Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2nd Grow + Bio Hnojky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Obecné 2nd Grow + Bio Hnojky Příspěvek č. 1


Zdravim.
Letos jsem začal s pěstováním o něco dřív, protože minulý rok jsem sázel ke konci března a holky mi nestihly dokvést.

Tak nějaký ten popis:

Osazenstvo:
NYCDxS1 - 1x
PPP - 1x
Guawi - 1x
S1xS1 - 1x
SSH - 1x
ST3 - 1x
AH3 - 3x (tento model mě zaujal a potěšil, možná proto že mi dokvetl )
Fialka - 1x
NoName(něco co jsem pozbíral od kámošů) - 5x

Hlína:
BioBizz All Mix 25l
Humus Kalifornských Žížal 3l
Perlit 3l
Kompost (snad)

Hnojky:
Plagron Terra Bloom 1l
BioBizz Fish Mix 1l
Advanced Natural Power Enzymes+
Advanced Natural Power Final Solution

Chvilku se budou holky slunit za oknem bo pod oknem protože na okně ještě není místo, mám tam ještě klon ze Sunku co jsem si udělal z minulého Growu a ještě ani nekvete
no a potom půjdou ven a možná bude i skleník. A to je asi všechno co bych k tomu napsal.
+ Fotečka zasazených semíek a hnojiv.
Za většinu semínek opět Děkuji uživateli Hlava

Old Post 25-01-2012 v 19:22 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 2

Zasít teď? Pokuď nehodláš svítit a řízkovat tak to sou vyhozený semena.

Zásadní a neustále opakovaná chyba. Myslet si, že zasadím teď a kytky budou velký a rychleji nakvetou je hloupost. Co chceš s tou kytkou tři měsíce dělat?

Kytka bude strádat, a pokuď ti do jara nenakvete, tak bude mít do zkrácení sluneční periody tolik růstovejch hormonů, že nákvět bude hrozně pomalej.

A to nemám ze svý hlavy. Kdysi sem to čet na fóru mandala seeds. A nejednou se mi to i potvrdilo (dokonce i s Power plantem). Tobě ostatně minulej rok taky.

U modelu jako SSH máš jedinou šanci na dokvetení leda se zatmíváním nebo vysázením na přelomu května a června.

Old Post 25-01-2012 v 20:39 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Takže lepší by bylo zasadit rovnou ven než si to předpěstovat?
Já právě myslel že to bude lepší zasadit uz teď už jen proto že je to jednoletá rostlina.
A myslíš že by to šlo je nějak přepnout na květ? Třeba že bych to začal hnojit na květ a ony začali kvést (zdá se mi že jsem někde něco takovýho četl)

Old Post 25-01-2012 v 22:13 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

prepnes je na kvet zatmivanim a kdyz vysadis tet asi ti to stejne zacne brzo kvyst jestli nebudes prisvicovat

Old Post 25-01-2012 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5

No já jsem ty semínka už zalil, takže to už asi nepůjde spravit že?
Ale ty kytky by měli ještě vyrůst (v květu) protože minule mi jedna kytka kvetla už tak od 20cm a pořád rostla.

Old Post 25-01-2012 v 22:30 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

rozhodne uz je nevyhrabuj. a muzes jim prisvicovat treba zarivkou nebo je nechat nakvyst ale to by dozravaly nekdy v bubnu nebo kvetnu myslym ze by to za moc nestalo asi by to neco dalo ale co to ti nereknu....

Old Post 25-01-2012 v 23:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 7

No tak já to zkusím nějak udělat, ale asi seženu zářivku a trochu jim budu svítit.
Díky za rady

Old Post 25-01-2012 v 23:38 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 8

Já osobně semena dávám na předklíčení v půlce dubna. Pěkně nachystám za oknem a v květnu je šupnu ven.

Teď máš asi dvě nebo tři možnosti.

Buď svítit a riskova,t že na podzim ti to nedokvete. Ale vem si že do května jsou ještě 3 měsíce!

Svítit a až tam bude pár pěknejch větví nechat vyhodit preflowers, abys věděl co je to za pohlaví. Nařízkovat a než bude venku hezky, řízky se ti akorát chytnou. Ovšem asi by to chtělo si tady trochu počíst.

Nebo to dát k vodě, neplýtvat energií a ještě nejákej ten pátek počkat.

Naposledy upravil tooth 26-01-2012 v 09:22 AM

Old Post 26-01-2012 v 07:57 AM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 9

Jak velký keře si myslíš, že budeš po 3 měsících zpod zářivek vysazovat? Co mobilita/míra utajení atd.

No tvůj boj.
Fakt je ještě brzy, lidi neblbněte.
Stačí jeden pohled do kalendáře a na délku dne.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 26-01-2012 v 09:04 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 10

No tak s tim uz nejspis nic nenadelam..
Ale premyslel jsem ze bych je dal treba do +- 40l kyblu a az by nemeli misto tak by zacali kvest.. Myslite si ze by to takhle slo?

Old Post 31-01-2012 v 19:10 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 11

no tos projel pokud neseženeš dostatečný světlo tak kytky budou stresovat to by mohlo vést k větší hojnosti hermáču či samců ,pokud máš málo skušeností tak se první zeptej členů kteří mají něco zasebou mrkneš vidíš napíšeš pm a máš vystaráno.Ted se pokusím odpovědět na tvoji poslední otázku možná jsem to špatně pochopil ale jestly myslíš že kytka začne kvést když nemají kořeny místo je chyba záleží na periodě světla! kdybych pěstoval v kýblách tak bych přesazoval postupně a víš že kytky mají v hlíně dostatek živin.doufám že sem ti aspoň trošičku pomohl ČEST PRÁCI!!!

Old Post 06-02-2012 v 12:57 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od 69Curti$69
Letos jsem začal s pěstováním o něco dřív, protože minulý rok jsem sázel ke konci března a holky mi nestihly dokvést.


Zbytečně brzy, jak už se tady psalo - pořiď aspoň zářivky třeba 2x18W ("nebo víc"), potom to budeš schopen udržet, nebo ještě lepší bude zjistit pohlaví "preflowers" a nařízkovat to (jak napsal "tooth").

Já mám dobrou zkušenost s tím, že v polovině dubna začnu klíčit první semínka a sadím je do malých květináčů a ven je dávám začátkem května a později potom do země.

Také jsem měl v loňi NYCD x S1 a dozrál bez problémů - "záleží na počasí" atd....

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 07-02-2012 v 22:27 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 13


Zdravim diky za rady...
Zatim mi vylezlo 11 kytek zatim je necham jen tak na okne a pak zkusim sehnat nejakou zarivku a prisvecovat jim... v polovine dubna nejspis zasadim dalsi kytky na predpest a v kvetnu ven..
2EXODUS - hmm peknej Diesel me minulej rok nedokvetl tak doufam ze letos to vyjde + foto je z 15.11 a sklizel jsem 23.11

Old Post 11-02-2012 v 18:51 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 14

Zdravim tak holky trosku poporostly, ale porad jsou to takovy prcci nekterym jsem zahrabal a stocil stonek pekne pod hlinu aby zakorenil a aby nebyly tak vytahly.
Snad zitra udelam foto

Old Post 18-02-2012 v 23:08 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 15


No tak tady je tak fotka, trochu pozde ale snad nevadi
No a jeste je nebudu popisovat stejne to nema cenu
A fotka je ze dneska, fotil jsem to v 16:24

Old Post 23-02-2012 v 15:39 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
69Curti$69
Stálý Člen

Karma uživatele 69Curti$69 - 91% PěstitelskáKarma uživatele 69Curti$69 - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 16


Tak dnes jsem par holek zaF.I.M.oval a zalil Fish Mixem a uz delsi dobu je zalivam Enzymem
Foto je max 1/2 hodky stary.
A nevim jestli jsem psal co vyklicilo a co ne takze to sem napisu ted.
Vyklicilo mi 11 kvetin a byly to tyhle:
AH3 - 3x ae jeden vypada na umreni
NYCDxS1 - 1x
S1xS1 - 1x
Guawi - 1x
SSH - 1x
NoName - 4x ( rez 1x, skero 1x, launch 2x )

Old Post 25-02-2012 v 13:58 PM
69Curti$69 je offline   Profil uživatele 69Curti$69   Find more posts by 69Curti$69   Foto galerie člena 69Curti$69   Click here to Send 69Curti$69 a Private Message   Add 69Curti$69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6006950 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív