Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » VOLBY, náš člověk- Olomoucký kraj
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 1

Takže, pokud jste se ještě nerozhodli koho budete volit, tak tady je další člověk jako je Erik Stibor, Langer nebo Pejřil je na kandidátce ODS v Olomouckém kraji. Je na osmém místě a jmenuje se MARTIN NOVOTNÝ. Když jsem se ho před chvílí ptal jak se staví k otázce legalizace konopí v ČR tak mi toho moc neřekl, protože neměl moc času, ale asi je pro zásadní rozlišení měkkých a tvrdých drog. Osobně si myslím, že jeho názor na naši věc se nebude příliš lišit od názoru Ivana Langera, protože je jeho poradcem. Říkal, že se sem na GROWER podívá a myslím si, že by jsme ho mohli mít na naší straně. No ještě se ho poptám na nějaké věci nebo sem sám něco může napsat. Pokud ho zakroužkujete tak tím určitě nic nezkazíte.


baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 12-06-2002 v 21:04 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

Palec nahoru Příspěvek č. 2

CAu baboss

Tak koho tam mam skrtnout urcite volim ODS dam tam Langra a pejril neni na kandidatce v Olomouci nebo je??
No a pak tam dam teda toho co si mi doporucil + jeste jednoho ten je znamy od moji mati tak tomu dam taky hlas

PS: Kurwa us sme se dlouho nevideli naposledy na te bečce tak se stav budu pro tebe mit pristi tyden ty rizky.

LEGALIZE IT!!

Old Post 13-06-2002 v 07:58 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3

Cau Dlabi,
Pejřil v Olomouckém kraji nekandiduje, ale jsou právě jiní lidé se stejným nebo podobným názorem na MJ v Ol. Tvůj brácha Martina Novotného taky zná a určitě ti řekne, že je v pohodě.
Jinak já taky dám ODS a zakrouškuju tam asi pouze Martina.

Pro řizoury se u tebe musím stavit. Slyšel jsem žes šel ode mně pěšky až do Ol. Je to pravda?

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 13-06-2002 v 13:04 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3904260 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív