Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jak nejefektivněji "konzumovat" oprcané kytky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DawQ
Nový Člen

Karma uživatele DawQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Dotaz Jak nejefektivněji "konzumovat" oprcané kytky? Příspěvek č. 1

Mám na zahradě jednu solidně oprcanou kytku (protože je hermáč a neuhlídal jsem ho ) A tak se chci zeptat jak ji nejlépe, tedy nejefektivněji zhulit (např. výroba haše nebo nějaká vychytaná metoda obrání semínek ) Měří asi 3 metry, takže výnos bude docela velkej, ale nechce se mi pak každou pálku přebírat :-D
pište prosím své postřehy jak tohle řešíte

Old Post 12-09-2008 v 16:09 PM
DawQ je offline   Profil uživatele DawQ   Find more posts by DawQ   Foto galerie člena DawQ   Click here to Send DawQ a Private Message   Add DawQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 2

už jsem to naštěstí dlouho nedělal, ale dřív jsem ve velkém množství obíral "vymíláním" v sít(k)u - rukou to míchal s trochou tlaku a prosíval tak dlouho, až zbyly v sítku jen klacíky a semínka...ale je to trochu prasácký způsob

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 12-09-2008 v 18:48 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 3

nejrychlejsi je udelat z toho drtku jak rika aahz
myslim si ze hash pres lih by mohl byt taky v pohode a nebo hash pres sita (obe metody jsou k nalezeni zde na foru)

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 12-09-2008 v 19:46 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efx
Nový Člen

Karma uživatele Efx - 89% PěstitelskáKarma uživatele Efx - 89% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Nejlíp se mi osvětšilo nadrtit to a pak to hodit z výšky třeba na stůl - semínka odskáčou. Taky se celkem dá hodit to na nějakej větší talíř a rýžovat to jak zlato

Můj out: U slepic 2008

Old Post 12-09-2008 v 21:36 PM
Efx je offline   Profil uživatele Efx   Find more posts by Efx   Foto galerie člena Efx   Click here to Send Efx a Private Message   Add Efx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aahz
Stálý Člen

Karma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aahz - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 5

ten hash z toho pujde urcite i jednoduchou gumbyho metodou (taky to tu nekde je), ale nevytezi to z toho vse, takze bych z toho pak jeste udelal maslo nebo tak neco..

Na stromě 09 - zavlažování Tropf Blumat
Doma 09 - Tundra (sklizena), Hempyho kýbel: HH (balkón) a SF (Windoor)
balkón 2008 - schovka za rajčaty
Za oknem 2008 - Jižní perla

Old Post 12-09-2008 v 21:41 PM
Aahz je offline   Profil uživatele Aahz   Find more posts by Aahz   Foto galerie člena Aahz   Click here to Send Aahz a Private Message   Add Aahz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Zdar mě se osvědčilo to přesít přes cedník s dírkama o průměru 3mm.Vypadá jen drťka a semínka zůstanou v cedníku.Rychlí nenáročný postup.
Nebo haš.Záleží jen na tobě

Old Post 13-09-2008 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d!Ne74
Stálý Člen

Karma uživatele d!Ne74 - 42% PěstitelskáKarma uživatele d!Ne74 - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 7

Taky řešim tenhle problém. Někde mi proklouz hermáč a mam půlku samic v jinym stavu. Zkoušel jsem narychlo udělat mlíko - pár malinkatejch postranních paliček a asi 400 ml mlíka/smetany s kapkou rumu (pro lepší rozpouštění pryskyřic a chuť) a stav nad očekávání dobrej, ale mělo to dost pomalej nájezd. Haš rád zkusim, ale většina pujde na konopnou mast nebo vaření - tam se stejně zužitkuje všechno.

Old Post 29-09-2008 v 20:20 PM
d!Ne74 je offline   Profil uživatele d!Ne74   Find more posts by d!Ne74   Foto galerie člena d!Ne74   Click here to Send d!Ne74 a Private Message   Add d!Ne74 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 8

gumby hash pro mě jasná volba, vyberu semínka pro další sezonu, a drťku šup do mrazu....návod zde na G víc než jasnej a výnos, pracnost, chuť i kvalita víc než uspokojující...levnější metoda není a zvládne to i moje přiblonďatělá sestra! Hulit oprc je spíš zoufalství a na chuti a kvalitě se to 100% projeví.

peace

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 29-09-2008 v 20:54 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9

Zdravim, jestli máš velkou oprcávku, tak to určitě nemá cenu hulit. Nevim kolik máš semínek na jednu palici, ale např já měl tak cca 3-4 semínka, takže to se ještě dalo přebrat a vyhulit. Jinak pokud teda máš hodně semínek tak paličky jsou nejlepší na haš

Old Post 07-10-2008 v 07:37 AM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukluk
Nový Člen

Karma uživatele lukluk - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 10

Já osobně sem používal krabicu od kuřat nasypal na jednu stranu a takovím grifem třepacím jsem měl semínka na jedné straně a zelí na druhé.čím větší krabice tím to de rychleji.

Old Post 02-11-2008 v 18:13 PM
lukluk je offline   Profil uživatele lukluk   Find more posts by lukluk   Foto galerie člena lukluk   Click here to Send lukluk a Private Message   Add lukluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7378300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív