Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » doba zatmívání...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

doba zatmívání... Příspěvek č. 1

Ahoj chci se zeptat... zatmívám kytky od 5. července... tzn přes měsíc. Jedná se o genetiku HDF, GWS a NL pěstovanou na balkoně. Kytky už mají palice jede jim řádně květ, tak jsem se chtěl zeptat jestli už mohu zatmívání přerušit. Přecejen běhat denně s kytkama už mě moc nebaví a myslim si, že by to jejich dozrání už nemělo pokazit... přesto, ale žádám o radu páč s tim nemám osobní zkušenosti...
Díky DVORKA

Old Post 10-08-2009 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fellan
Stálý Člen

Karma uživatele Fellan - 69% PěstitelskáKarma uživatele Fellan - 69% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 2

No ja si myslím, že by sa mohli ešte prepnúť speť na rast, keďže ešte neni 12hodinová perioda. Ak sa mýlim, opravte ma...

Old Post 10-08-2009 v 21:57 PM
Fellan je offline   Profil uživatele Fellan   Find more posts by Fellan   Foto galerie člena Fellan   Click here to Send Fellan a Private Message   Add Fellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 3

Já mám zasazeno v bytě na parapetu a tak velké kytky bych asi těžko přenášel někam do skříně a sami se již přeply na květ i když není venku perioda 12/12.

http://grower.cz/forum/showthread.p...5&pagenumber=37

mimacka

Old Post 11-08-2009 v 08:50 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 4

Loni jsem zatmívanou kytku nechal venku od 14. srpna a už zpátky nepřepnula. Jestli sou už nakvetený dost (jakože p tom měsíci by už měly), tak podle mě už to dovalej

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 11-08-2009 v 09:00 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

čus já taky zatmívám už od 5 července fakt mega náhoda a taky se mi to už nechce přehazovat je to mrtě práce navíc tak už to taky nechávam od 10 srpna venku ono už se to nepřepne kor jestly to hnojíš hnojkama na květ tak by fakt nemělo a minulej rok se to udělal stejně a výsledek byl jasnej žádný přepnutí nazpátek už nebylo a pěkně dojely takže nech už to tak a palice to budou parádní!

Smoked a out BJ

Old Post 11-08-2009 v 11:12 AM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Ok díky moc za odpovědi... kytky už nechám venku...
4 smoked: fakt mega náhoda... zatmívám od 5.7. a na dnešek už byly na balkoně přes noc takže uplně na 100% shoda...
až budu mít čas hodim svoji balkonovou jungli do galerie....

Old Post 11-08-2009 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhostFace
Stálý Člen

Karma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% PěstitelskáKarma uživatele GhostFace - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 7

Zdar záleží kolik hodin denně tomu dáš světla.
Kdyžtak dobrá stránka s informacemi o západu, východu slunce a celkové době světla je tato:
http://www.gaisma.com/en/dir/cz-country.html

Old Post 15-08-2009 v 11:15 AM
GhostFace je offline   Profil uživatele GhostFace   Find more posts by GhostFace   Foto galerie člena GhostFace   Click here to Send GhostFace a Private Message   Add GhostFace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hakousek
Stálý Člen

Karma uživatele hakousek - 0% PěstitelskáKarma uživatele hakousek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 8

zdravim mam dotaz , pestuju balkon nebydlim uplne nahore takze smula denne me na ty kytky prazi 6 - 8 hodin dene kdyz to presouvam z mista na misto , jenze ted mam mame u bytu leseni takze to mam doma aby me to nahodou nevzalia primy slunko me ted na to nesviti vubec ale nejaky to ma ale uplny minimum da se rict, a dve kytky me nahazujou pestiky a uplnou tmu to ma celkem dost ,tak nevim jesi je to dobry nebo blby poradte plsakpred dvouma rokama sem to mel nejak podobne a na kytky me nalezli svinusky ty čuupkyyy!!

Old Post 31-08-2009 v 20:43 PM
hakousek je offline   Profil uživatele hakousek   Find more posts by hakousek   Foto galerie člena hakousek   Click here to Send hakousek a Private Message   Add hakousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4780370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív