semínek greate white shark,himalya gold,orange bud,white widow pod 200w úsporkou na růst,pohnojil jsem zatim 1x na růst od groteku solo-tek a nějakým plagronem na růst a 1x jsem postříkal phytaminem,květináče jsou 11l a tři budou 5l,dohromady tedy bude 16 kousků,největší kytka na fotce je himalya gold,kterou zkusim zašmiknout fimem snad se podaří a možná o víkendu nasadím 400w,ale ještě nepřepnu,jinak m istále nejdou vkládat fotky na stránky ke komentáři,poradí mi někdo?sleduje to tu vůbec někdo?eště jsem přidal dvě fotky z pc boxu pod 70 w-2 kytky

Naposledy upravil 17-11-2010 v 14:42 PM

Old Post 16-11-2010 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

http://grower.cz/home/viewer.php?userid=30157 přidal jsem dvě fotky ze sklizně a jsou to paličky sensi star,kterej bych vyhodnotil asi jako nejlepší z té sklizně jako model,docela mě překvapil model wappa měl jsem toho 3 kytky a každá vypadala uplně jinak,ale byli pěkný a i docela výnosný,nezkoušel už někdo wapu?kdyžatk přidávejte komentáře,rady,otázky od toho tu sme

Naposledy upravil 18-11-2010 v 14:14 PM

Old Post 17-11-2010 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

má někdo zkušenosti jak snížit vlhkost,mám to v pokoji a musim tak 2x za měsíc stříkat coresitem ,protože se mi oběvují na zdech plísne,jinak mám v místonosti takovej hajzl do kterýho dám tabletu a ta tableta má vydržtek píšou 2 měsíce a mě vydrží tak 3 tejdny a rozpustí se,nějaké rady?teď jsem ještě na růstu takže mi to zas tak nevadí ale až tam dám 400w tak a dám květ tak to bude horší,kolo jsem v tomhle prostředí jel ale ňák to tomu nevadilo,ale rád bych snížil vlhkost už jen tim že mám na zdech plíseň

Naposledy upravil 19-11-2010 v 11:18 AM

Old Post 18-11-2010 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klimadis
Nový Člen

Karma uživatele klimadis - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 16

myslim ze nejlepsi bude poslat vzduch z pestirny rovnou pryc a pokoj vynechat

zed

Old Post 18-11-2010 v 16:39 PM
klimadis je offline   Profil uživatele klimadis   Find more posts by klimadis   Foto galerie člena klimadis   Click here to Send klimadis a Private Message   Add klimadis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele klimadis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí
14-12-2011 - 400w - 133 odpovědí
23-01-2010 - 400w - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2330890 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív