Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Sazenicka s 4deloznimi listky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
HoumBoj
Stálý Člen

Karma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% PěstitelskáKarma uživatele HoumBoj - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 183 

Dotaz Příspěvek č. 1

Mezi mými sazenicemi mám 4 sazenice ze semen z Holandska(KC Brains T.N.R) .U jedne z nich se objevil zajimavy defekt.Misto klasickych 2 deloznich listku se objevili 4 do krize, prvni klasicke listky se uz zacinaji ukazovat ale misto 2 vyrustaji 3.Sem zvjedavy co z toho vznikne.Jestli se to nekomu z vas stalo tak to sem prosim napiste.Diky Houmík

Jeden doušek nigdy nestačí.

Old Post 08-04-2002 v 20:22 PM
HoumBoj je offline   Profil uživatele HoumBoj   Find more posts by HoumBoj   Foto galerie člena HoumBoj   Click here to Send HoumBoj a Private Message   Add HoumBoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHempCultivator
Stálý Člen

Karma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% PěstitelskáKarma uživatele TheHempCultivator - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 238  

Dotaz Příspěvek č. 2

Čauky !!!!!
no nevim jestli je to přímo k tomu ale mě na jedný kytce(přechodně matka) na jedný větvi rostly z jednoho parta listy dva(i tři)(střídavý uspořádání listů). NO prostě
(fakt se mi to dost těžko formuluje) na jedný větvi se střídavym uspořádánim listů mi místo jednoho listu vyrůstaly z jednoho místa dva(i tři) , pak sem z tý větve udělal řízek kterej eště Ňákou dobu takhle rost a pak když začal kvíst tak se to Ňák stratilo v palicích který vypadali normálně.

Já si myslim že by to mohla bejt prostě kytka která se bude mnohem víc větvit bude mít větší palice a tak.Takovej vyjímečnej jedinec kterej má Ňákou
genovou odchylku , která je v tomhle případě kladná.
Vlastně když o tom taK přemejšlim tak je to vlastně trojděložná kytka takže je to asi docela velkej mutant i když to je divný vzhledem k původu semínek i když zase na druhou stanu vim(sem částečně z oboru) že se vobčas s kytkama dělaj pěkný svinstva.

NO vim je to dost zmatenej příspěvek,taky nevim jestli ti to Ňák(zase to slovo,strašný) pomůže ale myslim že se můžeš těšit na fakt hustý věci
NO napiš jak to dopadlo a kdyžtak i fota

Bye




[Edited by TheHempCultivator on 13-04-2002 at 04:16 PM]

Balkón 05‘ Balkón 06‘ Outdoor 06‘
Kreslíte si ? Fotky
Johnny's portfolio

Old Post 11-04-2002 v 19:07 PM
TheHempCultivator je offline   Profil uživatele TheHempCultivator   Find more posts by TheHempCultivator   Foto galerie člena TheHempCultivator   Click here to Send TheHempCultivator a Private Message   Add TheHempCultivator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Obecné HoumBoj Příspěvek č. 3

Tohle presne se mi stalo u Early Skunku od CJ Ondry. Když vylezli 4 děl. lístky, řekl sem si že to nic není, ale když mi potom vyjeli z každho patra 3 listy, tak sem docela čuměl. Teď má pěticípí listy, takže zeshora vypadá úplně úchvatně. Dneska ji zaštípnu a uvidíme, čim mě překvapí.

Hulení mě ještě nezabilo , tak proč bych přestával. => Keep smoking with Smokiee .

Old Post 17-04-2002 v 21:13 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki mental
Nový Člen

Karma uživatele miki mental - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 9 

Obecné 2 x 2 = 4 Příspěvek č. 4

4 dělohy sem eště neviděl ale 3 už mockrát (tak 5 případů) a pak měly prostě místo 2 listů proti sobě 3. Nevýhoda byla, že ty kytky byly většinou slabší, ale to nemusí bejt tvůj případ. Takže bych se toho nebál a přeju ti 2x takový palice

Old Post 20-04-2002 v 20:40 PM
miki mental je offline   Profil uživatele miki mental   Find more posts by miki mental   Foto galerie člena miki mental   Click here to Send miki mental a Private Message   Add miki mental to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

to je OK Příspěvek č. 5

me se to taky jednou stalo dubes mit v kazdem patre tri misto dvou listu vyhoda je ze pri zastipnuti ze ti nerozdvoji ale roztroji.

LEGALIZE IT!!

Old Post 21-04-2002 v 10:23 AM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoukers
Nový Člen

Karma uživatele smoukers - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 6

přesně tak já mám letos taky zase jednu ze třema a vždycky,když ta kytka měla vícděložních lísků než dva tak byla samice,dobrýho modelu,ale jak už sem tu čet tak opravdu byly slabší než ostatní hodně zdaru.

Smoukers

Old Post 11-05-2002 v 09:56 AM
smoukers je offline   Profil uživatele smoukers   Find more posts by smoukers   Foto galerie člena smoukers   Click here to Send smoukers a Private Message   Add smoukers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonsai
Stálý Člen

Karma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% PěstitelskáKarma uživatele Bonsai - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 73  

Obecné Příspěvek č. 7

Mno, já mám taky pár sazenic T.N.R. od KC Brains, všechny měly klasicky pouze dva děložní lístky, ale jedna z nich roste zatím tak trochu podivně. Na jednom patře má vždy jakoby čtyři listy, dva a dva těsně nad nima, pak normálně mezera a zase patro ve stejném uspořádání. Listy navíc nerostou proti sobě, ale svírají spolu ostrý úhel, takže jeden ten spodnější a jeden vrchní proti sobě. No, je to zatím ještě nevelká kytka, takže to možná rozchodí do normálu.
Uvidíme, ještě se zmíním, pokud z toho nakonec vyroste nějaký abnormálě tvarovaný kus.

Old Post 24-05-2002 v 13:53 PM
Bonsai je offline   Profil uživatele Bonsai   Find more posts by Bonsai   Foto galerie člena Bonsai   Click here to Send Bonsai a Private Message   Add Bonsai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8404240 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív