Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhe aero 10chronic10jack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
lol
lol
lol
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie druhe aero 10chronic10jack Příspěvek č. 1

Takže po dlouhý době,to zase rozjedu konečně.Doufam že mě to nepřeroste přes hlavu jak posledně bíla vdovka.

Old Post 27-09-2010 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Příspěvek č. 2






Takže neco jsem nafotil je to foceny telefonam,tak snad to nebude na brejle he he.Vše je fem...,Vybral jsem ty nejsilnější.Jinak dal jsem vyklíčit třicet semen a jen dvě nepraskli.Genetyka je od Buldog seeds a modeli chronic a jack herer.Asi budu muset přikupiti silnejší odtah,na přítah mam silneší větrak.Skřin je potom docela nafoukla a smrad by šel ven a to nechci,hlavně kuli těm supum šmíráckejm sousedskejm:-)

Naposledy upravil 28-09-2010 v 04:02 AM

Old Post 27-09-2010 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Příspěvek č. 3



Hnojky od AH:Grow,Micro,Bloom.Doplnky:Root stimulator,Enzimes+,a na květ Bloom axcellarator.

Old Post 27-09-2010 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4




Tři fotečky z prvního kola,white widow.Štve mě že jsem ji nenechal uplně dozrát,ale chutnala krásně.Jak kdybych hulil smrček:-D:-D

Old Post 28-09-2010 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5




A další tejden je zanama,kytí jsou o nákej ten kousek zas silnější.Musel jsem jim zakroutit krkem,pač stonky byly docela vytahlý.Takže jsem je optočil kolem špejle he.Větrání uš jsem pořešil,přehodil jsem akorát ventilatory.Menší na přítah a vjetší bude nasávat,tu nádhernou vuni v boxu.Hnojení:grow bloom micro,root stimulator,a taky davam ob jeden kybl enzimes.EC držim od začatku na 0,8 a PH se drží okolo 5,6-6,0.

Old Post 03-10-2010 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 6

jaký máš světlo?ty klipsny hoď dolu ať se to třepotá.ty špejle asi nebude ideální..lepší to držet na začátku kousek od lampy třeba trubicema/usporkama aby se to netáhlo za metr vysokým sodíkem kvůli teplotě

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 03-10-2010 v 17:08 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čus Werde,svítím na ne čtyřkylem.A nakvět jim budu ještě víc zatápět,chci tam dát 600w.Tak snad to bude pěkny,jesli to neposeru.Ty klipsny jsem hodil dolu,je to lepšejší víc se houpou....Děkance kámo.

Old Post 04-10-2010 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8




los phoutous

Old Post 07-10-2010 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 9

koukám že se FIM moc nepovedlale aspoň ti krásně ztloustli stonky...jen ty listy na prvním foto vypadaj něják divně

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 07-10-2010 v 15:27 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Čus trošku mě ujela ruka he he,přitom zaštípování.

Old Post 07-10-2010 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11






Čusík busík jde to zatím skvěle,kdybych měl řezy asi byto jelo rychlejc no ale kdo si počká ten se dočká:-D

EC:0,85
Ph:5,7-6
Jen doufám že to stihnu přepnout včas....

Old Post 09-10-2010 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12





Čus takže,mé obavi oto že mě kytí přerostou se nenaplnili.Měl jsem fobii z prvního kola,jenže předtim to byla sativa.A ted mam indyku ktera se sekla na dvaceti centakách.....tak jsem to rovnou přepnul na 12/12 KONEČNĚ....už to krasne voní a to nemaj ješte pořádny šišky

2-12/12
EC:0,9
PH:5,6-6,1
Teplo v boxu den23 noc22
vlhkost okolo padesáti dvakrat zaden je postříkam vodou z rosprašovače
hnojky:1,2,3:enzimes+,bloom akcellator



Solil bych jim klidne víc ale mam strach.Snad jim to zatim bude stačit

Naposledy upravil 13-10-2010 v 23:46 PM

Old Post 13-10-2010 v 23:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




7-12/12
Čus tak náký upload...roste to jak zvody.Udál jsem spodní prostřich,a i náke listi jsem zastřihnul kuli světlu.Nák se holkám nechce baštit,od doby jak jsem je přepnul na 12/12.solim jim pořad 0,9 a skočí to na 0,97.Snad to neni takovej problém ale projistotu jim ted dám,kyblíček čisté vody,se špetkou bloom axc.

PH:5,5-6
vlhkost45 dal jsem pryč zvlhčovačkubavi s plísně snad to zvladnou
A o víkendu jim tam hodim,již tady zminované šestikýlko.Nechci videt najaře ten doplatek za elektriku....

Naposledy upravil 19-10-2010 v 18:44 PM

Old Post 18-10-2010 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 14

Jen se chci zeptat kdy budeš zvedat EC, já ho jel zezačátku nějakejch 1,5 a zjistil sem že mi to vůbec nejelo. Teďka jsem v 3. tydnu květu a mám tam 1,35 a vejš asi nepujdu. ba naopak. jinak hezkej set...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 19-10-2010 v 16:16 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Zdarec G no juknul jsem se tady do fora,na pár typanu co jeli aerošku,i natebe máš to good.....Já asi přes EC:1 nepudu,zatim jim solim 0,9 a šplhne mě to trochu nahoru......Řeknou si oto samy,taky záleží hodně na pheno.Když jsem kupoval tadyctu aerošku,v příručce mladých svištu psali.Že i velkých výsledku se da docílit tím,když se jim nebude tolik nakládat.......

Old Post 19-10-2010 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od zubáč222
Zdarec G no juknul jsem se tady do fora,na pár typanu co jeli aerošku,i natebe máš to good.....Já asi přes EC:1 nepudu,zatim jim solim 0,9 a šplhne mě to trochu nahoru......Řeknou si oto samy,taky záleží hodně na pheno.Když jsem kupoval tadyctu aerošku,v příručce mladých svištu psali.Že i velkých výsledku se da docílit tím,když se jim nebude tolik nakládat.......

zdar,
taky si myslím že to EC nemusí bejt tak vysoký, zezačátku jsem to dost solil a vidím že to je chyba. Strašně se těším na nové kolo a to už snad bude paráda a pojede to jinak...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 19-10-2010 v 21:13 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3148670 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív