Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Hnojení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Organika Příspěvek č. 1

Mám JH, jak nakonec už všichni víte. A pořád Vás otravuju s nějakýma radama ohledně pěstování této povedené odrůdy. Nevím, jestli má s JACKem HERERem někdo zkušenosti, ale chtěl bych poradit jak hnojit. Vím, že někteří lidé z Groweru nehnojí vůbec a když už někdo hnojí, tak něčím speciálním. Já jsem si na doporučení nějakýho maníka (v té době jsem ještě neznal grower) koupil HARMAVIT SPECÁL a teď prosím o radu, jaxním zacházet. Na obalu je napsán poměr 9,5:10,5:9 (N:P:K). Kytky mám asi 11 dní starý a mají zhruba 6 cm. Kdy bych měl začít s hnojením a jak moc? Vím, že někteří z Vás mě pošlou vyhledávat, ale já jsem hledal... Díky.

Who's the man ??

Old Post 10-10-2002 v 20:10 PM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

**** Příspěvek č. 2

S timhle hnojivkem nemam zadne zkusenosti, takze bych se drzel navodu kterej tam mas a kdyz das hnojiva o neco vic, tak se taky nic nestane a pokud jo, tak prehnojenou kytky docela dobre poznas to se neboj.Nicmene pokud jedes kyti ze semena tak jim dej jeste tyden oddech nez do nich tu chemku narves :o)

Sido

End

Old Post 10-10-2002 v 20:35 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Chemie Příspěvek č. 3

Jak bys snadno zjistil, kdybys trochu hledal, tohle hnojivo je asi docela dobry na kvet (ma hodne fosforu), ale ne na rustovou fazi, kde kytka potrebuje hodne dusiku. Takze pokud, ti neni lito par korun na vic, tak si kup na rust kristalon start a tim co mas zacni hnojit az v kvetu. Jestli ale trvas na tom HARMAVITU, tak ucin jak rika Sido. Osobne bych na tak maly kyticky daval jeste trochu mensi koncentraci nez je doporuceno (v teto fazi je snadne prehnojit) a postupne zvysoval.

Ja byt tebou, taxe na tyhle experimenty vykaslu a koupim si v growshopu nejaky hnojivo ktery je primo optimalizovany pro konopi. Tam pak nemas problemy s davkovanim a kytky si fakt chrochtaj. Zas tak drahe to neni (treba Bcuzz A+B sezenes za cca. 500Kc a s 5ti kytkama ti vydrzi na celou sklizen).
Z moji zkusenosti, to za ty prachy fakt stoji.

chobot

Old Post 11-10-2002 v 08:59 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubomier
Nový Člen

Karma uživatele lubomier - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 4

co robit ked ich nahodou prehnojim?

Old Post 11-11-2002 v 12:56 PM
lubomier je offline   Profil uživatele lubomier   Find more posts by lubomier   Foto galerie člena lubomier   Click here to Send lubomier a Private Message   Add lubomier to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lubomier! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-11-2017 - Hnojenie - 9 odpovědí
01-04-2014 - Hnojení - 2 odpovědí
28-08-2009 - prehnojeni! - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4696360 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív