Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Co mi virostlo na okně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Co mi virostlo na okně Příspěvek č. 1

Hi all. Chtěl bych vám ukázat co mi virostlo na okne.
Začalo to tak. Při stříhání hůůla od dýýloše na mne viskočilo semínko, tak sem si řekl skusim ho zasadit. Hodil sem ho mámne ke kytce volně do hlíny. Po třech dnech po zasazení sem si náhodně všimnul že tam něco roste tak sem to přesadil do květináče a dal za okno. Když sem si vspomněl tak sem to zalil a pohnojil OBM které mněla máma na kitky.No ale docela mně překvapila.

Old Post 21-02-2009 v 10:32 AM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdravím,
předem doporučuju si nastudovat zvyklosti chování na G.
zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12116
Narážím zde na OT (Off topic - příspěvěk s nulovým přínosem, mimo téma - např. THX...)
Používat gramatiku je na uvážení každého člena, ale věř, že příspěvek, který obsahuje hromady "hrubek" bude oceněn spíše úsměvem a bude poukazovat na obrázek autora jako na negramota.

Old Post 23-02-2009 v 12:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hochůůů
Stálý Člen

Karma uživatele hochůůů - 91% PěstitelskáKarma uživatele hochůůů - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 3






To je ona ( omluvte kvalitu musel sem to fotit mobilem )

Naposledy upravil hochůůů 24-02-2009 v 10:02 AM

Old Post 24-02-2009 v 09:55 AM
hochůůů je offline   Profil uživatele hochůůů   Find more posts by hochůůů   Foto galerie člena hochůůů   Click here to Send hochůůů a Private Message   Add hochůůů to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7463920 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív