Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Screen of Green v Homeboxu XS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mad_balu
Stálý Člen

Karma uživatele mad_balu - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 44  

Nápad Screen of Green v Homeboxu XS Příspěvek č. 1

zdravím vešchny

prvně bych začal sestavou skříně
potom budou následovat otázky :-)

1) Homebox: XS ( 60x60x120) cena 3500 kč
2) osvětlení: SON - T 250W-E, E40 , Philips 319kč
stínítko Hobby velké 50 x 40 cm + patka 250 kč
patice E40 50kč
vysokonapětový kabel 5m 60 kč
patka pro patici+ šroubky 25 kč
el. předřadník 250W Gib-Lighting PRO-V 1000 kč
vidlice do zásuvky 2x 15 kč
3)ventilace: Vents TT 125 280 m3/h 1089 kč
pach. filtr HE 150 m3/h 849 kč
redukce 125/100 40 kč
flex. spojka 5x 50 kč
odhlučněné potrubí 1,5m 145 kč
kabel pro vents 3 fáze 40 kč
4) elektronika: dig. spínací hodiny 1x 240 kč
dig. teploměr/vlhkoměr 240 kč
prodlužovačka 3 díry 3m 150 kč
5) zvlhčovač: Zvlhčovačka 1er micro-nebler 599 kč
plovák 199 kč

chtěl bych to jet Screen of Green
a teď začnou otázky přemýšlel jsem nad 400w výbojkou cca + 1000 kč (je v tom i silnější ventilátor prostě všechno) co si o tom myslíte není to už moc ? na tak malé ploše ? ... jde mi o maximalizaci úrody :-) pište

Old Post 30-08-2008 v 11:11 AM
mad_balu je offline   Profil uživatele mad_balu   Find more posts by mad_balu   Foto galerie člena mad_balu   Click here to Send mad_balu a Private Message   Add mad_balu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 2

Zdar. Kdyz jsem si zacal zabydlovat indoor u sebe doma, tak jsem v nem odjel 2 sklizne. Druhou jsem upek, ale z prvni bylo skoro 200g, Myslim ze po vychytani much by slo 250.

K ty technice, misto toho nebleru kup klasickou SPSku. Dal bych radsi sehnal UFO , TT dela bordel a rado se vysira. 150 filtr na 280 TT je stejne imho blbost, radsi vymysli jestli by neslo napichnout odtah na ventilacku (do okna) a odvadet teplo se smradem rovnou do pryce. Co se svetla tyce, tak 400W je hodne dobrej napad, ale bez cooltuby to neuchladis, leda tak nakym raketoplanem, a taky bych tam s tim nesvitil hned od zacatku, vlhkost bude neudrzitelna. Na rozjezd je ideal 250MH v kuultube.

zkus http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29044

a jeste smajl , tak..

no show

Old Post 30-08-2008 v 11:47 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mad_balu
Stálý Člen

Karma uživatele mad_balu - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

no ja s tou cooltubou nevím mám pocit že bych to měl furt zaprášené né že bych žil někde na stavbě ale bydlím uplně v centru 100 000 vého města takže se tu práší ... no a někde jsem četl že cooltuba žere 10% vyzářeného světla ... ale pořád jsem nakloněn pro tu 400ku takže nic jiného mi asi nezbude .. jinak ten odtah bohužel nemůžu pořesit primo ven ale moc díky za tip

Old Post 30-08-2008 v 14:28 PM
mad_balu je offline   Profil uživatele mad_balu   Find more posts by mad_balu   Foto galerie člena mad_balu   Click here to Send mad_balu a Private Message   Add mad_balu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 4

Podivej se jak to mam poresene ja. Vycisteni tuby je otazka 5 minut, staci sundat rouru a vysroubovat vybojku. Prach nema ve skrini vubec co delat, nejen v tube. Na pritah to normalne chce uhlikovej filtr, v homeboxu bych aspon na kvet vylepsil tu sitku dole nejakou s mnohem mensimi oky. A hlavne to chce luxovat, vyklepavat periny,madrace a prat zaclony hehe..

Chci jeste zduraznit, ze na rozjezd je ta 400 mooc. Vlhkost nevytahnes nad 50%. Pro zacatek si kup 250W, ne v growshopu, ale v krame s elektroinstalaci. 400W si pak dokoupis tady v bazaru za litr i s vybojkou. Tubu sbastlis do 500Kc me nestala ani 400 a to jsem kupoval vsechno novy. Jo a na tu ventilaci si porid regulaci, u takhle malyho boxu je to fakt dulezity. Bud ti vycucne vsechnu vlhkost, nebo ti to pozdejc neuchladi. Navic jestli u toho chces spat...

no show

Old Post 30-08-2008 v 15:24 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mad_balu
Stálý Člen

Karma uživatele mad_balu - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

teďka jsem si četl zajímavej článek o zářivce Oceanic Colour 18W podle mě není špatnej nápad nahradit ten 400w sodík tímto ... 6x18W
a navíc tím radikálně snížím teplotu co si o tom myslíš?

Old Post 30-08-2008 v 20:36 PM
mad_balu je offline   Profil uživatele mad_balu   Find more posts by mad_balu   Foto galerie člena mad_balu   Click here to Send mad_balu a Private Message   Add mad_balu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mad_balu
Stálý Člen

Karma uživatele mad_balu - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

no tak jsem se pořadně začetl a vracím se k sodíku a cooltube

Old Post 30-08-2008 v 21:46 PM
mad_balu je offline   Profil uživatele mad_balu   Find more posts by mad_balu   Foto galerie člena mad_balu   Click here to Send mad_balu a Private Message   Add mad_balu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2011 - Výška Screen Of Green při větších Homeboxech?! - 3 odpovědí
02-06-2001 - Screen of Green - dva male problemky :) - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6053180 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív