Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kouzelná skříňka 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
l0lek
Nový Člen

Karma uživatele l0lek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Dotaz Kouzelná skříňka 400W Příspěvek č. 1

Zdar lidi, tak jsem se po dlouhý době přemlouvání dokopal k tomu postavit si skříň a rád bych věděl váš názor. Jako základ jsem si vybral starou skříň 165x120x50. Do ní jsem si vybral kit s "malým" stínidlem a 400W planstar výbojkou.A to je má první otázka. Není to do této skříně moc?Jako odtah počítám s VK ventilátorem 495m3/h, což by mělo bejt až až + nějakej větrák na rozhánení vzduchu ve skříni. Na zvlhčování jsem vybral nějakou ultrazvukovou potvoru co údajně odpaří 250ml/h,snad postačí. Dále se ještě rozhoduju čím skříň osadím. Řízky jsem bohužel nesehnal,tak se rozhoduju se mezi mixem feminizovanejch semen ze sensiseeds a nebo Afghani n.1 taky od sensi. A počítal jsem že do skříně by se jich mohlo vlézt tak 8,co myslíte?Jo a hlínu ještě nevím,ale jistota bude nějakej substrát od Starkla smixovanej ještě uvidíme s čím. Uff,snad jsem napsal všechno co jsem chtěl.Mějte se a pěstování zdar!

Naposledy upravil l0lek 23-09-2008 v 20:06 PM

Old Post 23-09-2008 v 19:51 PM
l0lek je offline   Profil uživatele l0lek   Find more posts by l0lek   Foto galerie člena l0lek   Click here to Send l0lek a Private Message   Add l0lek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 2

No radil bych ti přečíst si FAQ je tam odpověď na skoro všechn oco jsi napsal..... jo a já bych do toho prostoru ai zvolil spíš A-wing stínítko, je to dost protáhlý.... malý stínítko se soustředí spíš na hranatej prostot (nebo to stínítko trochu roztáni....pokud seš z njákýho vetšícho mesta tak bych asi na poprvé zvolil řezy. ale to je už jenom podle gusta .-)

Old Post 23-09-2008 v 20:24 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Myslim, ze A- wing je tady na tu variantu zbytecna vec, na plochu podstavy by sedelo spis 250W, s tim, ze by zbylo vic mista, treba na klipsnove vetraky, ale klidne tam dej 400W, s tim odtahem co pises je to parada, mas to dobre vymyslene. U substratu si davej pozor na nebezpeci skudcu, jeste bych ho dal do trouby vysterilizovat, dal si spis sezen meraky na EC a PH, mit je, je vyhoda, dal nejaky ofuk, plocha na 400W je dobra, kdyz vezmeme v potaz, ze lampa pokryje 1x 1m, tak jeste trosku chybi na plose, ale to nevadi, zalezi, jak vyplnis prostor, co na steny te skrine? Bohate staci klasicka cerno- bila folie. Na zvlhcovani myslis asi Nebler. Kvetinace bych volil cca 6l, s tim, ze seminka sazis samosebou do malickych kvetinacku, to same i s rezy, a nejdriv nechas poradne prokorenit, po te presazujes, lepe prorostou vetsi kvetniky. Hnojiva?

Old Post 23-09-2008 v 20:37 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 4

no ja jedu uz 3 roky v biobizu biogrow+bloom+topmax a lačez

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 23-09-2008 v 20:41 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
l0lek
Nový Člen

Karma uživatele l0lek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

Dixx za reakce , no na stěny koupím nějakou fólii v zahradnictví při jednom s hlínou,nechtělo se mi jí brát z netu. A na hnojiva jsem zapoměl-bude to od Advanced hydroponics grow a bloom-oboje po litru,snad postačí.Když ne tak dokoupím. A jo, to zvlhčovátko je opravdu mininebler.Jo a opoměl jsem taky pachovej filtr-ten je nevim jakej,ale pobere 420m3/h tak doufám že to zvládne filtrovat s ventilátorem 495m3/h

Old Post 23-09-2008 v 20:57 PM
l0lek je offline   Profil uživatele l0lek   Find more posts by l0lek   Foto galerie člena l0lek   Click here to Send l0lek a Private Message   Add l0lek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 6

l0lek : hmm asi jsem uplně vygumovanej ale do teď jsem si myslel že Advnced hydroponics je jenom na hydro a aero sistémy....
a neboj tan filtr to zvládne, když si vezmeš že ten ventilátor musí vynaložit ješte sílu na odtah a ješte trochu síly na protlačení potrubým tak je to ideální.

Old Post 23-09-2008 v 21:54 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 7

sice nejsem velkym priznivcem AH ale ty hnojky se daji pouzit i na hydro/aero i na hlinu/kokos

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 23-09-2008 v 21:59 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-07-2008 - 1. skouska 400W - 28 odpovědí
04-12-2005 - Moje Skříňka - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9139480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív