Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zkusenosti s Rainforest2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Dotaz Zkusenosti s Rainforest2 Příspěvek č. 1

Zdravim! Nema prosim nekdo praktickou zkusenost s komercnim aerosystemem od General Hydroponics Rainforest2? Pripadne jeho srovnani s Amazonem? Zajimala by me jeho hlucnost, pripadna poruchovost, slozitost manipulace pri vymene roztoku, ukotveni rostlin atd. Uvazoval jsem o Amazonu, ale nevejde se mne do pestirny, tak jsem se rozhodl pro Rainforest2 pro 18 rostlin. Navic na me pusobi toto zarizeni sofistikovaneji, nez Amazon.

Old Post 27-06-2007 v 17:49 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2

fakt tady nikdo nema Rainforest??? taky by me to docela zajimalo...

Old Post 25-08-2007 v 21:36 PM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

ja nad nimtaky premejslim... byl sem se na nej podivat v cimburkovy a hodne se mi to libilo. hlucny to prej neni vubec, manipulace velice jednoducha, jen je potreba vystredit ten rotujici hajzl co to rozprasuje. lehce se to prestavi na ruzny pocty kytek. je to pomerne blbuvzdorny. to muzu rict po prvni prohlidce. prakticky skusenosti s tim nemam. zatim. hehe

Old Post 10-10-2007 v 07:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čumbrk
Nový Člen

Karma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% PěstitelskáKarma uživatele čumbrk - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 19 

Pohodička Příspěvek č. 4

zdravim panove, mrknete na muj projekt: gh rainforest 218 sea of green pod 600w

hlucnost je cca na urovni akvaria s rozbehlymi akvarijnimi filtry. i kdyz je vortex sprayer umisten v gume, presto steny rf mirne rezonuji.

vymenu roztoku mam pochystanu skrze akvarijni pumpu - je idealni mit dve, jednu na stalo umistenou v rf pro vycerpani roztoku pri zmene/cisteni a jednu pracovni pro doplnovani roztoku.

rostliny jsou upevneny velmi dobre, klicovy je ofuk vetrakem, pote rostou stabilni pevne stonky.

na poruchovost vortexu jsem tez zvedav, protoze vortex sprayer tvori temer 3/4 ceny rf.

doufam ze jsem pomohl...

Old Post 12-10-2007 v 09:28 AM
čumbrk je offline   Profil uživatele čumbrk   Find more posts by čumbrk   Foto galerie člena čumbrk   Click here to Send čumbrk a Private Message   Add čumbrk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele čumbrk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

zdar , tohle mi přišlo z anglie místo rainforestu:
"Did you get our last email? we no longer sell this item and are unsure how
you found it on the website, we will process a full refund unless we can
offer you another product

(we have stop selling the rain forest series due to problems with
malfunctioning.)

Takže prosím je tu někdo kdo to může potvrdit či vyvrátit, jestli ho mám pokoupit jinde. Díky

Old Post 21-10-2009 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

Z prekladace snad ti to pomuze

"Líbilo se vám náš poslední e-mail? Jsme již nebude prodávat tuto položku a které jsou jisti, jak
můžete nalézt na internetových stránkách, zpracujeme plnou náhradu, pokud nebude možné
Nabízíme Vám další produkt

(máme přestat prodávat deštného pralesa série kvůli problémům s
poruchy.)

Old Post 21-10-2009 v 11:39 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lampick
Stálý Člen

Karma uživatele Lampick - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od krasus
Z prekladace snad ti to pomuze

"Líbilo se vám náš poslední e-mail? Jsme již nebude prodávat tuto položku a které jsou jisti, jak
můžete nalézt na internetových stránkách, zpracujeme plnou náhradu, pokud nebude možné
Nabízíme Vám další produkt

(máme přestat prodávat deštného pralesa série kvůli problémům s
poruchy.)



Myslim, ze typek chtel spis poradit/potvrdit jestli s RF nekdo zaznamenal nejaky nejaky problem, nez zma(s)teny preklad z prekladace (casem smaznu, at to tu nezasiram)

E: muzes zkusit treba klecku http://klecka.cz/growshop/Pestebni_...ainforest2.html popr. nejake to aero sestrojit sam, vyjde te to o dost levneji, a nevidel bych to tak složitě + muzes ho mit presne na miru do skrine

Naposledy upravil Lampick 22-10-2009 v 17:49 PM

Old Post 22-10-2009 v 17:41 PM
Lampick je offline   Profil uživatele Lampick   Find more posts by Lampick   Foto galerie člena Lampick   Click here to Send Lampick a Private Message   Add Lampick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-08-2019 - Zkušenosti s revegingem - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9861590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív